Přejít na obsah

Miloš

Uživatel
 • Počet příspěvků

  47
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele Miloš

 1. V současné době využívám digitální televizy Standart a internet Light.Díval jsem se na stránky upc a tam nabízejí internet light+DTV standart+ HBo v ceně 1250,-Kč.Proto bych se chtěl zeptat zda tuto službu někdo již využívá v tomto balíčku.Já mám obě služby zvlášť a platím měsíčně kolem 1400,-Kč za obě služby bez HBO. 1/Je nějak zpoplatněno zřízení tohoto balíčku ? 2/Smlouva je na rok? 3/Co po uplynutí roku musím smlouvu vypovědět, nebo cena zůstane?
 2. prosím nutně o radu ohledně routeru, Vzhledem k tomu, že jsem si pořídil domů ještě jeden počítač a router. ten mi zapojoval známej který to dělá běžně a předpokládám, že zapojení je dobré.Měl bych na Vás dotaz zda když si koupím router zda musím kontakotovat poskytovatele služby, abych to rozchodil.Já když připojím oba počítače na router tak mám intrenet strašně zpomalený(pomalu nabíhají stránky), když dám oba napřímo tak běží v pohodě. Proto se ptám zda musím informovat poskytovatele o koupi routeru(zda něco nemusí nastavit na síti), nebo zda nemusím. Děkuji za každou radu.
 3. Miloš

  Prosím nutně o radu ohledně routeru.

  Já také nevím zda nebude vadný router. Ale je fakt, že když jsou oba počítače narovno na modem tak oba (internet) funguje bez problému. Když je dám přes router tak to zpomalení to je pořád načítám, přenáším apod. Stránka se zobrazí až po delší době. nebo se mne stane, že obrázky jsou na sobě resp. přes sebe až poto po chvílí se zobrazí normálně. Te´d jsem koukal na stav té sítě a píše to toto : Local Area Conection. připojení pomocí protokolu IPv4 :internet připojení pomocí protokolu IPv6-omezeno stav sítě v pořádku. Fakt nevím čím to je.
 4. Mám tenhle problém.Všechny programy jedou normálně pouze u ČT 2 mi nejde zvuk. Jak něco zmáčknu na dálce tak zamrzne STB. Všechny programy fungují normálně. nevíte někdo čím by to mohlo být a poslední dotaz, kde se vypíná u toho krámu Handan 5OOO AC3 zvuk. Díky za každou radu.
 5. Miloš

  ČT 2 bez zvuku

  Poraďte alespoň, kde se u toho krámu Handan 5OOO vypíná AC3 zvuk. Já prolezl celé menu a nikde to nemůžu najít.
 6. Tak tu máme listopad a v digitální programové nabídce stále samé rezervy.Tomu se opravdu říká "boj o zákazníka". Již si ani nevzpomínám, kdy přidali něco nového.Koukám, že jsou nějací zakonzervovaní.
 7. Nerad zakládám nové vlákno, ale jaksi mě to nedá. Internet : Konkurence zvedá rychlost a to docela dost. UPC stále mlčí, odezva prakticky žádná,na co čekají, až co nejvíce zákazníků přejde ke konkurenci? Digitální kabelová televize :Balíčky pořád stejné(za stejnou cenu), přidání nových programů jako šafránů. Nechtělo by to už konečně přehodnotit programovou skladbu a cenu jednotlivých balíčků?
 8. Kde v současné době zjistím objem přenesených dat.Dříve jsem zašel na UPC-Správa účtu a zde kliknul na internet a viděl jsem kolik jsem přenesl dat. To to zrušili nebo co?
 9. Miloš

  Výpadek Příbram

  Tak sem dávám odpověď z klientského servisu upc .Naivně jsem si myslel, že dostanu nějakou fundovanou odpověď : Pokud dojde k vykopání a následnému odcizení kabelu, tak ihned zasíláme techniky, aby daný problém vyřešili. Za výpadky se omlouváme. Nádherná odpověď. Ani náznak toho jak budou daný problém řešit. Že k tomu dochází pravidelně tak jednou za 14 dní je asi nezajímá. Schválně ještě uvidíme odpovědi od ostatních.
 10. Miloš

