Přejít na obsah

horackozak

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli horackozak

 • Hodnost
  Nováček
 1. horackozak

  Spokojenost s 25Mbit

  Já bych si zase vybral jenom O2 , maximální spokojenost , ikdyž je tady dostupný UPC 25, pokud by tady byla 50 i 100, tak bych asi přešel na 50, ale než se UPC rozhoupe, tak tady doufám bude už dotažená optika od místního ISP ...... Ikdyž TO2 by také mohla ještě navyšovat, maximálka mé linky je 100/45 , takže O2 do toho .... U O2 mám velký obavy jaká rychlost bude, až to zavedou plošněji. Kromě toho má UPC tu výhodu, že kdykoliv lze jít na 50/5 nebo 100/10, což u O2 nehrozí a už teď seš na limitu. Já bych se u O2 zase nebál toho, až to zavedou plošněji, co sem tak vyčetl na netu, tak pokud net jel dobře ze začátku, tak se jeho kvalita postupem času nedegradovala. No, já například na 50/5 ani 100/10 jít nemůžu a podle UPC ještě dlouho ani moct nebudu . Jak jsem psal výše, já ještě mám kam upgradovat, moje linka má maximálku 100/45, takže tam ještě preostor je ..... Cenu mám kvůli starší akci, co jsem měl na ADSL, takže 300 na dobu 1 roku, což je krásná cena za stabilní a rychlé připojení . To je to samé jako "klasická" optika ( myšleno FTTH/B ), také je to zatím jen pro málo lidí, to samé VDSL, někdo prostě je blízko DSLAMu ( pohled z mé strany ) . Ale tím samozdřejmě nijak nechci hanit UPC, nikdy jsem ho neměl a kvůi VDSL ani mít nebudu ( doufám, že za rok tady bude optika v našem domě ) , ale každý si bude chválit to své, jak jinak .
 2. horackozak

  Spokojenost s 25Mbit

  Tak jsem rád, že jsem k UPC nešel , už jsem u O2 na VDSL konkrétně na tarifu 25/2 za cenu 300,-kč měs na rok a modem za 1,-kč ( smlouva na rok ) . Rychlost je takováto : ( tzn. stabilní stahování přes celý den 2,80MB/s, což odpovídá 22,4Mbit, upload ten též nekolísá a drží se stabilně na těch 2Mbitech ) , jedině ping se pohoršil, ale to mě zase tak netrápí..... Myslím, že za tu cenu to nemá konkurenci ( pokud nebereme v úvahu FTTB/H sítě ) . Tím samozdřejmě nechci nijak pošpiňovat UPC, nikdy jsem je neměl, jenom bych chtěl vyvrátit za sebe to tvrzení : Já bych si zase vybral jenom O2 , maximální spokojenost , ikdyž je tady dostupný UPC 25, pokud by tady byla 50 i 100, tak bych asi přešel na 50, ale než se UPC rozhoupe, tak tady doufám bude už dotažená optika od místního ISP ...... Ikdyž TO2 by také mohla ještě navyšovat, maximálka mé linky je 100/45 , takže O2 do toho ....
 3. horackozak

  Spokojenost s 25Mbit

  Takže bych si asi polepšil, pokud by se ozval ještě někdo z Kolína, byl bych moc rád, protože opravdu sem tolik dobrých ohlasů na 25 neslyšel. Někdo mi říkal, že 25 běhá dobře v těch částích sítě, kde už jsou dostupné i tarify FP 50 a FP100, což u nás nejsou . BTW. je možné dostat od nějakého obchoďáka i lepší cenu, příp. nějakou dobrou kombinaci TV a Netu ? Díky za radu.
 4. Ahoj, zvažuju přejít na služby UPC, které jsou u nás v domě dostupné. Momentálně mám O2 ADSL, které jede 13,5/650 ( za 300/měs) , takže by mě zajímalo, jestli bych si vůbec u UPC polepšil ( nehledě na upload, tam je to jasné ). Co jsem tak pročítal fóra a sledoval testy ze speedtestů, tak 25Mbit jede tak okolo 12-13Mbit ( co jsem našel já výsledky, prý to záleží i na lokalitě, u mě konkr. Kolín ) . Takže by mě zajímaly nějaké zkušenosti celkově s 25Mbitem. Klidně bych si tu 100 za měsíc připlatil, ale chtěl bych, aby ten DL odpovídal zakoupené rychlosti ( na upload moc nehledím, nevyužívám ho tolik ) . Právě se mi líbí ta nová akce 12měsíců za 399,-kč. Díky moc za radu.
×