Přejít na obsah

technik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  595
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  5

technik last won the day on Květen 29

technik had the most liked content!

O uživateli technik

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  UPC
 • UPC Internet
  Starší služba
 • UPC televize
  Starší služba
 • UPC Telefon
  Starší služba
 • Zařízení od UPC
  nic

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. technik

  Nové stanice

  tento program je na www.spektrumhome.cz a tento na UPC moc rozdílu nepozoruji - ani před tou hodinou. Pokud vysílají něco jiného než mají, tak o tom ani na svých stránkách neinformují ...
 2. technik

  Nové stanice

  A na to, že vysílají jiný program jste přišel jak? Dle EPG teď májí být "Bleší trhy" a světe divse, běží "Bleší trhy"
 3. technik

  Žádný modul CI

  Co takhle NOVA HD, Prima HD (ostatní HD Novy a Primy) vám fungují? V nabídce TV Start nejsou žádné "placené" programy, jakou máte tedy nabídku? Od koho máte CA modul?
 4. technik

  K: CA Modul

  Možná naleděno z DVBT od UPC (cca 45 programů), tam opravdu modul nepotřebujete
 5. technik

  EPG

  Je zajímavé, že třeba i v Brně vysíláme nějakých 11(12) programů v analogu ... přesně tak jak píše Retiree
 6. technik

  Nové stanice

  @marena Pokud koukáte na nekódované programy naladěné v DVBC, tak je výhodnější naladit všechny programy v DVBT (nabídka Digi Start). V DVBT je těch programů více.
 7. technik

  Nové stanice

  Buď vypnout a zapnout ze sítě nebo počkat do rána
 8. technik

  Nové stanice

  K ukončení vysílání SD verze dojde v příštím týdnu
 9. technik

  Obnovení programové nabídky

  Na jakém programu jste zkoušel reautorizaci? Každý telefon, který se ušetří směrem na KC je uvolnění operátora. Neříkám, že nejsou situace kdy to pomůže, ale dle mého názoru je potřeba vytrvat na "správném" programu. (Nejideálnější je zakódovaný program ze skupiny Nova/Prima/Barrandov)
 10. technik

  Obnovení programové nabídky

  Pokud necháte neaktualizovaný přístroj zapnutý na programu Prima ZOOM HD na 15 minut, předplatné určitě dorazí i bez zaslání reautorizace z WEB stránek. Na rozdíl od Skylinku, se nic zasláním reautorizace neurychlí. V UPC je "kolečko" pořád stejné.
 11. technik

  Obnovení programové nabídky

  Proladění určitého kanálu je věc TV, nikoli předplatného posílaného UPC. Jinde píšete, že máte TV LG, tak bych hledal nějakou externí aplikaci, kde se dají programy seřadit podle vlastního uvážení. Jediné co by "bylo možné" je spuštění LCN s pořadím jako je v Horizon platformě. Ale to by se asi zvedla hodně velka vlna nevole ...
 12. technik

  Kostičkování obrazu

  Bohužel kvalitou RF signálu to není. Jak jsem již psal v jiném vlákně, nastavení video profilů encodéru pro programy Sport1, Sport2, Film + je bohužel takové, že ho některé starší TV nezvládají. Odpovědi maďaru na naše snahy o přenastavení profilu jsou "máme vše správně, nic měnit nebudeme .." bohužel. Problémy nejsou pouze u UPC, ale i ostatních kabelovkách ..
 13. technik

  Obnovení programové nabídky

  To zapnutí zařízení na kódovaném programu platí i pro TV s CA moduly. Nebo si myslíte, že předplatrné na CA moduly posíláme jinak?
 14. technik

  Obnovení programové nabídky

  no nivím co se dá 20 minut hledat ja jedné stránce: Jinak STB je potřeba na začátku měsíce zapnout na nějakém nejlépe zakódovaném programu, aby si načetl předplatné na aktuální měsíc. opravdu stačilo postupovat podle toho návodu: " Následně se přihlaste do Moje UPC, vyberte v levém menu možnost „Televize“ a následně „Obnovení programové nabídky“. "
 15. technik

  kvalita obrazu na Sport 1/2 při F1

  Jako obvykle, AMC (provozovatel stanic Sport1 a Sport2) tvrdí, že má vše v pořádku a perfektní. Proto tyto programy nefungují na některých TV (obraz kostičkuje a zadrhává se). Je tomu od okamžiku, kdy vyměnily vysílací technologii a nemají korektně nastaveny encodery. Bohužel s maďarem se nedomluvíš pokud on nechce a toto je bohužel tento případ. Jak signál z Budapešti přichází, tak ho posíláme dál
×