Jump to content

Ivo Mašek

User
 • Content Count

  989
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by Ivo Mašek

 1. Jo, jo. To je ta stránka. (už jsem jim poslal email, na Vodafone) Pak mě zaujala ještě jedna věc. když se odhlašuji, tak na horní liště mám možnost: "moje exUPC" a na pravé straně lišty je "Přejít na web Vodafone". Na "moje exUPC" to nejde. Odkaz je neklikací. Jde se pouze odhlásit na "Přejít na web Vodafone". Když mě to tam přenese, tak je tam info pouze pro lidi, co mají nějakou službu od Vodafone. Jenomže já od nich nemám vůbec, ale vůbec nic! Ani telefon, ani STB, ani modem, ..... prostě nic. Pro mě, jakožto majitele "cihličky" a malého Kaonu, tam není vůbec nic.
 2. Chtěl jsem se přihlásit do nového "moje exUPC". Napsal jsem jméno a heslo (tak jako obvykle) a vyběhla informace že je to špatně. Tak jsem kliknul na "Zapomenuté přihlašovací údaje" Chtěli po mě příjmení a nové heslo. A email, kam to poslat. Poslali mě email, kde chtěli potvrzení. Hurá, přihlásil jsem se. Odhlásil jsem se a schválně jsem se zkusil opět přihlásit. A co myslíte? Kulový !!!! Opět špatné přihlašovací údaje. Tudíž jsem opět kliknul na "Zapomenuté přihlašovací údaje"., opět proběhlo kolečko a já se z emailu přes potvrzení přihlásil. No samozřejmě jsem to zkusil znovu. odhlásit a zno
 3. Ze stránky iDnes: "" O plánované změně informoval Vodafone prostřednictvím e-mailu všechny zákazníky, kteří stále využívají služeb původního UPC. Jako odůvodnění tohoto kroku uvedl, že důležité informace o službách zákazníci najdou nově na webu operátora. "" Já jsem tedy žádný email nedostal, a nebýt zprávy zde, nebo ve veřejném zpravodajském webu, tak doteď o tom nemám tucha. Dnes mě pouze přišel opakovaný (a to doslova) email, že mě za několik týdnů přijdou vyměnit mojí milovanou a bezproblémovou "cihličku". Úplně stejnou zprávu jsem dostal před několika týdny. Odhaduji, že
 4. Minulý týden mě přišel email, že se chystají na výměnu zařízení. Cihlička půjde pryč (což je škoda) a místo jednoho "kusu nábytku" dostanu dva "kusy nábytku". Mám prý čekat na další email. ... Dnes dorazil další email. Je tam nový platební výměr (který se liší o nějakých 50 haléřů), kde mě už píší, že budu platit za nový prémiový Vodafone set-top-box. Že ho ještě nemám? Koho to zajímá ........
 5. ... ne že by mě to nějak extra rajcovalo.... https://www.lupa.cz/clanky/gigabitove-pripojeni-od-vodafonu-rychlosti-a-zkusenosti-s-novym-routerem/
 6. Ano, ta lidově čínská televize opravdu cenzurovaná je. To máte pravdu.
 7. CAWI: hojně využívanou metodou pro sběr dat v oblasti průzkumu trhu je CAWI. Computer Assisted Web Interwiewing čili dotazování v prostředí. S firmou Vodafone to fakt nemá nic společného.
 8. Strategická spolupráce to asi nebude. Bude to asi trvdý prodej všeho: ""Státem ovládaná energetická skupina ČEZ má zájem o koupi třetí největší firmy na tuzemském telekomunikačním trhu - operátora Vodafone, kterého dosud vlastní stejnojmenná globální korporace. Informovaly o tom Hospodářské noviny. Za operátora by ČEZ mohl podle odhadu deníku zaplatit nižší desítky miliard korun. O ceně obě strany zatím jednají, rozhodnout by se mělo do léta."" ČEZ chce koupit operátora Vodafone. Jasno by mělo být do léta - Aktuálně.cz (aktualne.cz)
 9. "Tuhle věc" (jak to někdo pojmenoval), tedy STB Vodafone, používá Vodafone v Německu asi druhým rokem (nahrazuje tím mnoho nesourodých STB z časů Kabel Deutschland. A ona "ta věc" tam normálně funguje. Takže kde je u nás zakopaný pes - čert ví.
 10. Problém asi, možná, bude se servisem. Jestli na té "cihličce" cokoli odejde, asi výměna za nové Vodafone zařízení bude nezbytná. Každopádně já se té výměně bránit nebudu, i když jsem s "cihličkou" naprosto spokojen ..... a docela se těším na ten nový STB.
