Jump to content

Japhy

User
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  150 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  HD mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Děčín

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Japhy's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Conversation Starter
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak třeba já 🙂 Opět jsem si brnknul na linku a rozhlasové stanice jsou prostě fuč. Při resetu se sice objeví hláška o nalezení xx rozhlasových stanic, ale tou se nenechte mást...
 2. Zdravím. Jak to je se stanicemi rádií? U UPC nebyl problém, tady STB po instalaci napíše, kolik naladil TV stanic a kolik rozhlasových, ale jak se k nim dostat?
 3. Mělo by to tak být. Jestlis už dostal mail ohledně migrace služeb, tak tam je budoucí vyúčtování rozepsaný.
 4. Další info z tech. podpory. Pokud někdo bude chtít jen TV bez netu, může mít i ten nový STB, dostane k tomu ale i modem a pustěj mu tam zdarma omezený net kvůli doplňkovým funkcionalitám.
 5. Ten text, že technici všechno ukáží a vysvětlí je lehce zavádějící, poněvadž ti se bytem prohnali jak velká voda a za pár minutek se už zase mazali pryč😀 Sice exUPC zákazník, tedy VF nebude full IPTV, ale doufal jsem, že půjde "nahrát" pořady zpětně, tedy ty, co už skončili. Když tvrdí, že EPG jede po netu, neměl by to být problém, ne? Jak to funguje neexUPC zákazníkům?
 6. Včera proběhla výměna u rodičů a pocity jsou rozporuplné. Přibylo hafo kabelů. TV se musí zapínat samostatným ovladačem. Dostat se k nahraným pořadům trvá věčnost. Používáno na 2 TV a doteď obě několikrát hlásily, že na HDMI není signál. TV funguje i bez ethernetu, ale asi ne zcela - během testování se jednou STB nespustil, dokud jsem ethernet nezapojil. Plus problémy s cenou. Nastavit si služby jako nový zákazník, tak to mají o 200,- levnější, navíc jak mají 2 STB a VF se drží vyúčtování UPC, platí za každý jinak (70,- a 120,-). Ještě to bude boj. Doplnění: spárování ovladače s TV jsem našel, teď už jen zrealizovat. Prostředí se bude postupně upravovat, nejbližší aktualizace duben/květen. Vyvadávající signál mají na triku technici, kteří tam nechali původním HDMI kabely, zřejmě 1.4. Technická podpora tvrdila, že na STB bez ethernetu půjde jen ČT.
 7. Tak jsem si kontroloval poštu a zjistil jsem, že něco posílají na kontaktní mail od Seznamu a něco na schránku od Karnevalu Každopádně jsem asi před 2 týdny dostal mail o tom, že se bude zdražovat TELEVIZE, a to v případě, že od nich nemám jinou službu. A tak mi zdražili INERNET
 8. Miki: Jestli myslíš tu stránku, kde byl email a internet, tak tu UPC nejprve zrušilo a teď už zase funguje. No, funguje...Tarif odpovídá, ale přenesená data ani náhodou.
 9. No, vydržet se to jistě dá, pokud to někoho neživí. Ale motat se na netu rychlostí 64 kbps, tedy klasickou vytáčenou, je docela na nervy. Jen mě zajímá - když nepůjde 14 net jejich vinou, dá se s nima nějak dohodnout finanční kompenzace? Jo, a co mě ještě vytáčí. Neskutečná doba strávená při čekání ve frontě na lince podpory, kterou samozřejmě platí zákazník, ačkoliv chce pouze nahlásit poruchu. Prostě info, objednávky, atd. platit, poruchy by měly být zdarma. Oni maj snad smlouvu s O2...
 10. Tak přesně na tohle se taky chystám. Jen co nám zrekonstuují STA na baráku a adieu UPC. Tahle společnost mě začíná NESKUTEČNĚ rozčilovat.
 11. Děčín hlásí - no problemo.
 12. No, mě STB telku nezapne, ale zapne ji třeba video, takže...Nejsem z toho moudrej a neřeším to.
×
×
 • Create New...