Přejít na obsah

Jana014

Uživatel
 • Počet příspěvků

  73
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Jana014

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Jana014

  Horizon Go

  Dobrý den, měnila jsem teď nabídku UPC. Součástí té nové je i Horizon Go. Chtěla bych se zeptat, předpokládám, že už se tu něco podobného řešilo, funguje tato služba i ze zahraničí? Mám na mysli toto: Když přijedu k příbuzným do Německa /popř. tam budu pracovně/ a použiju PC/notebook s německou IP adresou připojený do pevné sítě, a přihlásím se ke službě Horizon Go přes Moje UPC, předpokládám, že kvůli autorským právům toto nelze.
 2. Zdravím Vás, škoda, že jsem si Váš příspěvek nestihla přečíst hned poté, co jste ho poslal. Neuvědomila jsem si, že cena 299 Kč je včetně pronájmu zařízení. Já mám vlastní moduly. Pak by to s balíčkem sport bylo skutečně tak jak píšete. Sice bych přišla o pár programů, které jsou nabízeny jako volitelné v rámci této nabídky, ty bych oželelela. Bohužel sotva jsem dorazila domů z práce, volal mi človíček z UPC a nabízel a nabízel nejrůznější kombinace. Byl docela sympatický, na jeho chování si nemohu v nejmenším stěžovat. Po nejrůznějších přednáškách s stávajících STB, možnostech nahrávání, zpětného přehrávání, možnosti videotéky atd.atd...jsem ho svými technickými argumenty přesvědčila, že mi stávájící stav 2 TV s 2 moduly plně vyhovuje, a že nechci ani nový modem, ani nový STB ani žádnou další službu. Tak človíček znovu počítal a nakonec jsme se domluvili na ceně 412 Kč včetně paušálu 60 Kč za telefon, což znamená 352 Kč za TV, což je nárust o 48 Kč. Bude prý to celá nabídka včetně několika nových filmových programů, které v nbídce Standard nebyly, což pro mě není nic co bych musela mít. Bohužel uvázek je na 2 roky !!! Ja to zde celé takto zmiňuji hlavně z toho důvodů, aby si ostatní dali pozor, protože toto mé opomenutí, že mi končí 12-měsíční sleva se mi docela prodraží. Každý rok jsem poctivě volala, zda mi bude sleva i nadále prodloužena. Loni mi řekli,a že sleva nabíhá automaticky, že není potřeba volat. Tak jsem nezavolala, a to byla chyba. O zrušení slevy jsem se dověděla z vyúčtování 7.12. Moje vyučtování je vždy od 1. dne v měsíci. Kdybych chtěla dát výpověď, začne běžet od 1. následujícího měsíce - to znamená zaplatit plnou cenu 2x. Teď mi aktivuji nabídku na které jsme se domluvili, sám pracovník UPC není schopen zjistit, kdy sleva naběhne - budu tedy muset za toto přehlédnutí zaplatit buď celý měsíc, popř. 1/2 měsíce plné ceny. Je to smutné, jak tyto služby fungují - je jedno jestli to je UPC, mobilní oprátoři, banky... Co by se stalo, kdyby mi ve vyučtování poslali upozornění, že ruší mou nabídku. Tato velká firma si takto příjde na cca 300 Kč, ale kde je etika, spokojený klient,... Toto dneska nikoho nezajímá, je to smutné, ale taková je doba.
 3. Dobrý den, chtěla bych poprosit o radu. Skončila mi věrnostní sleva na 12 měsíců, kterou mi cca 10 let automaticky prodlužovali. Měla jsem nabídku Standard. Najednou mi přišla faktura na 607 Kč místo běžných 304 Kč. Pominu to, že by mě třeba mohli upozornit ve vyučtování nebo mailem. Když jsem volala na zákaznické centrum, paní mi řekla, že tuto nabídku ruší a nabídla mi Horizon Konfort + za 499 Kč nebo Horizon Klasik + za 299 Kč + balíček SPORT za 99 Kč, což je nárust o cca 100 Kč /balíček SPORT MINI nepokryje mé sportovní vášně/, nebo výpověď s měsíční výpovědní lhůtou. Uvažuji vážně o výpovědi. Moje otázka je, zda je možné získat na cca 300 Kč kompletní sport , myslím nějakým dohadováním přes retenční oddělení, nebo už skutečně nabízejí jen dle ceníkových služeb. Díky moc za odpověď.
