Přejít na obsah

Ivo Mašek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  954
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  8

Ivo Mašek naposledy vyhrál 26. října 2019

Ivo Mašek má nejvíce líbivý obsah

O uživateli Ivo Mašek

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  HD DVR Mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Jirkov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. A to nevadí. Na "cihličce" mám inet, mám WiFi, mám přes ní celou nabídku TV, mám přes ní filmový archiv, … a televizi nemám 4K. Není kam spěchat
 2. Tak jsem mrknul na stránky Vodafone a tu jejich TV a ten jejich STB. Není to špatný (řekl bych že dokonce dost dobrý). Budu potřebovat jejich modem (používám "cihličku"). ….. a protože už jsem starší pán, který už má nějaké ty životní zkušenosti …. a ta jedna mě říká: chlape, nespěchej, nebuď zbrklý jako když ti bylo 20, …. a počkej, co a jak bude po 1.4.2020. Však ono ti nic neuteče. Takže já si počkám, až bude jeden web (Vodafone), kde to hoši nějak sesumírují dohromady a něco z toho vyleze.
 3. Ano. Ten poplatek se přesně jmenuje: Úhrada poště za zaslání dokladu. A je to oněch 13.- Kč.
 4. Mám věrnostní, které se automaticky prodlužuje. Do schránky mě každý měsíc chodí SIPO, a UPC (stále pod názvem UPC) tam ve výpisu stržené částky mám. Takže prašule přes SIPO dostali. Také jsem zvyklý na SIPO, neb ho mám od úplného začátku a mám tam vše. Vyjma internetu, který mám ovšem od jiného poskytovatele (od UPC ovšem také)., ten si platím bankovním převodem, který je automatický.
 5. No, nevím, jestli je to primárně kvůli znepříjemnění odchodu jinam., ale v mém případě (věrnostní slevu jsem nežádal, byla mě nabídnuta od UPC kdysi) to má výhodu v tom, že když bych si spočítal normální cenu služeb a zařízení, které díky oné slevě mám, tak bych to odmítl platit (tedy bych to vše neměl), neb by to přesáhlo rozpočtovou rozvahu, kterou jsem ochoten akceptovat. Takže já jsem rád za věrnostní slevu Věrnostní sleva se dává na 1 rok a je možno ji po roce prodloužit, nebo zrušit. Rok je, myslím, přijatelná doba pro to, aby si zákazník měl čas uvědomit, jestli chce pryč od UPC/Vodafone, jestli se bude stěhovat jinam, a tak podobně.
 6. Díky za info. Takže by to mělo býti v pohodě.
 7. Ahoj Nebude porušením mlčenlivosti taková malá skromná informace, odkud se bere TV signál pro ten Vodafone zázrak? Je to z té prostřední zdířky na zásuvce (jako je "cihlička"), nebo je to ze zdířky TV? Pro mě celkem podstatné. Pokud to je stejně, jako u "cihličky", tak to je bez starostí. Pokud je to z TV zdířky, no tak mám starost a práci. Jinak ….. mě "cihlička" vyhovuje. Jsem s ní spokojen.
 8. Ano, seniorů přibývá a defacto už tam spadám také. Ale ….. jsem odchován big beatem a rock and rollem. Dechovka mě fakt nebere. Takže televize typu Šlágr to nebudou mít v krátké budoucnosti se sledovaností vůbec jednoduché. SCART ? Na to zapomeň. https://s4.vodafone.de/dl/media/GigaTV-4K-Box_Aufbauanleitung.pdf
 9. Kdyby jsi sledoval francouzskou TV (teď jsme o jeden kanál přišli), tak bys věděl, co jim tam Macron sype na hlavu. No a oni asi nejsou ovce, které se mlčky skloní před jeho nápady.
 10. Děkuji. No, i bych si tam něco vybral. Faktem je, že placená kabelovka (alespoň v rámci kompletu - tedy úplně všeho - není to zrovna nejlevnější) by měla dávat i to, o co není enormní zájem. V tomto případě by měl být v rozhodování úplně jiný klíč, než v DVB-T, kde je to vlastně zdarma. Od toho to je kabelová placená televize (když se podíváte do zahraničí, tak to jeden zírá, co vše tam je).
 11. Mám dotaz: Jaké filmy se tam vysílají, z jakého jsou roku, o čem ty filmy jsou? Já to fakt nevím. Já jenom, že je tu o tom tak zuřivá debata, tak abych byl v obraze.
 12. Vodafone kabel v Německu - za příplatek: https://zuhauseplus.vodafone.de/digital-fernsehen/tv-optionen/tv-international/ Třeba to jednou bude i tady
 13. Já bych tak radikální a negativní nebyl. Definitivní překlopení by mělo být v příštím roce. On ten proces zase tak rychlý není. Uvidíme, co bude ten příští rok. Stačí se podívát na TV nabídku Vodafone v Německu (bývalá Kabel Deutschland).
 14. Radost z toho nemám. Vůbec ne. ……. ona smlouva se sama od sebe neprodlouží. Ten kanál nebyl vůbec špatný. Au revoir belle TV5Monde. Nous allons regarder la télévision russe maintenant - un lavage de cerveau.
×
×
 • Vytvořit...