  Výpadek Příbram

  Původně jsem chtěl založit samostatné téma Funkčnost či nefunkčnost objednaných služeb v Příbrami, ale prozatím snad postačí, když to napíši sem. Dnešního dne opět výpadek všeho v Příbrami od ranních hodin.Takže výpadky za poslední dva měsíce bychom už nespočítali na prstech jedné ruky.Za dob Karnevalu jsme v lokalitě Příbram o výpadku internetu, nebo televize téměř nevěděli. Ovšem teď je realita taková, že každých 14 dní minimálně jeden výpadek všeho a to v řádu hodin a někdy i dní. Dnes už mne toto naštvalo a proto jsem se obrátil na UPC s dvěmi základními otázkamy : 1-Jak hodlají celou věc řešit ? 2- Proč není zde vybudováno náhradní řešení trasy přenosu internetu a digitální televize. Dále by to asi chtělo je více popohánět, aby začali konečně celou věc řešit.Jinak platíme díky výpadkům pouze částečnou funkčnost objednaných a placených služeb.
 11. Te´d jsem si měřil rychlost připojení /tarif Light/ a naměřil jsem download 4011. Taky Vám to takhle lítá nebo to je u upc normální jev.
 12. Mám televizi Thomson/Black Diva/, vzadu dva scarty(jeden volný), grafickou kartu Asus N7600 GS S (Svideo-výstup). Potřebuji propojit PC a televizy. Vzdálenost obou přístrojů cca 3 m. Chtěl jsem to řešit redukcí S video na Euroscart následně kabel s-videoxsvideo, audio kabelem na jedné straně 2xRCA konektor a na straně PC jack (3,5) a v neposlední řadě rozdvojka jack ke zvukové kartě(abych mohl připojit reproduktory a audio kabel od televize aby šel zvuk). Teď jsem našel tenhle kabel : http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=37866 a chci se zeptat zda by to mohlo fungovat. Moc se v připojování nevyznám tak uvítám jakoukoli radu, případně i postup. Jde mi především o sledování filmů s PC na televizi. Díky.
 13. Netušíte někdo kdy to půjde?
 14. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  Tomus napsal: Na UPC nejsou dementi, pokud tak konaji, tak k tomu maji duvod, ktery pro bezneho uzivatele nemusi byt zrejmy. Ale je. Peníze až na prvním místě.
 15. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  Je pravda, že zlatej dobrej karneval byl vždycky při zařazování nových programů poněkud pružnější než současné upc.Takže snad se do podzimu dočkáme(teda někteří z nás).Údajně oba nové axn jenom k nabídce supreme bez možnosti dokoupení. Já tedy osobně kvůli tomu na tuto nabídku nepřejdu.A že levá ruka v upc neví co dělá pravá je jasné z vyjádření "kompetentních pracovníků". Nejdříve uvedou, že tyto programy(axn) budou pouze k nabídce supreme a pak mi pracovnice z klientského centra sdělí, že dosud není rozhodnuto do jaké nabídky budou zařazeny a prý se dočkáme na jaře.Jedním slovem bych to označil - diletantství.
 16. Miloš

  prosím o pomoc

  Díky a lock.
 17. Mám internet od upc(light) a omylem jsem smáznul záložky. Pouze si nemohu vzpomenout na odkaz stránky na počítadlo stažených dat. Vím, že jsou dvě -upc a ještě fungují ty co byli za dob karnevalu. Dejte mi odkaz.Díky.
 18. Miloš

  prosím o pomoc

  Jo díky a teď ještě tu jednu co stále běží (bývalý karneval)
 19. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  Takže jsem se ptal na klientském centru ohledně programů AXN Scifi a Crimi ohledně termínu zařazení do nabídky(jaké?) a zda bude možno případně tyto dva kanály samostatně zakoupit k nabídce Standart. Zde je odpověď z klientského centra. Programy AXN sci-fi a Crimi, na které se dotazujete, jsou připravovány na zařazení do naší programové nabídky v průběhu jara. Přesné datum zpuštění a programovou nabídku, do které budou tyto programy zařazeny Vám však zatím nejsme schopni zdělit. Tak a teď se v tom vyznejte.
 20. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  Sice mě mrzí, že obě AXN nebudou ve standartu ale pouze v supreme, ale rozhodně si kvůli tomu rozšiřovat na Supreme nebudu.Co je snad ještě horší, že z dostupných informací vyplívá, že ani nebudou zařazeny jako balíček, že by si je mohl člověk připlatit k Standartu.Politiku upc nechápu protože sy myslím, že mohli buď to dát rovnou do standartu, nebo alespoň do standartu s nějakým premiovým balíčkem a nebo možnost dokoupení.Zlatej karneval.
 21. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  A proč proboha zařazují programy AXN Crimi a scifi do nabídky Supreme a ne do Standartu když jsou to promo kanály?
 22. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  Takže přesně jak se dalo čekat AXN Crimi a Scifi jenom v Supreme.Tenhle krok ze strany upc prostě nechápu. jestli si myslí, že někdo kvůli tomu si zapaltí Supreme tak to vážně pochybuju a mimochodem tyhle dva kanály mi nepřijdou jako prémiové. Takže když to shrnu do nabídky standart přidali převážně zpravodajské kanály čímž moc zákazníky na tento tarif nenalákají.
 23. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  Úplně na hlavu postavené je zařazení programů AXN Crime a scifi do nabídky Supreme.To nevím co tím pánové z upc zamýšlejí. Jinak by bylo dobré to nějak osvětit na jejich stránkách.Na infolince člověku neřeknou nic.
 24. Miloš

  Nove kanaly v digitalni nabidce

  Máte někdo nějaké zprávy jak to má být s novými programi AXN Scifi a Crimi.To nás včera jenom na chvíli namlsaly? A hlavně v jaké nabídce Standart či Supreme. Jestli jenom v Supreme tak mě pěkně na-erou.
 25. Miloš

  Technický dotaz

  Díky, vypnuto.
×