Přejít na obsah

ptdave

Uživatel
 • Počet příspěvků

  5
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli ptdave

 • Hodnost
  Nováček
 1. ptdave

  pripojeni + win 7

  tak jsem vyzkousel vsechny varianty (od 10mb - 1gb plně duplexni, přes 10mb - 1gb polo dup) a jede to pořád stejně download (tarif - fiber power 50) neprekroci 1,4Mb a co se tyce komunikace pres skype (marna snaha) ztrata signalu atd.
 2. ptdave

  pripojeni + win 7

  A ta rychlost se nastavuje kde? tj položka kterou nevim
 3. ptdave

  pripojeni + win 7

  co se týká běžících programů běží jen to nejdůležitější! ostatní je vypnuto antivir - avast (problem pretrvava i po vypnuti av, fw)
 4. ptdave

  pripojeni + win 7

  porad stejne... nepomohla ani oprava TCP/IP: netsh winsock reset netsh int ip reset log.txt
 5. Windows 7 Home premium 64-bit Zdravím, můj problém se týká připojení k internetu(mozna nastavenim win7).. tarif upc fiber 50 Když pripojim na modem ntb s jinym system nez w7 napr. xpcka pripojeni k internetu je takove jake ma byt tzn. 6,5Mb/sec taham, ale jakmile zapojim ntb s w7 tak je pripojeni mizerne, internet temer nefunguje, dochazi k vypadkum Nevite nekdo co s tím ? diky za odpoved nastaveni sitovky + firewall DNS a IP adresa nastavena na DHCP Firewall od společnosti Microsoft standartně dodávaný s Win 7 Realtek RTL 8168B/8111B Family PCI - E Gigabit Eternet Auto Disable Gigabit = Disable Flow Control = Disable Interupt Moderation = Enabled IPv4 Checksum Offload = Rx & TX Enabled Jumbo Frame = Disable Large Send Offload (IPv4) = Enabled Network address = Neni k dispozici Priority & Vlan = Priority & Vlan Enabled Receive Buffers = 512 Speed & Duplex = Auto Negotiation TCP Checksum Offload (IPv4) = Rx & TX Enabled Transmit Buffers = 128 UDP Checksum Offload (IPv4) = Rx & TX Enabled WakeOn Magic Packet = Enabled WakeOn Pattern Match = Enabled ovladace aktualni
×