Jump to content

Mooonty

Uživatel
 • Content Count

  110
 • Joined

 • Last visited

About Mooonty

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  -
 • UPC telefon
  Jiná služba
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  CA
 • Místo odběru služeb UPC
  Střední Čechy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zpětné zhlédnutí se občas rozběhne občas ne. Sleduji přes NTB (WIN10) nebo na TV SONY přes androidovský box. Když už se rozběhne zpětné zhlédnutí, je rozhozený zvuk proti obrazu. (Klec, ČT1) Nemám moc chuti vypisovat kdy a kde a co nešlo, mám pocit, že je to UPC zcela jedno. Vím, že to opakuji , ale mrzí mne to.
 2. víte někdo o termínu zařazení NASA TV do nabídky prosím ?
 3. Jsou nějaké nové informac o kanálu UP!? (bude/nebude, pokud ano kdy?) Díky za info
 4. to TwiST: nyní odzkoušenou na iPHONE mimo UPC wifi sítě. Jiný provider. Funguje. Večer vyzkouším jak se bude dařit na UPC wifi.
 5. iPHONE (iOS 11.1.2) HBO GO nefunguje, korektně proběhne přihlášení a pak známý černý displej (viz můj příspěvek výše) ANDROID na NEXBOX A95 (multimeriální krabička) dnes naistalovaná apka a HBO GO funguje (bez precizního testování)
 6. to sarmen10: odzkoušeno teď na Chrome (W7) a HBO GO funguje (bez precizního testování)
 7. Pro uživatele, kteří používají IE11 (W7). Při použití jiného prohlížeče např. Chrome HBO GO funguje (bez precizního testování) v pohodě. Nefunkčnost pod iOS 11 stále trvá.
 8. to Marek-26: rád si nechám poradit, ale můj operátor, který mi HBO resp. HBO GO poskytuje je UPC. UPC je tím, kdo tuto službu nabízí, dodává a inkasuje poplatky. Díky
 9. otravná hláška s aktualizací předplatného se objevuje již dlouho NTB (W7+IE11)
 10. UPC opravdu perlí! O Horizon GO je psáno v jiném vlákně. HBO GO mi přestalo s novou verzí fungovat jak na iPhonu, tak i na NTB (W7 + IE11) Tlačítka "přihlásit" jak se píše výše prostě nejsou. Nestálo by any "IT zázraci" se vykašlali na trapný kosmetický inovace vzhledu a starali se aby fungovalo to, co doposud fungovalo? Je to drahý špás takhle si hrát s trpělivostí klientů. Tak šup pašáci zvedněte svoje "mozky" a uveďte vše do fungujícího stavu, jako to bylo a fungovalo a pak si sedněte na ruce!
 11. děkuji vpa! Apku jsem měl naistalovanou správnou. Když se nyní již dostanu do přihlášení (stejné jako MojeUPC a HG), tentokráte to "nabídne" tento pohled na displej:
 12. Nějakou dobu jsem na iPhonu HBO GO nepoužíval, dnes to po mně chtělo přeinstalovat apku. Přeinstaloval jsem. V přihlášení to chce E-mail a heslo. Předesílám, že na webu UPC píší, že přihlašovací údaje na MojeUPC, Horizon GO a HBO GO jsou totožné. Zadám přihlašovací jméno (ne E-mail !) a heslo, kterým se běžně do MojeUPC přihlašuji, zahlásí "chybu E-mailu" (pochopitelně, jméno nemám E-mailovou adresu), zadám li však E-mail a heslo (stejné jako pro přihlašování do MojeUPC) je opět problém... Kde dělám chybu, poraďte prosím. Na KC mi nebyli schopni odpovědět.
 13. Dnešní pokus....pouhopouhá zkouška mojí naivity....pro zpětné zhlédnutí hláška: "aktualizace předplatného". Zkouším to na iPhone a na NTB (Win7). Kdyby se alespoň UPC snažilo vyvolat ve mně pocit, že je nastalá situace zajímá a napsali nějaký hromadný E-mail, že je to mrzí ...blabla a že na tom pracují...ale ani takovýhle "voblbovák" na klienty nenachystají... Třeba o to usilovněji pracují na zprovoznění Horizon GO. Myslím, že už by bylo na čase!
 14. Nestálo by za to, aby UPC zprovoznilo služby, které nabízí, je únavné stále dokola se domáhat toha aby služby fungovaly. Plky o tom, že Horizon GO je vlastně bonus jsem slyšel od pracovníků klientského centra mnohokráte.
 15. Běží Vám Horizon Go ? U mne Win 7, IE , nefunguje zpětné prohlížení např, u PRIMA TV.
×
×
 • Create New...