Přejít na obsah

Uwik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  10
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Nebo tam ten filtr je, ale nefunguje. Pak na to nejspíš nepřijdou.
 2. Asi na furt, pokud si jim na to nebudeš stěžovat. Jednomu sousedovi také jdou všechny programy z nabídky Klasik i když má Mini asi už dva roky. Nedávno si nechal udělat digitální nabídku Starter a jde mu v analogu Klasik stále.
 3. Pokud máte modem Scientific Atlanta tak na adrese http://192.168.100.1/gscan.asp můžete provést restart modemu.
 4. Mám také Asus WL-520-gC, ale dal jsem do něj fimware DD-WRT, který je stabilnější a má mnohem větší možnosti nastavení. Doporučuji vyzkoušet, zde je odkaz http://www.dd-wrt.com/dd-wrtv2/downloads/v24-sp1/Consumer/Asus/WL520GC/dd-wrt.v24_micro_generic.bin První pár dnů, co jsem ho používal s originálním firmwarem fungovalo wifi bez problémů, ale po určité době se ve wabovém rozhraní nezobrazovaly některé položky, což vyřešil restart.
 5. Zajímavé je, že od včerjška mi už zase DirectConnect i torrenty fungují normálně
 6. Text požadavku: Dobrý den, chtěl bych se zeptat, proč mi už asi týden nefungují P2P sítě? Konkrétně DirectConnect nefunguje vůbec. Zajímalo by mě, zda se jedná o technický problém, nebo to záměrně blokujete. Pokud jde o technickou závadu, kdy bude vyřešena? Datum přijetí: 10/25/2008 7:30:02 PM Odpověď: reagujeme na Váš mail ze dne 25. 10. 2008 ohledně služby UPC Internet. Neblokojeme Vám žádné porty a ani přístup na P2P sítě, pokud máte nižší rychlost nebo nedostupnost na P2P může být způsobena díky rekontrukci/ modernizaci naší datové sítě. Modernizace našich sítí by měla být dokončena do konce roku. V případě, že budete reagovat na tento e-mail, využijte prosím opět standardního formuláře, který naleznete na http://www.upc.cz S pozdravem a přáním příjemného dne M. Fidrmuc Specialista technické podpory datových služeb UPC UPC Česká republika, a. s.
 7. Uwik

  MGM

  V Děčíně v síti bývalého karnevalu MGM v analogu je.
 8. Taky to už mám, napojil jsem modem na starý telekomácký rozvod rozvedený po domě (3 telefony) a v pohodě to běží.
 9. Zajímalo by mě jestli je možné paralelně připojit více telefonů k modemu stejně jako u pevné linky
×
×
 • Vytvořit...