Jump to content

Kulombo

Uživatel
 • Content Count

  228
 • Joined

 • Last visited

 1. Tady, "režim vyhled." je třeba přepnout na "rychlé" https://www.dropbox.com/s/ze1of1pkq2row ... .46.56.jpg
 2. https://www.dropbox.com/s/ze1of1pkq2row ... .46.56.jpg Je třeba ještě zadat správný kmitočet a přenosovou rychlost, po staru to bylo 163500 kHz a 5000 KS/s
 3. Neber to nijak špatně, ale viděl jsem už hodně zrůdností v zapojení, tak se pro jistotu zeptám. Kabel z modemu patří do vstupu routeru, popsaný jako WAN a PC do výstupu, popsaný jako LAN. Máš to tak? Pokud ano, je třeba router správně nastavit.
 4. K HD boxům se SCART nedodává už 2 roky, nevím jak v manuálu, ale v samoinstalační příručce je to uvedeno. Co se týče toho repasovaného boxu v tašce, Kaony jsou docela dost těžké mrchy a krabice pod ním občas povolí, taky se mi jich takhle povedlo pár vysypat.
 5. Ježíši Kriste, takže znova a snad už konečně naposled. Model přístroje se nerozlišuje, na všech krabicích je číslovka 3000, repasovaný box je zabalený do čisté bílé kartonové krabice bez jakéhokoliv označení, pokud je v originální krabici s uchem, jedná se o nový, nikdy nikým nepoužitý přístroj. S tím, že je to šmejd, souhlasím.
 6. Pozor, tohle není pravda, smlouva by se měla vždy podepsat před připojením služby, po zapojení se podepíše zakázkový list. Že to většina techniků podepisuje vše až po zapojení je druhá věc, jednou na to dojedou.
 7. Není důvod se obávat, každé zařízení má jedinečné sériové číslo a MAC adresu, pomocí nich si můžeš na UPC kdykoliv ověřit, jestli je modem odprodaný nebo ukradený
 8. Jestli je špatný čip na kartě nebo čtečka, tak se do informací o předplatném nedostaneš. Přístroj se prostě chová, jako by tam žádnou kartu neměl.
 9. Jestli potřebuješ zapojit 5 TV a kabeláž vedeš z jednoho místa, tak je nejvhodnější nějaký širokopásmový zesilovač. Jestli to řešíš jako kaskádu, tak to chce koupit aktivní rozbočovače. Pasivní rozbočovače mívají na každé větvi útlum 3,5 dB, aktivní jsou bez útlumu.
 10. Technik si proměří signál a jestli bude ok, tak maximálně vymění přístroj. S nějakým testováním na vlastních discích nepočítej.
 11. Majlosch co ty jsi za ocasa, sice už tuhle práci nějaký ten pátek nedělám, ale nikdy jsem já, ani nikdo z mých kolegů, nechodil smradlavý ve špinavých montérkách. A co se týče toho natažení kabelu a nacvaknutí konektorů, viděl jsem spoustu lidí, kteří si taky mysleli, že to umí a že na tom není co zkazit.
 12. Nerozumím dotazu, ale jestli není modem legálně získaný od UPC a zaregistrovaný na tvou smlouvu, tak ti internet fungovat nebude. Dokumenty ohledně nastavení najdeš zde: http://www.upc.cz/pdf/Internet_Telefon_ ... _navod.pdf http://www.upc.cz/pdf/Prirucka_UPC_vyso ... ternet.pdf
 13. UPC má nové Handany cv5000 pořád v zásobě, ale jsou určené pouze pro prodej zákazníkovi.
 14. Repasy se balí do bílých neoznačených krabic, takže jsi těžce mimo mísu.
×
×
 • Create New...