Přejít na obsah

ivan.p

Uživatel
 • Počet příspěvků

  28
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli ivan.p

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Klasik
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  3 x CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Havířov, Podlesí

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Mám stejný modem a přihlášení funguje normálně.
 2. ivan.p

  Film+HD

  Je to tak, po zadání adresy jsem se proklikal k aktuální nabídce 😠
 3. Ahoj, od včerejška mám zablokovaný program Film+, do teď jsem ho měl v balíčku Relax mini. Neví někdo jestli byla nějaká změna?
 4. ivan.p

  Pomalý internet

  UBEE EVW3226
 5. ivan.p

  Pomalý internet

  Pomohl restart modemu, taky mě to mělo napadnout hned.
 6. ivan.p

  Pomalý internet

  Ahoj, sleduje někdo sníženou rychlost připojení? Platím rychlost 100/10, jsem připojen na kabelu a změřená rychlost je 2/10. Lokalita Havířov - Podlesí. Do včerejška jelo vše OK, s kabeláží se nijak nehýbalo.
 7. ivan.p

  Zamčený AMC HD

  tak už to jde, musel jsem zadat x-erotika 😀 Díky moc za navedení.
 8. ivan.p

  Zamčený AMC HD

  V nastavení CA modulu dám PIN 1234 ale do nastavení mě to nepustí. Pokud dám třeba 0000 napíše že je špatný PIN.
 9. Zdravím forum. Mám problém s programem AMC HD. Tváří se jako zamčený, i když není. Při přepnutí na AMC mi TV (LG 32LM611S) vypíše hlášku "Maturity lock Current card level:G. Current program rating:X. Enter CA PIN to unlock". Neděje se to pokaždé, i když poslední dobou stále častěji. Hlášku jde zrušit zadáním kódu 1234, ale i stisknutím return nebo exit na DO. Po přepnutí na jiný program a zpět to otravuje zas. TV jsem dal do továrního nastavení a znovu naladil, nepomohlo. V domácnosti mám 3 TV, všechny přes CA modul, dělá to jen na LG 32LM611S. Moduly s příslušnou kartou jsem v TV vyzkoušel všechny a taky nepomohlo. Nesetkal se někdo s něčím podobným? Nebo nějaký nápad? Díky za rady.
 10. ivan.p

  Horizon Go

  Ve win 10 jsem bádal 1/2 dne. Musíte být přihlášeni přes účet Microsoft, nebo ověřeným účtem. Pak si IE pamatuje přihlašovací údaje a nemusíte to pokaždé vypisovat znovu. Pokud v IE není vidět tlačítko na maximalizaci obrazu, je to nastavením zobrazení. Měl jsem nastaveno na tabletu 250% a taky mi to nešlo. Po zmenšení na 200% je už to OK.
 11. ivan.p

  TV STV2

  Taky vlastním základní STB a zvuk je na STV2 v pořádku.
 12. Zdravím všechny, nevíte někdo jestli jde v servisním menu zapnout zobrazení názvu pořadu při přepnutí programu? A ještě jedna otázka. Najede vám kódovaný program po zapnutí TV? Já musím vždy přepnout na další kanál. (TV 40PFL5605H + CA modul)
 13. Zdravím všechny, chtěl jsem se podělit o první dojmy s TV TCL L19D3300C. Koupil jsem do kuchyně TV od pro mě neznámého čínského výrobce TCL. Za cenu pod 3000 kč LED podsvícení, dvb-c tuner, CI slot, PVR. Po zkušenostech s TV Philips jsem nevěděl co od toho můžu čekat. A ono to všechno FUNGUJE . První zapnutí, nastavení země, jazyka, naladění všech kanálů, korektní zobrazení češtiny, EPG u všech kanálů (dokonce i s náhledem programu), nahrávání na USB. Prostě firmware jak má být. Tohle se mému Philipsu nepodařilo ani s asi šestou verzí firmwaru. Jako podprůměrný bych hodnotil akorát zvuk, ale to v kuchyni až tak neřeším.
×
×
 • Vytvořit...