Přejít na obsah

Mooonty

Uživatel
 • Počet příspěvků

  108
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Mooonty

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Střední Čechy
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  CA

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Mooonty

  Nové stanice

  Jsou nějaké nové informac o kanálu UP!? (bude/nebude, pokud ano kdy?) Díky za info
 2. Mooonty

  HBO GO

  to TwiST: nyní odzkoušenou na iPHONE mimo UPC wifi sítě. Jiný provider. Funguje. Večer vyzkouším jak se bude dařit na UPC wifi.
 3. Mooonty

  HBO GO

  iPHONE (iOS 11.1.2) HBO GO nefunguje, korektně proběhne přihlášení a pak známý černý displej (viz můj příspěvek výše) ANDROID na NEXBOX A95 (multimeriální krabička) dnes naistalovaná apka a HBO GO funguje (bez precizního testování)
 4. Mooonty

  HBO GO

  to sarmen10: odzkoušeno teď na Chrome (W7) a HBO GO funguje (bez precizního testování)
 5. Mooonty

  HBO GO

  Pro uživatele, kteří používají IE11 (W7). Při použití jiného prohlížeče např. Chrome HBO GO funguje (bez precizního testování) v pohodě. Nefunkčnost pod iOS 11 stále trvá.
 6. Mooonty

  HBO GO

  to Marek-26: rád si nechám poradit, ale můj operátor, který mi HBO resp. HBO GO poskytuje je UPC. UPC je tím, kdo tuto službu nabízí, dodává a inkasuje poplatky. Díky
 7. Mooonty

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  otravná hláška s aktualizací předplatného se objevuje již dlouho NTB (W7+IE11)
 8. Mooonty

  HBO GO

  UPC opravdu perlí! O Horizon GO je psáno v jiném vlákně. HBO GO mi přestalo s novou verzí fungovat jak na iPhonu, tak i na NTB (W7 + IE11) Tlačítka "přihlásit" jak se píše výše prostě nejsou. Nestálo by any "IT zázraci" se vykašlali na trapný kosmetický inovace vzhledu a starali se aby fungovalo to, co doposud fungovalo? Je to drahý špás takhle si hrát s trpělivostí klientů. Tak šup pašáci zvedněte svoje "mozky" a uveďte vše do fungujícího stavu, jako to bylo a fungovalo a pak si sedněte na ruce!
 9. Mooonty

  HBO GO

  děkuji vpa! Apku jsem měl naistalovanou správnou. Když se nyní již dostanu do přihlášení (stejné jako MojeUPC a HG), tentokráte to "nabídne" tento pohled na displej:
 10. Mooonty

  HBO GO

  Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém... Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.
 11. Mooonty

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Dnešní pokus....pouhopouhá zkouška mojí naivity....pro zpětné zhlédnutí hláška: "aktualizace předplatného". Zkouším to na iPhone a na NTB (Win7). Kdyby se alespoň UPC snažilo vyvolat ve mně pocit, že je nastalá situace zajímá a napsali nějaký hromadný E-mail, že je to mrzí ...blabla a že na tom pracují...ale ani takovýhle "voblbovák" na klienty nenachystají... Třeba o to usilovněji pracují na zprovoznění Horizon GO. Myslím, že už by bylo na čase!
 12. Mooonty

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Nestálo by za to, aby UPC zprovoznilo služby, které nabízí, je únavné stále dokola se domáhat toha aby služby fungovaly. Plky o tom, že Horizon GO je vlastně bonus jsem slyšel od pracovníků klientského centra mnohokráte.
 13. Mooonty

  Horizon Go

  Běží Vám Horizon Go ? U mne Win 7, IE , nefunguje zpětné prohlížení např, u PRIMA TV.
 14. Mooonty

  Horizon GO

  Bohužel i já se musím (nerad) připojit do řady nespokojených klientů.... Kolem desátého t.m. jsem se telefonicky dotazoval proč je rozhozený zvuk, při zpětném zhlédnutí. Chlapík, co jsem s ním mluvil, mi vysvětlil, že je to prostě špatný záznam a to se může stát. Opravit to nejde. Choval se velmi profesionálně a s jeho omluvou jsme hovor ukončili. Nyní je opět problém a nejenom u mne. Kdy se UPC dostane k tomu, že bude zodpovědně reagovat na nefunkčnost (podle reakcí tady na fóru), dlouhodobou nefunkčnost svých služeb? Mrzí mne to. Milé UPC co už konečně uděláš, aby služba HORIZON GO správně a trvale fungovala?
 15. Mooonty

  Horizon Go

  HORIZON GO na WIN7, pořady na PRIMA z 8.5.....a stejná bída...zvuk s obrazem rozhozené. Nekoukatelné
×