Jump to content

Ivo Mašek

User
 • Content Count

  984
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Ivo Mašek last won the day on October 26 2019

Ivo Mašek had the most liked content!

Community Reputation

72 Vynikající

About Ivo Mašek

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  TV Komplet
 • Vodafone devices
  HD DVR Mediabox
 • Place of subscription of Vodafone services
  Jirkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ano, ta lidově čínská televize opravdu cenzurovaná je. To máte pravdu.
 2. CAWI: hojně využívanou metodou pro sběr dat v oblasti průzkumu trhu je CAWI. Computer Assisted Web Interwiewing čili dotazování v prostředí. S firmou Vodafone to fakt nemá nic společného.
 3. Strategická spolupráce to asi nebude. Bude to asi trvdý prodej všeho: ""Státem ovládaná energetická skupina ČEZ má zájem o koupi třetí největší firmy na tuzemském telekomunikačním trhu - operátora Vodafone, kterého dosud vlastní stejnojmenná globální korporace. Informovaly o tom Hospodářské noviny. Za operátora by ČEZ mohl podle odhadu deníku zaplatit nižší desítky miliard korun. O ceně obě strany zatím jednají, rozhodnout by se mělo do léta."" ČEZ chce koupit operátora Vodafone. Jasno by mělo být do léta - Aktuálně.cz (aktualne.cz)
 4. "Tuhle věc" (jak to někdo pojmenoval), tedy STB Vodafone, používá Vodafone v Německu asi druhým rokem (nahrazuje tím mnoho nesourodých STB z časů Kabel Deutschland. A ona "ta věc" tam normálně funguje. Takže kde je u nás zakopaný pes - čert ví.
 5. Problém asi, možná, bude se servisem. Jestli na té "cihličce" cokoli odejde, asi výměna za nové Vodafone zařízení bude nezbytná. Každopádně já se té výměně bránit nebudu, i když jsem s "cihličkou" naprosto spokojen ..... a docela se těším na ten nový STB.
 6. Normálně (a to už od roku 1998) jedu na internet od Grape Sc (dříve Nero). Jen tak ze zajímavosti sem se přepnul na internet od Vodafone (UPC), který mám jako součást služby, ale běžně ho nepoužívám (spíše velmi výjimečně). Teď na něj jedu zhruba 1 týden. Nemůžu si pomoct, ale žádné výpadky nepozoruji a inet šlape úplně normálně.
 7. Výměna za "cihličku" = STB Vodafone + modem (jako prémie k tomuto je to, že si poctivě natáhnete další koaxiál) Výměna za malý STB (Kaon) = STB Vodafone (jako prémie k tomuto - nic dalšího si netaháte a máte svatý pokoj) Spojení - Vodafone.cz
 8. Já už odmítám tahat další sadu kabelů !! Vše to mám za obývací stěnou a kabelů už je natahaných hafo. Tahá se to dost blbě. Nechám v tom už vykoupat technika. Mám už toho plný zuby.
 9. Mám "cihličku" a mám ji propojenou pouze koaxem z prostřední zdířky zásuvky. Žádný druhý kabel (koaxiál) nepoužívám. Tudíž si myslím, že když jakoby rozpůlíme současnou "cihličku" na dva objekty (modem + STB), tak mě stále bude postačovat ten dosavadní jeden koaxial. Tudíž nemusím tahat druhý kabel (opět koaxial).
 10. Nevím, zda jsem to dobře pochopil, ale ono to bude takto propojené: Koaxiál, který teď vede do "cihličky", se zasune nově do modemu. Z modemu do STB to povede inetovým kabelem (RJ45). Mezi STB a TV se natáhne HDMI kabel (ten, co teď vede z "cihličky" do TV). Nikoli koaxem (ostatně ten je v STB Vodafone vstupní, nikoli výstupní a je tam defacto momentálně k ničemu). VYZKOUŠENO: Vodafone TV je náhrada kabelovky, koukat můžete i na mobilu – MobilMania.cz
 11. Já si sem dovolím vložit můj skromný post, který se dotkne rozdílu mezi UPC/Vodafone a O2. Bydlím v městě, které má 25 000 obyvatel a přímo sousedí s městem, které má 60 000 obyvatel (hranice měst je ulice, kde domy nalevo jsou u nás a domy napravo té ulice jsou sousedního města). Před vánoci jsem si jel koupit nový mobil do O2 prodejny v onom větším městě. Ten "guru" (tam jsou všichni guru) ovšem začal otázkou, od koho mám TV a internet. Sice nerad (šel jsem si pro mobil) jsem se s ním pustil na to téma do řeči a on mě přesvědčoval o výhodnosti TV i inetu od O2. Chvíli jsem s ním polemizoval
 12. Tak já mám "cihličku" a jsem s ní naprosto spokojený. Oprostila se od všech porodních bolestí a opravdu funguje. Do cihličky mám natažený pouze jeden kabel (z prostřední zdířky kabelové zásuvky) a z cihličky pak HDMI do TV, inetový kabel do PC (používám, když vypadne inet od Grape SC), a syn používá WiFi na mobil. Takže po novu to budou dvě kisinky (STB + modem). Takže doteď mě stačil jeden přívodní kabel na všechno. To už asi nebude pravda, že?
 13. Tak ono je potřeba nutně počítat s takovou maličkostí, které se říká: pixely. A právě tahle maličkost velmi ovlivní vizuelní kvalitu obrazu. Opravdu hodně ovlivní.
×
×
 • Create New...