Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.
  • David - UPC

   Výpadek služby zpětného zhlédnutí   26.11.2017

   Vážení zákazníci, aktuálně registrujeme výpadek služby zpětného zhlédnutí na všech platformách. Omlouvám se za nepříjemné komplikace. David - UPC 

Uwik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Nebo tam ten filtr je, ale nefunguje. Pak na to nejspíš nepřijdou.
 2. Asi na furt, pokud si jim na to nebudeš stěžovat. Jednomu sousedovi také jdou všechny programy z nabídky Klasik i když má Mini asi už dva roky. Nedávno si nechal udělat digitální nabídku Starter a jde mu v analogu Klasik stále.
 3. Máte někdo už rychlost co UPC sliboval???

  Pokud máte modem Scientific Atlanta tak na adrese http://192.168.100.1/gscan.asp můžete provést restart modemu.
 4. Mám také Asus WL-520-gC, ale dal jsem do něj fimware DD-WRT, který je stabilnější a má mnohem větší možnosti nastavení. Doporučuji vyzkoušet, zde je odkaz http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv2/downloads/v24-sp1/Consumer/Asus/WL520GC/dd-wrt.v24_micro_generic.bin První pár dnů, co jsem ho používal s originálním firmwarem fungovalo wifi bez problémů, ale po určité době se ve wabovém rozhraní nezobrazovaly některé položky, což vyřešil restart.
 5. Zajímavé je, že od včerjška mi už zase DirectConnect i torrenty fungují normálně
 6. Text požadavku: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč mi už asi týden nefungují P2P sítě? Konkrétně DirectConnect nefunguje vůbec. Zajímalo by mě, zda se jedná o technický problém, nebo to záměrně blokujete. Pokud jde o technickou závadu, kdy bude vyřešena? Datum přijetí: 10/25/2008 7:30:02 PM Odpověď: reagujeme na Váš mail ze dne 25. 10. 2008 ohledně služby UPC Internet. Neblokojeme Vám žádné porty a ani přístup na P2P sítě, pokud máte nižší rychlost nebo nedostupnost na P2P může být způsobena díky rekontrukci/ modernizaci naší datové sítě. Modernizace našich sítí by měla být dokončena do konce roku. V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://www.upc.cz S pozdravem a přáním příjemného dne M. Fidrmuc Specialista technické podpory datových služeb UPC UPC Česká republika, a. s.
 7. MGM

  V Děčíně v síti bývalého karnevalu MGM v analogu je.
 8. Připojení více telefonů

  Taky to už mám, napojil jsem modem na starý telekomácký rozvod rozvedený po domě (3 telefony) a v pohodě to běží.
 9. Zajímalo by mě jestli je možné paralelně připojit více telefonů k modemu stejně jako u pevné linky
×