Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Snah

Uživatel
 • Počet příspěvků

  34
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Snah

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Zlín
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  CA
 1. ČT24 HD, ČT:D HD / ČT art HD v UPC

  Mám také problém s vypadáváním zvuku na ČT HD, televize LG s CA modulem, lokalita Zlín.
 2. Kostičkování HD programů.

  Také mi cca před měsícem začaly na TV s CA modulem kostičkovat většinou HD programy (síla signálu OK, ale kvalita lítala pod 10%). Lokalita Zlín. Zavolal jsem technika, vše proměřil a konstatoval že je vše OK a že bude problém v TV. Na důkaz připojil jejich HD setopbox, kde bylo opravdu vše OK. Výhledově jsme se domluvili, že si tedy doobjednám settbox. Neměl jsem to ale čas řešit, takže jsem to nechal tak. Asi před týdnem, mi děcka hlásili, že odpoledne nešel kabel, tak jsem to pak kontroloval a najednou začali chodit dobře i ty HD kanály a od té doby zase jedou bez problémů. Takže to vypadá, že byl asi opravdu nějaký problém u UPC, ale ten se projevil jen na TV, která má možná citlivější tuner. Tak možná je to něco podobného. Ale pozor technik s měřákem stejně nic nezjistí a můžete platit výjezd.
 3. Cisco EPC3925 - zkušenosti

  Mám stejný problém. Tipuji to na konflikt s jejich Wi-free. Dal bych za to krk, že tato položka (Guest Network) tam do zapnutí Wi-free u mě na modemu nebyla. Navíc se po restartu modemu samo u Hostovské sítě zrušilo Enabled. Schválně jsem požádal o zrušení Wi-free, tak uvidím, jestli tato položka pak začne fungovat nebo úplně zmizí. Tak i po zrušení Wi-Free hostovská síť nefunguje a po restartu modemu se sama v nastaveni vypne.
 4. Cisco EPC3925 - zkušenosti

  Mám stejný problém. Tipuji to na konflikt s jejich Wi-free. Dal bych za to krk, že tato položka (Guest Network) tam do zapnutí Wi-free u mě na modemu nebyla. Navíc se po restartu modemu samo u Hostovské sítě zrušilo Enabled. Schválně jsem požádal o zrušení Wi-free, tak uvidím, jestli tato položka pak začne fungovat nebo úplně zmizí.
 5. Problém s kostickovanim (HD PVR)

  Zlín to samé.
 6. A můžu se zeptat, jestli vám jedou na nových frekvencích ty muxy se Smíchov a HBO HD? Včera večer pořád no signal...
 7. Ve Zlíně zřejmě během včerejška došlo k přeladění. Zatím sleduji: - síla signálu, která byla přes 90% klesla na 60-70% - nefungují 2 muxy (no signal - síla signálu 0%)- tam kde je Smíchov a HBO HD Tak uvidíme zda to pořeší.
 8. Už nějakou dobu mám TV s DVBC a kartou a modulem od Licy a settop box tedy už nepoužívám a platím za něj zbytečně "pronájem". Našel jsem si protokol na vrácení zařízení a mám jej přichystaný k odeslání, ale nejsem si jistý co vše, jaké příslušenství musím přiložit. Samozřejmě samotný STB, v něm kartu a dálkové ovládání (bez baterek, aby nevytekly). Co kabely? Je nutné vracet i ty, nepamatuji se, které byly dodány s ním. Bude problém, když jej vrátím bez kabelů (koax, Scart, ...)?
 9. Hlásím stejný problém i ve Zlíně. Pozoruji to od pátku 13 (že by... .
 10. Prosim o radu s ladenim na TV LG

  Tak televize nabídla nový FW 5.12.05 a vyřešil se problém s kvalitou signálu na zmíněné frekvenci! Už žádné kostičkování-vypadávání signálu na Cool, Cinema a spol. kvalita drží na 100% jako u jiných muxů. Tak pozdě ale přece, děkuji LG. Na LG stránkách je zatím pořád starý firmware.
 11. Nejde naladit NOVA CINEMA a Prima COOL

  Pokud máš LG pak je to na 99% tento problém viewtopic.php?f=10&t=3933 Zatím čekáme na nový firmware...
 12. Prosim o radu s ladenim na TV LG

  Tak dnes mi přišla následující odpověď z lgeservisni@gmail.com
 13. Prosim o radu s ladenim na TV LG

  Jak už jsem psal síla je stabilní, kvalita na 163,5 se každou sekundu mění, na jiných frekvencích je kvalita stabilní cca 100%.
 14. Prosim o radu s ladenim na TV LG

  Já mám na tom muxu sílu signálu 95-100%, takže se obávám, že mně ani zesilovač nepomůže. Navíc když tu byl technik, zkusil pro vyzkoušení zesílit signál přímo on v rozvodné skříni (dočasně prý stáhl signál i od jiných účastníků) a nepomohlo to...
 15. Prosim o radu s ladenim na TV LG

  Přiznám se, že email na doméně gmail.com na mě nepůsobí moc seriozně, ale pokud to radí i z UPC tak to asi zkusím...
×