 4. Asi by bylo lepší přesunout tuto diskuzi do vlákna viewtopic.php?f=10&t=4339 Jen dodám, že mám na PC složky CONTENT z TV Samsung řady C a J a skladba souborů i jejich obsah /pokud to mohu vůbec posoudit/ se hodně liší.
 5. Včera jsem si přečetla Váš příspěvek a ZAJÁSALA jsem. Už nebudu muset používat na PC Linux, abych si mohla přehrát náhrávku z TV Samsung řady J na PC. Hned jsem to vyzkoušela, vše bylo jak jste napsal, nicméně soubor *.TS přehrávač GOM Player nepřehraje, schází mu nějaké kodeky. Z diskuzí na toto téma jsem se dozvěděla, že pro novější řády nefungure Destroi 1.3.1, a že je potřeba mít v TV SamyGo /poslední zmínka byla navíc pouze pro řadu H/. ŠKODA! Jinak já používám CA-moduly a nahrávám na externí HDD /u TV Samsung řady C už několik let/ a jsem maximálně spokojena. Loni jsem si koupila UE40JU6272, a protože bych nevyužila videotéku a další funkce, které UPC nabízí u současných STB, opět nahrávám na HDD - navíc mám TV připojenou jak k DVB-C, tak k DVB-S a mohu nahrávat z obou tunerů.
 6. Serviio server jsem nainstalovala. Vše funguje přesně tak jak má. Navíc stačí jen PC pustit, není potřeba se přihlašovat. Díky moc
 7. Díky za typ, vyzkouším a dám vědět jak to dopadlo.
 8. Já bych velmi ráda Samsung Link vyzkoušela, ale jak jsem psala včera, bez připojení k Internetu to asi napůjde. Dočetla jsem se, že podmínkou využití této služby je přihlášení se k účtu Samsung, který si na jejich stránkách založíte a následně zaregistrujete příslušná zařízení. Pokud to jde nějak jinak, ráda se přiučím.
 9. Zdravím, přesně jak píšete, tak to mám zapojené - TV je s počítačem propojena pomocí kabelu HDMI/DVI a videa přehrávám na PC pomocí GOM Playeru. PC je pro TV externí vstup.Toto funguje spolehlivě. Má to ale drobný háček - PC musí být vzdáleno od TV max. 3,5m /tak dlouhý mám kabel/.Ideálně bychom potřebovali PC přesunout do jiné místnosti, proto jsem začala experimentovat s přehráváním po domácí LAN. Jestli stopuji správnou lišku, tak se mi zdá, že problém bude ve slabém výkonu procesoru toho PC - jedná se o kancelářské PC s Celeronem, má sice 4 GB RAM, Samsung doporučuje procesor Pentium nebo Intel Core 2 Dual s alespoň 2 GB RAM. Když spustím Smart View, trvá docela dlouho než naběhne a procesor zatíží skoro na 100%, což mi připadá divné. Nainstalovala jsem program na výkonné PC s procesorem Intel Xeon, 2,5 GHz, 8 GB Ram a program najel téměř okamžitě, procesor zatížil ani ne z 10%. Takže PC asi zůstane tam kde je, protože už asi nic zázračného nevymyslím.
 10. Díky za informaci o možnosti Samsung Link - přiučila jsem se něčemu novému. Obávám se ale, že toto nebude pro mě použitelné - já totiž nemám domácí LAN propojenou s Internetem, od UPC mám jen televizi. Je to neobvyklé, ale je to tak. Velmi často pracuji z domu a mám Internet od zaměstnavatele. Aby se nemuselo řešit kdo má jaký Internet, jaký router,... , mám doma dokovací stanici, do které připojím notebook a pomocí wifi modemu se dostanu do podnikové sítě a rovněž na Internet. Toto připojení ale nemohu použít pro své multimediální hrátky. Já jsem hledala jednoduchý způsob, jak pomocí TV přehrávat videa, která mám uložena v archivu na PC. Obrátila jsem se s dotazem na support Samsungu. Jejich odpověď byla rychlá, ale v takovém duchu, že mám správnou verzi Smart View pro můj typ TV, správný firmware TV, ale že nemohou zaručit funkčnost se zařízením 3 strany /PC Fujitsu/.
