Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Japhy

Uživatel
 • Počet příspěvků

  22
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Japhy

 • Hodnost
  Nováček
 1. zdražení UPC internetu od března

  Tak jsem si kontroloval poštu a zjistil jsem, že něco posílají na kontaktní mail od Seznamu a něco na schránku od Karnevalu Každopádně jsem asi před 2 týdny dostal mail o tom, že se bude zdražovat TELEVIZE, a to v případě, že od nich nemám jinou službu. A tak mi zdražili INERNET
 2. TO JE VRCHOL

  Miki: Jestli myslíš tu stránku, kde byl email a internet, tak tu UPC nejprve zrušilo a teď už zase funguje. No, funguje...Tarif odpovídá, ale přenesená data ani náhodou.
 3. TO JE VRCHOL

  No, vydržet se to jistě dá, pokud to někoho neživí. Ale motat se na netu rychlostí 64 kbps, tedy klasickou vytáčenou, je docela na nervy. Jen mě zajímá - když nepůjde 14 net jejich vinou, dá se s nima nějak dohodnout finanční kompenzace? Jo, a co mě ještě vytáčí. Neskutečná doba strávená při čekání ve frontě na lince podpory, kterou samozřejmě platí zákazník, ačkoliv chce pouze nahlásit poruchu. Prostě info, objednávky, atd. platit, poruchy by měly být zdarma. Oni maj snad smlouvu s O2...
 4. 16:9

  Tak přesně na tohle se taky chystám. Jen co nám zrekonstuují STA na baráku a adieu UPC. Tahle společnost mě začíná NESKUTEČNĚ rozčilovat.
 5. Úroveň signálu

  Děčín hlásí - no problemo.
 6. navýší se limity?

  To si děláš legraci ne?
 7. STB a zapnutí TV

  No, mě STB telku nezapne, ale zapne ji třeba video, takže...Nejsem z toho moudrej a neřeším to.
 8. Karneval Speedtest

  No, já v Želenicích jedu tak kolem 300 kbps, zítra jim volám...
 9. navýší se limity?

  Na FUP kašlu, jen potřebuju ty 2 IP
 10. SB a analog DVD Recorder

  Pokud hodláš sledovat digitální vysílání, je absolutní blbost kupovat analogový rekordér. A ta předchozí otázka. Nevím, co jako mají vypnout (že by digi?), ale situace je taková, že momentálně můžeš nahrávat jen to, na co koukáš(v digi), jelikož STB má jen jeden tuner. Dva bude mít až ten s HDD a k tomu už zase nebudeš potřebovat žádný rekordér.
 11. SB a analog DVD Recorder

  Aha Naštěstí jsem neměl v plánu moc archivovat, co nahraju, ale stejně zamrzí.
 12. SB a analog DVD Recorder

  Blbě Mít tuner v jednom přístroji a rekordér v druhém je vždycky na pytel. Navíc ty neustálý převody analog-digi a zpět, no, co si budeme povídat. Proto pořád nouzově nahrávám na VHS a trpím a čekám. Ale k věci. Nahrávám zatím pouze přímo, tzn. ručně, prostě nastavím kanál na STB a spustím nahrávání. Časovač na STB mě jednou pěkně vypekl a nějak tomu nedůvěruju. A navíc mám pocit, že ten AV2 pro video na STB je tak nějak horší, než jednička, ale nevím, může to být i kabelem. Takže s programováním zatím jen špatné zkušenosti, snad se najde dost lidí s opačným názorem. Já chcu HDD!
 13. podivná akční nabídka

  Schválně zkus brnknout sám na KC, ať se k tomu vyjádří někdo další zainteresovaný. Alespoň uvidíme, jestli levá ruka ví, co dělá ta pravá
×