Přejít na obsah

peno

Uživatel
 • Počet příspěvků

  230
 • Registrace

 • Vítězné dny

  1

peno naposledy vyhrál 19. listopadu 2017

peno má nejvíce líbivý obsah

O uživateli peno

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  Komfort
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  CA modul, Kaon DVR
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Hodonín

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. peno

  Nové stanice

  Myslíte, že se někdy dočkáme anglické zvukové stopy u Nicktoons? U sesterských kanálů Nickelodeon a Nick Jr. je, tak proč tady ne? Je to drobnost, ale nějak mi to prostě hlava nebere.
 2. peno

  Výpadek signálu

  Vy máte ještě analog? 😲U nás v Hodoníně analog odpojili už někdy před pěti lety, jestli si dobře pamatuji. Pak tam ještě nějakou dobu jel nějaký monoskop, ale i ten už odpojili někdy předloni. Proto jsem na nové televizi už ani analog neladil, protože bych už stejně asi ani nic nenaladil. Jinak v Hodoníně už jede v kabelovce jak T tak i C, ale předpokládám, že teď už to snad jede všude, pokud jde o televizi. Mobil neposoudím, protože mám T-Mobile.
 3. peno

  Nové stanice

  Ten problém nesouvisí s CA modulem. Je to problém s jazykovým nastavením televize, resp. STB, protože mě se vyskytoval i na Kaonu. Někde v menu musí být nastavení jazyka a v rámci něj jazyka zvuku, či audia, či něco v tom smyslu. Pokud váš přístroj umí nastavení druhého jazyka zvuku (což si myslím, že by dnes měly umět všechny televize a rozhodně to umí ten Kaon, stejně jako moje tři roky staré LG), pak si ten druhý jazyk nastavte na slovenštinu a problém je vyřešen.
 4. peno

  Nové stanice

  Pane Poláku, rád bych vám trochu poupravil závěr toho vašeho článku o CN HD. Tuty TV není placená televize, vysílá volně v DVB-T a i u většiny kabelových, IPTV a satelitních operátorů je zpravidla v nejnižších nabídkách. A pokud je mi známo, tak její HD verze také zatím neexistuje, jen se o ní mluví.
 5. peno

  Nové stanice

  U Cartoon Network není indikace HD u loga, nicméně na nativ to opravdu vypadá. A u STV1 a 2 je teď v HD verzi i originální zvuková stopa, ale zase chybí titulky i teletext a tedy teď už není žádný způsob, jak zapnout titulky pro neslyšící :-(
 6. peno

  Nové stanice

  Že by konečně Cartoon Network HD? To taky neustále oddalují a začínám si myslet, že to dopadne jako u Nickelodeonu, že nakonec, navzdory mnoha slibům, že se to spustí už za chvíli, nakonec žádná HD verze nebude
 7. peno

  Nové stanice

  STV HD koncem měsíce, tedy po Olympiádě. Tak si říkám, jestli v tom není nějaký skrytý záměr
 8. peno

  Nové stanice

  Zrovna JOJ Family mi připadá jako dobrý pokus o mezinárodní verzi. Jistě, není to zázrak, ale když ještě zapracují, můžou některým českým komerčním televizím způsobit solidní bolehlav Má to ovšem i negativum. Protože se snaží zavděčit českým divákům, tak tam přibývá pořadů v češtině, ať už původních, vytvořených přímo pro JOJ Family, tak i starých českých seriálů a hlavně zahraniční produkce s českými dabingy.
 9. peno

  Nové stanice

  Ono by to hlavně chtělo víc slovenských kanálů. Chápu, že je to problém, díky licencím nebo nehorázným poplatkům (a souhlasím, že je lepší, když tu Markíza International není, než aby jim UPC platilo nějaké nehorázné výpalné), ale i tak mi přijde poněkud smutné, že, pokud nepočítám kanály Discovery, kde se stále drží slovenština z jedné třetiny a doufám, že jim to vydrží i do budoucna, tu už máme ve slovenštině jen čtyři kanály. A to navíc na JOJ Family té slovenštiny stále ubúda a ubúda.
 10. peno

  Nové stanice

  Hmm, takže si zase počkáme. Na druhou stranu, když se dívám na program Tuty, tak tam toho v nativu stejně moc nebude. Pár posledních sérií Winx Clubu, Regal Academy a možná ještě Degrassi. A pak ještě nějaké ty videoklipy a videa z Youtube. Zbytek jejich programu v HD nebude ani omylem.
 11. peno

  Nové stanice

  Technik napsal ve čtvrtek, že UPC provedlo reenkódování. A pokud si všimnete kdo psal od té doby příspěvky, že to nefunguje, zjistíte, že to byli výhradně Slováci. To mne vede k domněnce, že slovenské UPC provedlo stejné reenkódování s určitým zpožděním oproti tomu českému. Tedy technik má nejspíše pravdu, že v českém UPC se nic od pátku nedělo, nicméně totéž nemusí platit pro slovenské UPC
 12. peno

  Nové stanice

  Můj otec je hodně naštvaný, protože Euronews sledoval v němčině (a kromě rakouských kanálů, to pro něj, po zrušení Arte, byla jediná stanice v němčině (tedy, která zároveň nemá českou lokalizaci, tedy AutoMotorSport nepočítám). Osobně si myslím, že minimálně ta německá verze by v Česku být nabídnuta měla, protože si troufnu říct, že je u nás stále dost lidí, kteří umějí německy, ale ne anglicky.
 13. peno

  Nové stanice

  Už to tu padlo, ale bez odpovědi, tak se zeptám znovu a požádám o odpověď. Kdy se dočkáme všech zvukových stop u Euronews HD?
 14. Díky. Předpokládám, že to souvisí s tím cca. hodinovým výpadkem televize odpoledne?
 15. Zajímavé, že takhle nesmyslně a nepoužitelně to musí mít just a jenom UPC, všude jinde to může být funkční. Ale aspoň ta čísla sérií byste mohli konečně zprovoznit, to je to, co mě nejvíc štve.
×
×
 • Vytvořit...