 11. Normálně (a to už od roku 1998) jedu na internet od Grape Sc (dříve Nero). Jen tak ze zajímavosti sem se přepnul na internet od Vodafone (UPC), který mám jako součást služby, ale běžně ho nepoužívám (spíše velmi výjimečně). Teď na něj jedu zhruba 1 týden. Nemůžu si pomoct, ale žádné výpadky nepozoruji a inet šlape úplně normálně.
 12. Výměna za "cihličku" = STB Vodafone + modem (jako prémie k tomuto je to, že si poctivě natáhnete další koaxiál) Výměna za malý STB (Kaon) = STB Vodafone (jako prémie k tomuto - nic dalšího si netaháte a máte svatý pokoj) Spojení - Vodafone.cz
 13. Já už odmítám tahat další sadu kabelů !! Vše to mám za obývací stěnou a kabelů už je natahaných hafo. Tahá se to dost blbě. Nechám v tom už vykoupat technika. Mám už toho plný zuby.
 14. Mám "cihličku" a mám ji propojenou pouze koaxem z prostřední zdířky zásuvky. Žádný druhý kabel (koaxiál) nepoužívám. Tudíž si myslím, že když jakoby rozpůlíme současnou "cihličku" na dva objekty (modem + STB), tak mě stále bude postačovat ten dosavadní jeden koaxial. Tudíž nemusím tahat druhý kabel (opět koaxial).
 15. Nevím, zda jsem to dobře pochopil, ale ono to bude takto propojené: Koaxiál, který teď vede do "cihličky", se zasune nově do modemu. Z modemu do STB to povede inetovým kabelem (RJ45). Mezi STB a TV se natáhne HDMI kabel (ten, co teď vede z "cihličky" do TV). Nikoli koaxem (ostatně ten je v STB Vodafone vstupní, nikoli výstupní a je tam defacto momentálně k ničemu). VYZKOUŠENO: Vodafone TV je náhrada kabelovky, koukat můžete i na mobilu – MobilMania.cz
 16. Já si sem dovolím vložit můj skromný post, který se dotkne rozdílu mezi UPC/Vodafone a O2. Bydlím v městě, které má 25 000 obyvatel a přímo sousedí s městem, které má 60 000 obyvatel (hranice měst je ulice, kde domy nalevo jsou u nás a domy napravo té ulice jsou sousedního města). Před vánoci jsem si jel koupit nový mobil do O2 prodejny v onom větším městě. Ten "guru" (tam jsou všichni guru) ovšem začal otázkou, od koho mám TV a internet. Sice nerad (šel jsem si pro mobil) jsem se s ním pustil na to téma do řeči a on mě přesvědčoval o výhodnosti TV i inetu od O2. Chvíli jsem s ním polemizoval
 17. Tak já mám "cihličku" a jsem s ní naprosto spokojený. Oprostila se od všech porodních bolestí a opravdu funguje. Do cihličky mám natažený pouze jeden kabel (z prostřední zdířky kabelové zásuvky) a z cihličky pak HDMI do TV, inetový kabel do PC (používám, když vypadne inet od Grape SC), a syn používá WiFi na mobil. Takže po novu to budou dvě kisinky (STB + modem). Takže doteď mě stačil jeden přívodní kabel na všechno. To už asi nebude pravda, že?
 18. Tak ono je potřeba nutně počítat s takovou maličkostí, které se říká: pixely. A právě tahle maličkost velmi ovlivní vizuelní kvalitu obrazu. Opravdu hodně ovlivní.
 19. Takže když dorazí později, tak budou mít za měsíc dvojnásobnou platbu. Tu, co strašně rychle chtějí teď mimo SIPO, a pak jim dorazí ta zpožděná. Tedy jestli to chápu správně.
 20. Už hodně dlouho splatnost vždy k 20-tému dni měsíce.
 21. Reakce na Tube: Aha. Tak v tom tedy nejsem sám. Já si nechávám SIPO posílat papírově. A ještě nedošlo. Každopádně mají zajímavé "technické problémy". Kdyby jsme byli z jednoho kraje, tak bych to pochopil, ale jsme každý na opačné straně republiky. No, jsem zvědav, jak to bude pokračovat dál. Že jim to doteď nevadilo, respektivě že se s tím s*ali. ..... je docela možné, že se přestanou s*át úplně se vším.
 22. Tak je i zvláštní, že na web Moje UPC mě žádné "technické potíže" také nepřišly a žádná informace s žádostí, abych něco platil extra mimo SIPO tam také není. Ach jo. Proč zrovna já musím mít nějaký problém.
 23. Aha. Tak jestli také používáš SIPO a "technické potíže" ti nepřišli ......... tak asi budu tím pokusným králíkem. No každopádně si nejdříve počkám na výpis SIPO.
×
×
 • Create New...