Přejít na obsah

svedral

Uživatel
 • Počet příspěvků

  12
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli svedral

 • Hodnost
  Nováček
 1. Tak mě odešel po ročním bezproblémovém užívání KAON 4003.Z ničeho nic začaly hodiny na něm ukazovat čas posunutý o půl hodiny dozadu.Jindy zase po ukončení nahrávání se nevypnul takže nahrával celou noc.Při nastaveném nahrávání více programu v jednom dni, nahrál jenom ten první v pořadí a ostatní ignoroval.Prostě chudák mašinka se nějak pomátla. Tak jsem včera brnknul na UPC a dnes v 8.00 už přinesl technik přístroj nový.Tak doufám, že bude bezchybně sloužit aspoň tak dlouho jako ten předchozí.Jenom pro informaci tento poslední je už třetí v pořadí, který mám. Lokalita Praha
 2. Tak mi dnes přinesl technik už třetí KAON 4003.Ten první pracoval od 4.1.2001 do 6.5.2011. Druhý od 6.5.2011 do14.11.2011.V průměru mi životnost vychází asi 5 měsíců.A jaké závady? Výpadky v nahrávání,porucha harddisku,občas nešel vůbec zapnout o výpadcích HDMI ani nemluvím.Jinak jednání servisu UPC vstřícné a výměna již druhý den.No nicméně počítám že další výměna bude asi tak duben 2012.Přeji všem pevné nervy s tímto zařízením.Pro úplnost lokalita Praha.
 3. Jeden postřeh-možná že není všeobecně znám. Při sledování programu stiskněte na dálkovém ovladaci modré tlačítko info a potom žluté. Objeví se řada zajímavých údajů.
 4. Nedělej si žádné iluze,I u tohoto nového modelu se tento problém vyskytuje.
 5. Tak tady máš požadované rozměry. výška - 6 cm, šířka - 34 cm, hloubka - 26 cm. Hloubka je měřena bez případně zasunutých konektorů. MP3 jdou přes USB v pohodě přehrávat i jdou nakopírovat na hard disk.Jestli to jde přes optiku nevím nejsem na to vybaven.Jo a ještě počítej že někam musíš dát externí zdroj.Je to celkem malá krabička asi tak 15x8x3 cm.
 6. Tento nedostatek jsem vyřešíl rozbočovačem u anteního vstupu Kaonu a je to OK.
 7. Vše je stejné jako u KAON B3000 akorát je citlivější a má trochu jiný přední panel a má externí zdroj.Menu a ovládání také stejné.Vstupy a výstupy také stejné.Dálkový ovladač také stejný.Jo a není to tak velká krabice jako B3000.Rozlišení stejné.
 8. Také jsem měl problémy s KAON-B3000.Občas nenahrál naprogramované programy.Zatelefonoval jsem do UPC a požádal o výměnu přístroje.Rovnou jsem ale důrazně odmítl repasovaný přístroj.Přijel technik a přivezl nový,nerozbalený model KAON KCF- B4003HCO.Je o něco menší a má externí zdroj 12 voltů.Také se trochu liší přední panel.Zatím pracuje naprosto spolehlivě.Ovládání stejné firmware 11.11.00.04.Kapacita disku 320 Gb.Ještě jeden postřeh. B 3000covka je šíleně tupá na vstupní signál tenhle nový je mnohem citlivější a tudíž žádné výpadky signálu.Také jsem se ptal technika co dělají s přístroji které mění.Pravil že se letmo přezkouší, 10 dní musí zůstat na provozovně a potom šup k dalšímu zákazníkovi mnohdy i stím na co si stěžoval předchozí zákazník. To je pecka co !!! Takže lidé nenechte ze sebe dělat blbce, pořádně se ozvěte a požadujte od UPC maximum. Otravovat,otravovat a nenechat se odbít nějakejma kecama jako třeba zkuste tovární nastavení a podobně.Požadovat výměnu za nový a hotovo.Držím palce.
 9. Já jsem ráno na vypnutém Kaonu měl ještě starý čas ale po zapnutí se okamžitě sám nastavil na letní čas.Takže vše OK.
 10. U mě zase nedostatky.Špatné názvy v časovači a nepoužitelné opakované nahrávání.Jednou nahraje pak přeskočí datum třeba o tři dny a tim pádem další den nenahraje.Plusy: Správné názvy nahraných programů, posuvník sám mizí, dotaz před mazáním nahraného programu.[/b] Žádné další zkušenosti - čekal bych větší ohlas na plusy a mínusy ????
 11. U mě zase nedostatky.Špatné názvy v časovači a nepoužitelné opakované nahrávání.Jednou nahraje pak přeskočí datum třeba o tři dny a tim pádem další den nenahraje.Plusy: Správné názvy nahraných programů, posuvník sám mizí, dotaz před mazáním nahraného programu.[/b]
×
×
 • Vytvořit...