Přejít na obsah

fortik

Uživatel
 • Počet příspěvků

  41
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli fortik

 • Hodnost
  Nováček
 1. fortik

  Upc KOMBI KOMFORT 240+

  Cisco 3212 zvládá 30MB/s
 2. Tak z nám blízkých států už maj honvédi 500/22 za cca 1200,- uvidíme kdy se pochlapí u nás.
 3. Už aby to bylo. Půgigabit už je důstojnej
 4. jirim100 > Málo bystrý jste vy, přečtěte si raději celý thread.
 5. Já to chápu, ale podle mě je třeba ukázat tu gigabitovou rychlost v "REALNÉM" nasazení. To, že je ramdisk záležitost na pár kliků je pravda, ale těžko někdo bude mít 64GB ramdisk protože gigabit využijete právě na rychlé stahování např. celých sezon seriálů (30-60gb) nebo fullblue ray disků. U menších věcí se ta rychlost mezi 100mbitem a 1gbitem stírá.
 6. Tak už se to trošku blížilo reálnýmu použití a zase to je zazděný ramdiskem Od doby univerzitních sítí tyhle syntetické testy už nikoho neohromí. Prdnul bych tam naférovku stažení něčeho co máte doma legálně (Bluray disk) a stahujete pro vlastní zálohu, tím se snad úplně vyhnete nelegálnosti a stažení nějakého linuxového distra z uTorrentu. Protože tam se pak setkáváte s tím s čím lidé stahující (i) 240mbit - disk nestíhá zapisovat od tolika peeru a přetěžuje se a je třeba přenastavit uTorrent.
 7. Tak on ten speedmeter je taky taková ošemetná záležitost. u UPC to podle mě zobrazuje koniny viz. http://speedmeter.internetprovsechny.cz ... iky/?p=681 (nepoměr UP/DOWN) Alespoň u mě z takový těch normálních služeb (torrent, herní servery) běží vždy max. - nejspíše štěstí na lokalitu
 8. Tak jako ono se říkalo i o UPC 100Mbitu pak o 240Mbitu že to tak reálně nikomu tak nepojede a herpity derpity. Ve špičkách to asi neni tak hrozný a notoričtí stahovači touhle rychlostí taky brzy narazí na limity (není co stahovat / velikost disku) realita je že alespoň v mojí lokalitě to jede vždycky jak má (proto jsem byl zvědavej na Slambovo reálný zkušenosti)
 9. Je to pěkný, škoda že jsou to tak dva vchody v Praze. Nějaký realný zkušenosti (steam / origin / battlenet / torrent) ?
 10. Nevim jak mají to zrychlování rozplánované. 300Mbit je jen na Slovensku - pl / nl / hu jedou pomaleji nebo stejně jako my. 300/50 by byl asi ideál
 11. Asi těžko, tohle je FTTH na pár adresách, jinde má Centrio upocenou stovečku. UPC s kabelem končí na 400/100.
 12. Mně včera taky vypadávaly DNS servery a přitom v naší lokalitě nic hlášeno nebylo.
 13. Nemá cenu to tady psát asi znovu, ale těch serverů / případně trackerů kde se dá využít 240mbit je dnes už celá řada. Nejvyšší HD rozlišení taky není 1280x720. Ve vašem případě doporučuji používat internet hlavně ke vzdělávání.
 14. 30MB/s jede víc služeb - nejenom battlenet ale i steam a origin od EA. Privátní torrenty 25-28MB/s tam už při tolika spojeních a zápisech na disk dostává naprdel i pevný disk. Dnes není při dobré orientaci na služby v internetu problém využít i těch 400Mbit které jsou u UPC maximum.
 15. Speedtest - testy ze steamu / utorrentu jsem dával v jiném threadu. Jede to 20-30MB/s Cisco 3212
×
×
 • Vytvořit...