 11. Zdravím Vás, našla jsem zde toto starší téma, a protože se nyní snažím přijít na kloub podobné záhadě, chtěla bych se zeptat zda jste někdo objevil příčinu, pro se TV Samsung v síti LAN chová tak divně. Mám UE40J6272 Smart TV a chtěla jsem ji použít pro přehrávání videí uloženych na PC. Uděla jsem jednoduchou konfiguraci LAN, kdy jsem jednotlivým zařízením přidělila pevné /statické adresy/.Použila jsem program od Samsungu Smart Viev 1.6.0. pro WIN7. Vše fungovalo OK, TV se v síti našla, v TV ve zdrojích byl vidět daný adresář s videi. Video se spustilo a tím celé kouzlo skončilo. Když jsem přehrávání přerušila, další video se už nenačetlo, i když snahu mělo. Adresář v TV už vidět nebyl. Nepomohlo ani vypnutí TV, ani restart PC. Další den opět vše fungovalo, ale jen na přehrání jednoho videa, další už nešly. Abych vyloučila vliv routeru, zkusila jsem PC a TV propojit pomocí kabelu přímo, situace se nijak nezměnila. Načetlo se a přehrálo pouze jedno video. Díky za každou radu, co na TV nebo PC nastavit.
 12. Cenu jsem si ověřila na zákaznickém centru. Paní se včera spletla, CA modul mi prodají rovněž za 1209 Kč.
 13. Zdravím Vás, já jsem rovněž dlouho čekala na CA modul, nakonec jsem si ho pronajala za 70 Kč měsíčně. Když jsem se zde dověděla o možnosti zakoupení přes Facebook, rovněž jsem si zkusila modul objednat přes UPC formulář, přišla odpověď, že to nelze. Zavolala jsem na zákaznické centrum, a zeptala se, zda tedy mám kontaktovat jejich pracovníka přes Faccebook, abych modul mohla odkoupit. Paní se tomu divila, že to slyší poprvé. Nicméně byla velmi ochotná, a slíbila, že vše prověří a dá vědět. Tentokrát byla odpověď kladná. Příští úterý mi CA-modul přivezou a pronajatý si odvezou. Toto je tá dobrá zpráva, ta horší je, že mi modul nabídli za cca 2000 Kč, což mě překvapilo - očekávala bych cenu cca 1500 Kč. Odpovídá to zhruba 28 měsícům pronájmu. Paní mě ubezpečila, že platí běžná 2-letá záruka, během níž se servis. popř.výměna zdarma. Zajdee: platil jste taky tuto cenu? Díky za odpověď.
 14. Zdravím, já nahrávám z TV Samsung na extérní disk Samsung 500 GB. Taky jsem nechtěla nechat viset disk z TV /mám ji na stěně/. Dělala jsem pokus s USB prodlužovačkou-nefungovalo to. Pořídila jsem na zkoušku levný kabel Sencor USB 3.0 micro b dlouhý 1,5m - funguje perfektně. Nahrávám takto už cca 2 roky a plná spokojenost.
 15. Měla jsem stejný problém.Prográmek, který jsem používala u staršího typu TV Samsung nefungoval. Použila jsem utilitku přímo na internetu: http://www.samychan.com/ Export kanálu na flash-disk je do souboru *.ZIP. Tento prográmek pracuje přímo s tímto ZIP-souborem. Mám Samsung UE40J6272 - po automatickém naladění byly kanály setříděné dle abecedy. Umí třídit jen podle čísla kanálu a abecedy. Mě spíše vyhovuje řazení dle frekvence, ale co nadělám - "pokrok" nezastavím. Když se kanály v tomto programu zobrazí, lze je setřídit dle nějakého kódu, který je vždy shodný pro určitou frekvenci, ale nedovedu zjistit, pro kterou. Jinak, měla jsem obavu, zda budou všechny mnou požadované funkce fungovat /hlavně nahrávání programů/... Zatím jsem na nic nenarazila, co by vyloženě nešlo, ale ovládání mi zrovna moc nesedí - připadá mi, co jde u staršího modelu na 1 zmáčknutí ovladače, tady musím vyvolat 2-3 volby navíc. Možná je to jen zvyk, zažít si určitý postup.
×
×
 • Vytvořit...