Jump to content

Peca

User
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About Peca

 • Rank
  Nováček
 1. Takže koupeno s dvojtým DVB-C tunerem a odzkoušeno s pronajatým CA+ modulem. Ze začátku to vypadalo, že kódované programy nepojednou, ale druhý den se to už nějak chytlo, ikdyž jsem na technickou linku volal dvakrát, že furt nic, aby poslali obnovovací packet. Flashnul jsem tam poslední VTi systém a z těch možností jsem nadšený - ikdyž mi jde hlava koukolem, kolik tam toho je. Nicméně se mi podařilo zprovoznit nahrávání po LAN do NASu, večer mám nachystaný test nahrávání více programů najednou ze dvou multiplexů, jak to po té 100Mbit bude stíhat (LAN mám gigabitovou, ale stb má bohužel jen
 2. Ahoj, máte prosím někdo odzkoušený ten STB VU+ Solo SE V2 s CI+ modulem? Odchází nám starý KAON PVR a nový DVR MediaBox nechci, tak hledám náhradu a asi zkončíme u toho zlodějsky pronajímaného CI+ modulu, pokud tedy najdu STB za rozumné peníze, který s ní pojede. Výše byl zmíněn jen starší CI modul, tak bych byl nerad, kdych po případné koupi zjistil, že to s ním nefunguje.
 3. Takže nějaká cesta by přece jen byla? Uznávám, síťařina byla u mě vždy spíše na pokraji zájmu (primárně se zabývám vývojem SW, nějaké mírně pokročilé znalosti ze serverové problematiky taky snad ještě mám), musel bych oprášit své 13 let staré poznámky a kouknout na aktuální situaci, ale nebojím se toho Nevím, co všechno umí ten vestavěný modem / router, jestli tedy lze nastavit přesměrování všech portů na router?
 4. Zdravím, už nějakou dobu máme problém s výpadky signálu u TV, reakce na tech supportu jen to, že tu nic jiného hlášenýho nemají, tak to bude nejspíš STB - ono možná jo, už předtím blblo nahrávání, že někdy se nezaplo apod. Máme ještě původní KAON HD PVR a k tomu samostatný modem (starší, bez WiFi). Nejspíš mi budou chtít nacpat Mediabox. Co jsem se tak dozvěděl z ostatních starších diskuzí na téma zabudovaný modem + router v Mediaboxu, tak vyvstává několik otázek a problémů. Jestli jste někdo řešil stejnou situaci, budu rád za informace, jak se věci mají. Díky... 1. Mediabox modem neum
 5. Praha - Černý Most, Generála Janouška: Nahlášeno od: 15.11.2013 10:50 Výpadek všech služeb. Je nám líto, v tuto chvíli není znám termín odstranění závady. Pro aktuální informace sledujte tyto stránky. To někdo překopl kabel nebo co?
 6. Máte někdo zkušenost s provozem (a funkčností) Samsung BD-F8900 s kabelovkou UPC? Funguje vše (po přidání karty) bez problémů?
 7. Kdyby to bylo kabelem, tak by byl problém i s jinými kanály, nebo ne? Rozbočovač nemám, kabel je vedený za skříní, na krátkou vzdálenost, cca 1.5 až 2 m. Odesláno z mého GT-N7100 pomocí Tapatalk
 8. Zdravím, před pár dny nám settop box aktualizoval kanály a zmizely nám všechny slovenské programy. A už i dlouho předtím byly v dezolátním stavu (v podstatě se na ně nedalo koukat, víc kostiček než obrazu a zasekávání). Jedná se o nějakou poruchu nebo byly odstraněny záměrně? Zahlédl jsem tu v jedné diskuzi, že Markíza a Joj si nepřeje být vysílaná v UPC síti. Praha 14.
 9. Zdravím, nemáte náhodou někdo uvedený televizor v kombinaci s CA modulem? Ve specifikaci výrobce je uvedeno, že DVC-C zvládá, ale v dokumentu UPC http://www.upc.cz/pdf/CI+-doporucene-TV.pdf tento konkrétní model uveden není. Nevíte tedy někdo, zda tato kombinace funguje? Díky za info.
 10. Ne že bych na to potřeboval koukat, zaplacený je nemám a ani je nechci, ale zajímalo by mě, proč jen v noci? Ty programy běží celý den a cena je stejná jako za jiné prémiové kanály. Je mi jasné, že někdo napíše, že tyhle věci po desáté atd., ale od toho je snad rodičovský zámek, ne? Já bych se tedy cítil okraden, být zákazníkem, který si tyto kanály zaplatí.
 11. A co je v té aktulizaci nového? Dneska mi byla nabídnuta, nainstaloval jsem ji, ale nějaké změny jsem si nevšiml. Např. u slovenské verze se říkalo, že Menu nabídky jsou na průhledném pozadí, takže lze sledovat normálně obraz i zvuk, ale po updatu to mám pořád postaru.
×
×
 • Create New...