Přejít na obsah

bufalobil

Uživatel
 • Počet příspěvků

  48
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli bufalobil

 • Hodnost
  Nováček
 1. Na zrychlení serepes. Mě zajímá jen cena. Dá se sehnat 40/4 za cenu pod 3kila i s modemem? Byl bych už zase nový klient. A1m mi chce zdražit net z 250 Kč na 3kila.
 2. Já jsem tak rád že jsem mohl poslat UPC do prdele . Je mi líto všech chudáku, kteří nemají alternativu. Čím více lidí ty sráče zruší tím lépe. Omlouvám se za prezidentský slovník ale točí mě to.
 3. Tak já už nemám internet od UPC půl roku a televize kterou jsem si nikdy neplatil stále běží. Jedu přes DVB-C a NOVA HD mi bohužel vypadla také. Jinak jsem byl zvědavý jestli mi přes víkend poběží HBO v akci a funguje Funguje někomu televizní zásuvka od UPC, ikdyž si neplatíte žádnou službu od UPC ?
 4. Dneska jsem vracel modem v KC v Závišově ulici a naprosto bez problémů. Tři příjemné slečny a kolem 16. hodiny jsem tam na ně byli dva zákazníci. I se sepsáním protokolu to trvalo 5 minut. Škoda jen že na stránkách UPC a ani v instrukcích o vrácení zařízení není o této možnosti ani řádek
 5. To vás pane natáhli. Standardně dávají 379 Kč na 2 roky.
 6. Podepisuju v plném rozsahu Například v případě internetu za těch 399 Kč a závazku na 1 rok by smlouva po 8 měsících byla nevypověditelná. 8 * 250 = 2000 versus 4 * 399 = 1596 Kč
 7. mě nedali nabídku pro nové klienty ani když už měli ode mne písemnou výpověď a opravdu mi člověk z retenčního doporučil nechat výpověď doběhnout . Chci se jenom zeptat jestli někdo neřešil. V roce 2007 když jsem si internet objednal tak jsem UPC zaplatil zálohu 500 Kč za modem. Od té doby mi byl modem jednou vyměněn tuším někdy v roce 2011 ale záloha mi vrácena nebyla. Záverečné vyúčtování které mi poslali tuto částku neobsahuje. Budu to s nima řešit ale jsem zvědav jak se k tomu postaví
 8. Tak mi dneska zapojil technik z a1m.cz internet. Objednal jsem 25/25 a chtěl jsem to nastavit na 40/10 Mb/s ale technik se mi vysmál ať to vůbec neřeším že to běhá rychleji. A opravdu celý den mi běhá net rychlostí 50/50 přes torenty stahuju 6-7 MB/s plus parádní ping za 250 kč super. Jsem rád že jsem se ke změně odhodlal. Stejně ale nechápu politiku UPC po 17 letech kdy jim každý měsíc platím bez jediného zádrhelu mě nechají odejít. Nabídnou mi slevu ale pouze s fixací na dva roky a ještě k tomu vymyslí prasárnu s věrnostní slevou. A když jim řeknu že ok za 370 Kč to beru ikdyž mám možnost koupit net rychlejší za 250 Kč ale s fixací pouze na rok tak mě odmítnou a dají mi cenu vyšší než novému zákazníkovi. Hlava mi to nebere.
 9. Kolik a za kolik? Já měl posledních 4-5 let pokaždé slevu na rok 50%. Platil jsem 310 Kč i s modemem za 30/1. Kámoš na slevu kašlal a cáloval těch 570 Kč a někdy minulý měsíc mu velkoryse nabídli že mu zrychlí na 60/6 při stejné ceně akorát si musí zaplatit výměnu modemu za 400 Kč tak jim to odsouhlasil Jo koukám že seš šalinář(bez urážky) takže asi měli citlivější pohled na věc. A nebo už je fakt seru
 10. Nenašel jsem jedinou zmínku o tomto KC UPC. Ruším internet a nechce se mi posílat modem do Nymburka. Opravdu lze na této adrese vracet zařízení? Přišel mi dnes i dopis s instrukcemi od UPC a píšou že se vrací poštou nic víc.
 11. Tak mi dneska volali a potvrdili že nabídka není určena pro Prahu. Poté mě přepojili na retenční oddělení a chlápek mi potvrdil že pro mě jako stávajícího klienta ikdyž ve výpovědní době jedině za 370 Kč(s wifi modemem) se závazkem na dva roky a nebo 500 Kč se závazkem na rok. Prý s tím nemůže nic udělat jiného takový mají pokyn. Dokonce mi doporučil nechat doběhnout výpověď do konce května a objednat od června na manželku znovu ale za těch 399 Kč a na rok. Tak jsem mu řekl že to možná udělám ale až za rok že dnes posílám objednávku na a1m.cz popřál mi hodně štěstí a přátelsky jsme se rozloučili. Tak jsem poslal objednávku a už mi volali a když jsem jim sdělil(blafoval) že musím podat výpověď v UPC a tedy smlouvu podepíšu až od července nabídli mi že když podepíšu už teď tak budu mít první měsíc zdarma Takže efektivně na rok za 230Kč měsíčně rychlost 40/10.
 12. při rekonstrukci jsem si nechal udělat rozvod TV na čtyři místa. Hlavní kabel je vedený do pracovny kde mám pc s tv kartou. Mám zde rozbočovač do tří míst ložnice obývák dětský pokoj. Rozbočovač je bez zesilovače a vše šlape bez problémů. Vše obyčejné koax kabely Ale je fakt že jsem první patro
 13. Ač pražák tak jsem zkusil poslat objednávku za těch 349 Kč. Jsem ve výpovědní lhůtě do konce května tak jsem zvědavý jak se k tomu UPC postaví.
 14. Net 40/4 za 350 je zajímává nabídka stejně jako balíčky. Škoda že nabídka neplatí pro Prahu
 15. Nevím jestli lepší ale levnější určitě.Objednal jsem 25/25 za 250 Kč od aim.Včera jsem byl otestovat u sousedky a šlapalo jak má. Tak uvidím. Fakt je že u nás v baráku na něm jedou jenom dva sousedi. Všichni ostatní mají UPC.
×
×
 • Vytvořit...