Jump to content

Snah

User
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Snah

 1. Nevíte jestli VF chystá nějaký WiFi 6 (ax) router?
 2. Jak nastavíte nějakou Wi-fi resp. SSID jako přednostní? Na koncovém zařízení? O tom jsem nikdy neslyšel...
 3. Tak dnes byl u nás výpadek proudu a po zapnutí a naběhnutí modemu opět Wifi skrytě zapnuta. Alespoň jsem ji přepl jen na 5GHz a dal nepoužívaný kanál, aby to nerušilo pásmo a pak opět vypnul metodou zapnout/vypnout a zkusím nahlásit na UPC (i když pochybuji, že s tím něco udělají...)
 4. Před přepnutím do bridge byla WiFi vypnutá, a v router režimu se mi nikdy sama nezapla (nebo jsem si toho nevšiml).
 5. A mohu se zeptat, fungovalo by HbbTV přes CA kartu?
 6. Pořídil jsem včera nový router a přepl jsem tento modem do bridge a měl jsem stejný problém. Wi-fi přestože byla vypnutá, tak vysílala. V nastavení jsem Wi-fi povolil a potom opět vypnul a vysílání přestalo, ale docela se bojím, aby se to znovu neobjevilo, jako tady kolegovy.
 7. Mám také problém s vypadáváním zvuku na ČT HD, televize LG s CA modulem, lokalita Zlín.
 8. Také mi cca před měsícem začaly na TV s CA modulem kostičkovat většinou HD programy (síla signálu OK, ale kvalita lítala pod 10%). Lokalita Zlín. Zavolal jsem technika, vše proměřil a konstatoval že je vše OK a že bude problém v TV. Na důkaz připojil jejich HD setopbox, kde bylo opravdu vše OK. Výhledově jsme se domluvili, že si tedy doobjednám settbox. Neměl jsem to ale čas řešit, takže jsem to nechal tak. Asi před týdnem, mi děcka hlásili, že odpoledne nešel kabel, tak jsem to pak kontroloval a najednou začali chodit dobře i ty HD kanály a od té doby zase jedou bez problémů. Takže to vypadá,
 9. Mám stejný problém. Tipuji to na konflikt s jejich Wi-free. Dal bych za to krk, že tato položka (Guest Network) tam do zapnutí Wi-free u mě na modemu nebyla. Navíc se po restartu modemu samo u Hostovské sítě zrušilo Enabled. Schválně jsem požádal o zrušení Wi-free, tak uvidím, jestli tato položka pak začne fungovat nebo úplně zmizí. Tak i po zrušení Wi-Free hostovská síť nefunguje a po restartu modemu se sama v nastaveni vypne.
 10. Mám stejný problém. Tipuji to na konflikt s jejich Wi-free. Dal bych za to krk, že tato položka (Guest Network) tam do zapnutí Wi-free u mě na modemu nebyla. Navíc se po restartu modemu samo u Hostovské sítě zrušilo Enabled. Schválně jsem požádal o zrušení Wi-free, tak uvidím, jestli tato položka pak začne fungovat nebo úplně zmizí.
 11. A můžu se zeptat, jestli vám jedou na nových frekvencích ty muxy se Smíchov a HBO HD? Včera večer pořád no signal...
 12. Ve Zlíně zřejmě během včerejška došlo k přeladění. Zatím sleduji: - síla signálu, která byla přes 90% klesla na 60-70% - nefungují 2 muxy (no signal - síla signálu 0%)- tam kde je Smíchov a HBO HD Tak uvidíme zda to pořeší.
 13. Už nějakou dobu mám TV s DVBC a kartou a modulem od Licy a settop box tedy už nepoužívám a platím za něj zbytečně "pronájem". Našel jsem si protokol na vrácení zařízení a mám jej přichystaný k odeslání, ale nejsem si jistý co vše, jaké příslušenství musím přiložit. Samozřejmě samotný STB, v něm kartu a dálkové ovládání (bez baterek, aby nevytekly). Co kabely? Je nutné vracet i ty, nepamatuji se, které byly dodány s ním. Bude problém, když jej vrátím bez kabelů (koax, Scart, ...)?
 14. Hlásím stejný problém i ve Zlíně. Pozoruji to od pátku 13 (že by... .
 15. Tak televize nabídla nový FW 5.12.05 a vyřešil se problém s kvalitou signálu na zmíněné frekvenci! Už žádné kostičkování-vypadávání signálu na Cool, Cinema a spol. kvalita drží na 100% jako u jiných muxů. Tak pozdě ale přece, děkuji LG. Na LG stránkách je zatím pořád starý firmware.
 16. Pokud máš LG pak je to na 99% tento problém viewtopic.php?f=10&t=3933 Zatím čekáme na nový firmware...
 17. Tak dnes mi přišla následující odpověď z lgeservisni@gmail.com
 18. Jak už jsem psal síla je stabilní, kvalita na 163,5 se každou sekundu mění, na jiných frekvencích je kvalita stabilní cca 100%.
 19. Já mám na tom muxu sílu signálu 95-100%, takže se obávám, že mně ani zesilovač nepomůže. Navíc když tu byl technik, zkusil pro vyzkoušení zesílit signál přímo on v rozvodné skříni (dočasně prý stáhl signál i od jiných účastníků) a nepomohlo to...
 20. Přiznám se, že email na doméně gmail.com na mě nepůsobí moc seriozně, ale pokud to radí i z UPC tak to asi zkusím...
 21. To všechno jsem zkoušel, dělá to i pokud vše okolo je vypnuté ze zásuvky.
 22. To mi radil i technik, ale už mi neřekl co bude dál, když to jinde bude OK - budu se dívat na TV někde jinde? (nehledě na to, že nikoho jiného s UPC neznám). Kvůli tomu určitě nebudu TV znovu převážet, stačila mi ta výměna
 23. Dále se řeší zde: http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=3933
×
×
 • Create New...