Jump to content

Ivo Mašek

Uživatel
 • Content Count

  937
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Ivo Mašek last won the day on October 26

Ivo Mašek had the most liked content!

About Ivo Mašek

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  HD DVR Mediabox
 • Místo odběru služeb UPC
  Jirkov

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Já jsem měl Kaon B3001 od začátku, a nemohl jsem si ho vynachválit. Jenomže nic nevydrží věčně. U mě už dávno přesluhoval, začal zlobit (měl na to už dávno nárok) a tak musel pryč. Ten bazarový bude logicky stejného věku, takže dlouho asi nevydrží. Kupovat ho nebude dobrým nápadem. "Cihličku" mám několik let a zatím naprostá spokojenost. Musím to zaklepat, "cihlička" funguje bezchybně k mé plné spokojenosti.
 2. K tomu času, než dojde k opravě. My tady v Jirkově většinově používáme internet od Grape s.c. (pár let nabízí i IPTV televizi). Vždy, když dojde k výpadku internetu (většinou to bývá lokálně na nějakém sídlišti), tak zhruba po 20 minutách se volá na centrálu (Chomutov), a tam již většinou o problému vědí (oni to tam samozřejmě poznají) a zpravidla do jedné až dvou hodin je opět vše v cajku. Pouze jednou to trvalo několik hodin (a bylo to pro celý Chomutov a Jirkov), protože nějaký aktivní zaměstnanec - bagrista překopnul páteřní odbočku pro náš obvod. U IPTV, předpokládám, bude to stejné (nepoužívám, z vlastní zkušenosti tedy nevím). Tedy ten časový rozsah opravy.
 3. Teď jsem před chvílí vypnul TV. Normálně funguje. Koukal jsem na ČT24 a France24. Internet také funguje (přes "cihličku")
 4. Ten dotazník, jak jsem spokojen s UPC, mě chodí vždy, když navštívím Moje UPC.
 5. Já mám Komplet od roku 2016 (do té doby Supreme, který už v té době dávno defacto nebyl Supreme). Od toho roku 2016 platím stále stejné peníze, nic mě nepodražili. Kolik programů od té doby v Kompletu přibylo (za nezměněnou cenu?)
 6. Takže, když nový zástupce těch ruských programů zvýší cenu oněch programů, tak Vodafone má udělat co? a) Odstranit ruský balíček z nabídky Komplet, protože sledovanost je opravdu minimální, a nabídnout variantu, že kdo ten ruský balík vermomocí chce, tak si připlatí tu stokorunu. b) Ponechat ten minimálně sledovaný balíček v nabídce Komplet, a všem, tedy logicky i té majoritní části diváků nabídky Komplet, zvýšit plošně tu nabídku o tu stokorunu. Kde by jste si méně / více stěžovali? V bodě A, nebo v bodě B ?
 7. Před několika lety, kdo chtěl mít všechny kanály, tak si zakoupil nabídku Supreme. Jak šel čas, a přidávaly se další a další kanály, tak některé onu nabídku Supreme šikovně obcházely. Prostě v Supreme už nebyly všechny programy. A nakonec, pro nové abonenty se už Supreme nenabízelo. Kdo jste ho měli, tak si jistě pamatujete. A tenhle "nešvar" se děl za UPC. Takže něco teď svádět na Vodafone, jak je oproti UPC zlý a chce vydírat a kdo ví, co ještě., je hodně mimo mísu. Ten faktor změny zástupce stanic a změny ceny (to zdražení nechápu, z logiky věci to bude nakonec kontraproduktivní) samozřejmě leccos mění. Těch diváků ruské (a potažmo lidově čínské) televize je opravdu minimum, a kvůlivá tomu zdražovat všem abonentům nabídky Komplet, by byla asi hloupost. Apropó: ten jihokorejský program bude asi také hodně sledovaný, viďte ?
