Přejít na obsah

Detien

Uživatel
 • Počet příspěvků

  61
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Detien

 • Hodnost
  Nováček
 1. Detien

  Router

  No pokud chceš připojit jen jedno PC, tak nepotřebuješ router. Ale pokud chceš připojit více PC a ještě navíc Wifi a třeba VoIP, tak router potřebuješ.
 2. Detien

  Router

  Mám tak cca 15m od modemu router (Linksys) a taky v pohodě.
 3. U mě Starter 10/1 M. Konečně lepší upload.
 4. Starter přes 7M a upload dle předpokladů 256k .
 5. Detien

  Office Outlook 2003

  Asi tam musíš mít v dalším nastavení: Server pro odchozí poštu (SMTP) požaduje ověření.
 6. Můj Starter je stejný jako se tu psalo.
 7. Nebyl jsi tu v ten správný okamžik, tak proto. Asi ten příspěvek na který někteří reagovali, Tomus odmazal. Má to sice něco společného s TV, ale ...... :oops:
 8. My to máme nakonec taky tak, místo ARD. Když jsme to přepínali, tak bych dal ruku do ohně, že tam TV Barandov nebyla.
 9. Dneska několikrát odpoledne vypadla televize (né s okna ) a ani nešel internet. Tak mě napadlo, že to přehazujou. Protože v pátek se jim asi nebude chtít. A v neděli to má jít. Samozřejmě to musíš asi naladit, není to místo něčeho jiného. Já to mám mezi ČT24 a ČT4 na 135.25 MHz. Mám TV Thomson, proto ty MHz.
 10. Ode dneška je v analogu Barandov, jak slíbili. Nova Cinema pořád ne.
 11. Detien

  Balíčky

  Jako to bylo u Karnevalu.
 12. Koukni a uvidíš (pokud je to pravda) http://img255.imageshack.us/my.php?imag ... ychxw6.jpg . A 20M má upload 1.5 . A víc jak 1.5 u žádnýho tarifu zatím nenabídnou. Vypadá to, že ani 2 násobný upload nenabídnou. Zkus kontaktovat klientské centrum .
 13. Psal jsem, že mi to asi 10 dní blbne a ještě dneska,ani to nešlo odeslat na forum. Tak jsem šel na televizi. Kašlu na to. A najednou u mně Starter dvojnásobný. Ještě by to chtělo upload.
×
×
 • Vytvořit...