Přejít na obsah

oche

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. nevidí, nenapíše mi to jaký to je typ modulu. Ten od kolegy to najde a napíše "conax 4.00"
 2. a nějaké tipy jak to udělat, aby fungoval ?
 3. dneska došlo od UPC, ale pak jsem si všimnul že dodávájí jen CI+ a televize to asi nepodporuje. Tak nevím jestli pomůže klientské centrum.
 4. no on mi právě dal conax. Má být kompatibilní i s kabelovkou. Po připojení modulu to udělá něco jen když jsem v common nastavení a udělá to "modul vložen", nic víc tam není ani o předplatnému. Když vyjedu z nabídky a jdu zpět bez vyndání a opětovném zasunutí modulu tak se to tváří, že je to bez modulu. Asi je to špatné
 5. změň to na švédsko. Mě to dělá i u Německa i Finska. Ale Švédsko mi jede i diakritikou.
 6. TV naladí programy. Základní české fungují. V common se mi ukáže jen to, že byl modul vložen. Jakmile dám zpět a najedu do common znovu (bez vložení CA) tak to ukáže "modul není vložen". Ten modul od kolegy je pro UPC satelity fungoval mi minulej rok nějakou chvili (jen teda history HD a pár dalších) a po týdnu už nefungoval (že by zásah UPC?) a poté mi už ani nefungoval ani box.
 7. Zdravím, dneska mi došel CA modul od UPC (pronájem) a jaksi nefunguje v TV Panasonic TX-P42X20e. Modul to občas najde, ale to je celý. Zkoušel jsem nastavit zěmě Finsko a Německo. Pořád to stejný. Nedá se to nějak "odrbat" ? Mám tu i starý conax (kolega prodává satelity tak mi ho dal), ale UPC není schopné komunikovat zda by to spárovali nebo ne.
 8. oche

  conax + UPC

  jede mi history chanel, jeste nejaky neo tv atd. jeste nějaká hudba. je to tuším od smardtv. Nebo tak neco. Objednával jsem to přes známýho kterej děla satelní techniku a potvrdil mi, že na kabelovku upc to funguje.
 9. oche

  conax + UPC

  pár placených kanalů jede. Zkusím to ještě pořešit s upc. Třeba na mě budou hodní
 10. oche

  conax + UPC

  Toto se mi prostě nezdá, že by to takhle omezovali. Když klient nechce používat stb (nechce koupit novou smart jen ji vložit do jiného zařízení) tak, že by to nešlo. Ty karty musí být stejné akorát možná jinak zakodované.
 11. Zdravím, koupil jsem si CI conax (ne od obchodu uváděného u UPC). Poté jsem se dočetl, že kartu co mám v dvb se nedá normálně použít do CI a do TV. Chtěl bych se zeptat jak to řešit ? Zkusit zavolat na UPC jestli nepošlou spárovanou kartu do conax ? Nebo jde to nějak obejít ? když CI vsunu do TV, tak se conax načte a po té co tam dám upc kartu tak se můžu v conax hrabat, ale není tam nic podstatného. Na placených TV mi to píše - no acces
×
×
 • Vytvořit...