 8. Já mám od UPC/Vodafone, vyjma mobilu, vše. Komplet TV, internet, 2x set-top-box ("cihlička" + malý Kaon). Před pár lety jsem se takto domluvil s jedním oddělením na UPC a dohodli jsme si cenu něco málo přes 1300.- Kč. Mobil mám od O2 (už od dob Eurotelu), neb to jediné kabelovka UPC nenabízela. Po převzetí Vodafonem se logicky naskytla možnost k tomu připojit i ten mobil. Jenže k té dosavadní ceně přilepit navrch 800.- Kč ….. to je pro mě neakceptovatelné. Dostal bych se nad 2 000.- Kč. A protože platím nájem, inkaso, pojištění, jídlo, podporuji syna na studiích, ….. a zároveň jsme všichni na této planetě na krátké návštěvě (nikdo tu nebudeme věčně), máme 21. století a život zajisté chceme prožít a ne přežít ….. tak holt s tím mobilem nadále setrvám u O2. Tím nekritizuji onu cenu. Pro někoho to bude perfektní cena, pro někoho nikoli. Holt, život jde dál.
 9. Já několik let používám Televes 5522. Domovní zesilovač Televes 5522 s frekvenčním rozsahem 47-862MHz má 1x vstup a 3x výstup.Zesílení ve dvou výstupech typ. 20dB. V jednom výstupu typ. 12dB.Rozsah nastavení zesílení typ. 12dB. Připojovací konektory F.Šumové číslo typ. 4dB.Výstupní úroveň 106dBuV (dle DIN45004B).Napájení AC 230V.
 10. Tak od UPC/Vodafone mám vlastně všechno, vyjma telefonu. Ten mám už od vzniku Eurotelu, dnes O2. Tak jsem si myslel, že si vezmu i ten mobil telefon od Vodafone a u O2 skončím. Normálně by to mělo logiku ……. ale žiju na špatný straně Krušných hor, a tudíž to logiku, bohužel, nemá. No nic, život jde dál...….
 11. Pokud se toto stane, tak Vodafone / UPC přijde o zákazníky. Vysvětlím: Tady u nás máme po bytech natažené dvoje spojení. Kabel od UPC a kabel od Grape. Grape nabízí inet a také čistou IPTV. Já od Grape (od roku 1998, tehdy Nero) beru internet. Od UPC (tehdy Karneval) beru TV. Od UPC mám také inet (je to prostě součást balíku, na kterém jsem se s UPC dohodl). Ten využívá syn na svém mobilu (WiFi) a já mám kablík z "cihličky" přitažený k PC, ale používám ho pouze při výpadku Grape. Jestliže kabelovka přejde na čisté IPTV (tedy provede to, co provozuje Grape), tak v ten moment zde budu mít jak kabel IPTV od Grape, tak druhý kabel IPTV od Vodafone/UPC. Bude pro mě (a zřejmě ne jenom pro mě) jednodušší a logičtější zrušit Vodafone (ten kabel pak bude "mrtvý") a ponechat si kabel od Grape. Ono jde také pak i o cenu. Nebudu si přece platit dvě televize od dvou společností. Výhoda toho Grape je mimo jiné i v tom, že v Chomutově mají kanceláře s živými lidmi, kde je možno si naživo (ne po telefonu) popovídat a tak podobně (kdysi to měl takhle Karneval, než ho převzal UPC a živý lidi zrušil). Prostě nebude nic, co by mě drželo u Vodafone/UPC. Inetové společnosti, co nabízí IPTV, jsou snad v každém městě.
 12. Před několika lety se v praxi v Německu zkoušelo DVB-C2. Test se prováděl z důvodu, zda to bude fungovat. Test byl úspěšný. DVB-C2 se zatím nepoužívá, protože k tomu není důvod. Kapacita DVB-C zatím bohatě stačí a jsou tam rezervy. ….. to jenom k tomu DVB-C2
 13. To, co se ujalo či neujalo na severoamerickém, potažmo evropském kontinentu., bych nijak neporovnával. Jsou to odlišné světy a co se týče přenosu TV, jak terestrialu, tak po kabelu, obě společenství šly (a nadále jdou) odlišnou cestou. Už někdy od konce 40-tých let.
 14. Pro provozovatele TV, kterému se do rukou dostane vybudovaná DVB-C síť, je to velké terno a byl by hodně velkým bláznem, to rušit a přecházet na čisté IPTV. Apropó: proč myslíte, že za X let, co Vodafone vlastní Kabel Deutschland, nezrušil DVB-C, ale naopak ji rozšiřuje. Jenom zajímavost - vysílají tam některé programy v 4K, používají na to svůj STB.
 15. Ano, tohoto programu je opravdu velká škoda. Je to defacto evropský projekt a filmy v několika jazycích. Pro ty, kteří se učí nějaký "mezinárodní" jazyk - idealní. Odstranění tohoto programu opravdu nechápu.
×
×
 • Create New...