Přejít na obsah

ivan.p

Uživatel
 • Počet příspěvků

  26
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele ivan.p

 1. Mám stejný modem a přihlášení funguje normálně.
 2. ivan.p

  Film+HD

  Je to tak, po zadání adresy jsem se proklikal k aktuální nabídce 😠
 3. Ahoj, od včerejška mám zablokovaný program Film+, do teď jsem ho měl v balíčku Relax mini. Neví někdo jestli byla nějaká změna?
 4. ivan.p

  Pomalý internet

  UBEE EVW3226
 5. ivan.p

  Pomalý internet

  Pomohl restart modemu, taky mě to mělo napadnout hned.
 6. ivan.p

  Pomalý internet

  Ahoj, sleduje někdo sníženou rychlost připojení? Platím rychlost 100/10, jsem připojen na kabelu a změřená rychlost je 2/10. Lokalita Havířov - Podlesí. Do včerejška jelo vše OK, s kabeláží se nijak nehýbalo.
 7. ivan.p

  Zamčený AMC HD

  tak už to jde, musel jsem zadat x-erotika 😀 Díky moc za navedení.
 8. ivan.p

  Zamčený AMC HD

  V nastavení CA modulu dám PIN 1234 ale do nastavení mě to nepustí. Pokud dám třeba 0000 napíše že je špatný PIN.
 9. Zdravím forum. Mám problém s programem AMC HD. Tváří se jako zamčený, i když není. Při přepnutí na AMC mi TV (LG 32LM611S) vypíše hlášku "Maturity lock Current card level:G. Current program rating:X. Enter CA PIN to unlock". Neděje se to pokaždé, i když poslední dobou stále častěji. Hlášku jde zrušit zadáním kódu 1234, ale i stisknutím return nebo exit na DO. Po přepnutí na jiný program a zpět to otravuje zas. TV jsem dal do továrního nastavení a znovu naladil, nepomohlo. V domácnosti mám 3 TV, všechny přes CA modul, dělá to jen na LG 32LM611S. Moduly s příslušnou kartou jsem v TV vyzkoušel všechny a taky nepomohlo. Nesetkal se někdo s něčím podobným? Nebo nějaký nápad? Díky za rady.
 10. ivan.p

  Horizon Go

  Ve win 10 jsem bádal 1/2 dne. Musíte být přihlášeni přes účet Microsoft, nebo ověřeným účtem. Pak si IE pamatuje přihlašovací údaje a nemusíte to pokaždé vypisovat znovu. Pokud v IE není vidět tlačítko na maximalizaci obrazu, je to nastavením zobrazení. Měl jsem nastaveno na tabletu 250% a taky mi to nešlo. Po zmenšení na 200% je už to OK.
 11. ivan.p

  TV STV2

  Taky vlastním základní STB a zvuk je na STV2 v pořádku.
 12. Zdravím všechny, nevíte někdo jestli jde v servisním menu zapnout zobrazení názvu pořadu při přepnutí programu? A ještě jedna otázka. Najede vám kódovaný program po zapnutí TV? Já musím vždy přepnout na další kanál. (TV 40PFL5605H + CA modul)
 13. Zdravím všechny, chtěl jsem se podělit o první dojmy s TV TCL L19D3300C. Koupil jsem do kuchyně TV od pro mě neznámého čínského výrobce TCL. Za cenu pod 3000 kč LED podsvícení, dvb-c tuner, CI slot, PVR. Po zkušenostech s TV Philips jsem nevěděl co od toho můžu čekat. A ono to všechno FUNGUJE . První zapnutí, nastavení země, jazyka, naladění všech kanálů, korektní zobrazení češtiny, EPG u všech kanálů (dokonce i s náhledem programu), nahrávání na USB. Prostě firmware jak má být. Tohle se mému Philipsu nepodařilo ani s asi šestou verzí firmwaru. Jako podprůměrný bych hodnotil akorát zvuk, ale to v kuchyni až tak neřeším.
 14. Prak: Díky za servis menu. Zkusil jsem zrušit 8 denní EPG, ale bohužel potom zmizí všechny kanály a je tam jen informace o aktuálně sledovaném programu. Zajímavé je, že přes klávesu "co dávají" se dostanu na informace o programech i u kanálů, které EPG nezobrazí. Dále jsem v servis menu zkusil nastavit startovací a koncovou frekvenci při ladění tak, aby se naladil jen mux 2+3 a v EPG se zobrazil jen mux 3. Tím bych asi vyloučil nedostatek paměti. Další bádání vzdávám, nic mě nenapadá. Jinak mohu potvrdit zkušenosti ostatních uživatelů s Technickou (ne)podporou ze strany Philipsu.
 15. lokomotiwa: Díky za ochotu, ale tam je jen firmware pro řadu 9000. Pro řadu 5000 jsem nic nevygooglil
 16. Nejsem si jistý, že to bude opravdu tou pamětí. Když jsem ručně naladil mux 2, všechny slovenské stanice v EPG byly. Přidal jsem mux 3 a slovenské stanice z EPG zmizely. To ještě nemohla být paměť plná. Je pravda, že mux 3 mi v EPG zůstal i po doladění dalších muxů, což jsem při automatickém ladění neměl. 1. Nevíte někdo jak se dostat do servisního menu s oválným ovladačem bez klávesy info? 2. Nemá někdo původní nebo nějakou starší verzi firmware pro 40PFL5605H?
 17. Částečně se to dá řešit ručním naladěním jen těch muxů, které sledujeme. Podařilo se mi zobrazit v EPG mux 2 i 3, ale po doladění dalších se mi mux 2 opět ztratil. To samozřejmě neřeší případy, když má někdo full nabídku a sleduje z každého muxu něco. Doufám, že s tím Philips něco udělá. Zvětšit paměť samozřejmě nepůjde, ale mi osobně je 8 denní EPG nanic, stačilo by mi třeba 3 denní.
 18. Pokud využíváš EPG, budeš pravděpodobně sklamán. Jak psal tomus, zkus naladit tv bez modulu a mrkni jestli máš v EPG všechny programy které sleduješ. U tv Philips to není pravidlem.
 19. Určitě si rád přečtu vaši komunikaci s Philipsem a přidám se ke stížnostem. Můžete mi přeposlat vaši komunikaci přes SZ? Děkuji.
 20. Zdravím, mám ca modul od licy a TV Philips 40PFL5605H. Tuner mám nastaven na ČR. EPG se mi zobrazuje korektně, ale spousta kanálů v EPG chybí. Aktualizace EPG nepomáhá. Přitom ve vedlejším pokoji na set top boxu je EPG kompletní. Nevíte někdo v čem by mohl být problém?
 21. Mám stejný problém v Havířově, dnes velmi časté kostičkování a před chvílí to vypadlo úplně.
 22. Stejný problém, dnes po 17:00 na všech programech. Poslední dobou je to dost často :oops:
 23. V EPG mám ale jen nějakých 85 programů z naladěných 120. Měl jste někdo stejný problém?
 24. Na mém 40PFL5605H jsem měl nastaveno Finsko, ale díky kennymu jsem taky rozchodil EPG s diakritikou bez zásahu do servisního menu a naprostá spokojenost.
×
×
 • Vytvořit...