Přejít na obsah

ferneZ

Uživatel
 • Počet příspěvků

  3
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli ferneZ

 • Hodnost
  Nováček
 1. ferneZ

  CA modul

  Tak super, naladil jsem to na Finsko a je tam skutečně 110 kanálů a většina požaduje CI modul, čili jej pořídím. Děkuji za informace
 2. ferneZ

  CA modul

  Děkuji za bleskurychlou reakci. Nicméně na stránkách výrobce ( http://www.lg.com/cz/tv-audio-video/tel ... 2LD320.jsp ) je uvedeno, že zvolená televize CI výstup má, avšak jako tuner je napsaný DVB-T. Bohužel nevím, jaký je rozdíl mezi DVB-T a DVB-C. Bude tedy daný CI modul na tento typ funkční?
 3. Dobrý den, zakoupil jsem televizi LG 32LD320 ( http://lcd-televize.elektromedia.cz/lg- ... y-produktu ), ale přes výstupy z set-top boxu (scart, AV) je obraz nekvalitní a zvuk jaksi "vrčí". Dočetl jsem se o možnosti využití CA modulu, avšak někde píší, že je pouze pro televize s DVB-C tunerem. Zde je uváděno DVB-T. Nicméně má vstup pro PCMCIA kartu (což je dle mě i CA modul) Jaké jsou možnosti tohoto řešení? Případně lze koupit CA modul jiný, než doporučují UPC? Tzn. ten za 1300 Kč? Vyhledal jsem na internetu, že existují levnější varianty (např. http://www.eltasat.cz/ca-moduly/ca-modul-cryptoworks-2 ), kde uvádí, že je použitelný pro UPC. Máte někdo nějaké zkušenosti? Kartu mám v set-top boxu (bez modulu samozřejmě). P5edem díky za odpověď!
×