Jump to content

peno

Uživatel
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

peno last won the day on November 19 2017

peno had the most liked content!

About peno

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 200
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • Zařízení od UPC
  CA modul, Kaon DVR
 • Místo odběru služeb UPC
  Hodonín

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ten problém nesouvisí s CA modulem. Je to problém s jazykovým nastavením televize, resp. STB, protože mě se vyskytoval i na Kaonu. Někde v menu musí být nastavení jazyka a v rámci něj jazyka zvuku, či audia, či něco v tom smyslu. Pokud váš přístroj umí nastavení druhého jazyka zvuku (což si myslím, že by dnes měly umět všechny televize a rozhodně to umí ten Kaon, stejně jako moje tři roky staré LG), pak si ten druhý jazyk nastavte na slovenštinu a problém je vyřešen.
 2. Pane Poláku, rád bych vám trochu poupravil závěr toho vašeho článku o CN HD. Tuty TV není placená televize, vysílá volně v DVB-T a i u většiny kabelových, IPTV a satelitních operátorů je zpravidla v nejnižších nabídkách. A pokud je mi známo, tak její HD verze také zatím neexistuje, jen se o ní mluví.
 3. U Cartoon Network není indikace HD u loga, nicméně na nativ to opravdu vypadá. A u STV1 a 2 je teď v HD verzi i originální zvuková stopa, ale zase chybí titulky i teletext a tedy teď už není žádný způsob, jak zapnout titulky pro neslyšící :-(
 4. Že by konečně Cartoon Network HD? To taky neustále oddalují a začínám si myslet, že to dopadne jako u Nickelodeonu, že nakonec, navzdory mnoha slibům, že se to spustí už za chvíli, nakonec žádná HD verze nebude
 5. STV HD koncem měsíce, tedy po Olympiádě. Tak si říkám, jestli v tom není nějaký skrytý záměr
 6. Zrovna JOJ Family mi připadá jako dobrý pokus o mezinárodní verzi. Jistě, není to zázrak, ale když ještě zapracují, můžou některým českým komerčním televizím způsobit solidní bolehlav Má to ovšem i negativum. Protože se snaží zavděčit českým divákům, tak tam přibývá pořadů v češtině, ať už původních, vytvořených přímo pro JOJ Family, tak i starých českých seriálů a hlavně zahraniční produkce s českými dabingy.
 7. Ono by to hlavně chtělo víc slovenských kanálů. Chápu, že je to problém, díky licencím nebo nehorázným poplatkům (a souhlasím, že je lepší, když tu Markíza International není, než aby jim UPC platilo nějaké nehorázné výpalné), ale i tak mi přijde poněkud smutné, že, pokud nepočítám kanály Discovery, kde se stále drží slovenština z jedné třetiny a doufám, že jim to vydrží i do budoucna, tu už máme ve slovenštině jen čtyři kanály. A to navíc na JOJ Family té slovenštiny stále ubúda a ubúda.
 8. Hmm, takže si zase počkáme. Na druhou stranu, když se dívám na program Tuty, tak tam toho v nativu stejně moc nebude. Pár posledních sérií Winx Clubu, Regal Academy a možná ještě Degrassi. A pak ještě nějaké ty videoklipy a videa z Youtube. Zbytek jejich programu v HD nebude ani omylem.
 9. Technik napsal ve čtvrtek, že UPC provedlo reenkódování. A pokud si všimnete kdo psal od té doby příspěvky, že to nefunguje, zjistíte, že to byli výhradně Slováci. To mne vede k domněnce, že slovenské UPC provedlo stejné reenkódování s určitým zpožděním oproti tomu českému. Tedy technik má nejspíše pravdu, že v českém UPC se nic od pátku nedělo, nicméně totéž nemusí platit pro slovenské UPC
 10. Můj otec je hodně naštvaný, protože Euronews sledoval v němčině (a kromě rakouských kanálů, to pro něj, po zrušení Arte, byla jediná stanice v němčině (tedy, která zároveň nemá českou lokalizaci, tedy AutoMotorSport nepočítám). Osobně si myslím, že minimálně ta německá verze by v Česku být nabídnuta měla, protože si troufnu říct, že je u nás stále dost lidí, kteří umějí německy, ale ne anglicky.
 11. Už to tu padlo, ale bez odpovědi, tak se zeptám znovu a požádám o odpověď. Kdy se dočkáme všech zvukových stop u Euronews HD?
 12. Díky. Předpokládám, že to souvisí s tím cca. hodinovým výpadkem televize odpoledne?
 13. Zajímavé, že takhle nesmyslně a nepoužitelně to musí mít just a jenom UPC, všude jinde to může být funkční. Ale aspoň ta čísla sérií byste mohli konečně zprovoznit, to je to, co mě nejvíc štve.
 14. Ad regiony: Díky za objasnění. Hlavně že jsou na SD. Na HD holt počkám. Ad EPG: Kdyby to ovšem byl jediný problém. Ale ono je těch problémů mnohem víc. Nezobrazování čísla série, informací o ST, AD a pod., naopak zbytečné zobrazování "rok", "hrají", "režie" přestože tyto informace nejsou a další chuťovky.
×
×
 • Create New...