Přejít na obsah

Conquest

Uživatel
 • Počet příspěvků

  101
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Už je na čase, aby se UPC opravdu nad sebou zamyslelo. Eurosport 2 HD v nabídce Skylink. Zařazením Eurosport 2 HD se v programové nabídce Skylinku celkový počet programů ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) zvyšuje na 23 programů. Dále byl dnes nasazen nový křesťanský program TV LUX. Jsem rád, že jsem od UPC utekl.
 2. Mě to prostě nedá, abych se nezeptal: Už jsi viděl někdy, aby se 1000 čechů dohodlo?
 3. Nový příspěvekod PESFILIPES » úte, 6.3.2012, 09:50 zajimalo by me ktery blb vymyslel ze kazda kabelova tv ma v reklame ten nesmysl digitalni kvalita - co to je ta digitalni kvalita Spočívá to v tom, že vysílá v 1 a 0 Teď vážně: V analogovém čase jsem v Praze neměl další tv v ostatních pokojích, protože jsem nechtěl tahat kabel ze společné antény po celém bytě. Koupil jsem pokojovou anténu a následně balkonovou, ale přes stovky duchů se program nedal sledovat. Kolikrát jsem ani tv logo nerozluštil. Dnes díky jedničkám a nulám mohu mít tv snad i ve vaně Ale rozumím vaší otázce. Dnes na Skylinku srovnávám kvalitu s UPC od které jsem nedávno s radostí utekl a mohu potvrdit, že UPC u některých programů dostává mizérium, které se i u satelitu projevuje stejně. Jinak řečeno, je pravdou, že UPC dostává do sítě to, co mu poskytovatel dodává. Zůstává otázka, jestli UPC a jiní providers netlačí málo na vysílatele a to se týká i přechodu stanic z 4:3 na 16:9. Ale někteří vysílatele mají na háku celou Evropu, protože na Astře stále vesele vysílá CNN ve formátu 4:3, což mi hlava nebere. Jak je to možné u tak renomované zpravodajské stanice. Španělé vysílají ve formátu 16:9, ale asi jim nikdo neřekl, že existuje něco, jako WSS signál, tak že kdo chce "širokoúhlý" formát, musí ručně na svém dálkovém ovladači navolit správný formát. Ač nemám UPC v lásce, úplně bych na ně špínu neházel. Jsem přesvědčený o tom, že by Jupinda měla udělat čtyři zásadní kroky ke zlepšení kvality signálu a svého nabízeného produktu. 1. Více tlačit na vysílatele. 2. Přidat více programů v HD. 3. Vyměnit dodavatele set-top boxů. 4. Více naslouchat zákazníkům a jejich přání. K bodu 3. Mám od Skylinku zakoupený set-top box za cca 3.000,- CZK zn. Topfield a od řijná 2011 ani jednou se mi samovolně nerestartoval a nekousnul.
 4. http://www.centronet.cz Myslím, že jsou především zaměřený na firemní klientelu a to s Internetem S tím panelákováním to nevidím tak horké Píšou okrajově i o tv kabelu, ale tím se rozumí, že k Internetu dostane firma tv stanice Bloomberg a NBC Europe bussines. Nemají na stránkách uvedený veřejný ceník!
 5. Jeden velký problém je zde: Je třeba pro příjem přímý kontakt antény s vysílačem, jinak se signál nedá chytat. A bude zde důležitá i vzdálenost od vysílače, jako u WIFI Internetu. Asi to nebude zase tak horká konkurence! Pokud to nebude v Praze Žižkovská věž a z téměř každé střechy viditelnost, jako že ne, tak není o čem mluvit V Praze jsou dva jejich vysílače: Praha - Kamenická ... to je u Vltavy téměř nejnižší místo v Praze a druhé místo je Praha - Casablanca, kousek od Václavského náměstí, opět pořádný ďolík krytý důmyslně komplikovaným terénem. Tedy vysílače k nepotřebě běžných odběratelů. Obě místa jsou pro zabydlené části (přes noc) Prahy nepoužitelné! I DVB-T má pro členitost Prahy významné mouchy. Dobrý by byl Kolín, tam je rovina Nevidím v tom žádnou budoucnost.
 6. od PESFILIPES » ned, 26.2.2012, 12:36 no sledovat nejakou hlopost jenom ze je to v hd - to je rozum Co není v HD sledovat, jako hloupost?
 7. Jaku: Přesně tak, souhlasím! A mimochodem, Česká tv připravuje jiné "HD přepínadlo", sport bude
 8. Ale Digi Sport nabízí spolulicenci! Jenže UPC by to chtělo zadarmo a zároveň oholit svou klientelu
 9. Už jednou jsem na to tady někde upozorňoval, problém se vyskytuje v prime time.
 10. Ještě jsi mohl stb dostat do továrního nastavení i to mnohokrát při potížích pomáhá.
 11. Co se týká ještě UPC balíčků, zaslechl jsem zatím z jednoho zdroje, že UPC se chystá na podobnou nabídku balíčku, dle vzoru Skylinku. http://skylink.cz/web/structure/13.html Další zajímavostí by mohla zatím být v úvahu u UPC, že balíčky by se mohli předplácet operativněji, třeba jen na jeden měsíc. U Skylinku to funguje tak, že večer zaplatíš přes platební kartu balíček na jeden měsíc a v krátké chvíli ti ho operátor spustí. Nikam nevoláš, nepíšeš a žádná měsíční výpovědní lhůta.
 12. Zdravím tomus a Vás všechny zde. Když jsem pracoval před lety v UPC, pamatuji si, že písemná výpověď poštou se vyžadovala v dobách, kdy docházelo k extrémnímu odlivu zákazníků. Pokud se odliv zpomalil, byla tiše povolená výpověď přes formulář a dokonce i emailem, nebo faxem. Mnoho lidí zchladí představa, že by museli koupit obálku, známku a donést a vhodit obálku do schránky. Nebudete tomu věřit, ale Česká pošta mnohokrát zachránila UPC
 13. Nebo, jak chce reagovat UPC na tento počin Skylinku? Zařazením Viasatu HD se v programové nabídce Skylinku celkový počet programů ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) zvyšuje na 19 programů. http://www.parabola.cz/clanky/4548/vias ... -skylinku/
×
×
 • Vytvořit...