Jump to content

dave67

Uživatel
 • Content Count

  226
 • Joined

 • Last visited

About dave67

 • Rank
  Člen

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  100 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  KAON KCF-SA700PCO + CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Brno

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tato frekvence funguje. Sice je to kostičkovaná, ale je tam.
 2. Je nějaká šance, že se brzy v aplikaci objeví Seznam TV? Na kabelu mi nejde naladit. Mám trochu pofidérní rozvody a při přelazení na frekvenci 778MHz mi to najde 7 programů, ale Seznam není nikde... Nebo nejde to chytit někde online? Pustit to jako stream by pro ně nemusel být problém.
 3. Návod od Davida jsem provedl a nefunguje. Poprvé jsem ho provedl přesně podle kroků, došlo k restartu a STB se zasekl ve stejným místě jako dřív. Podruhé už se nechce diagnostický okno objevit dřív, než po odsouhlasení země. V příloze posílám pár fotek. Jaký máte STB a jako verzi FW? Když máte odkoupený po záruce, tak vymění, resp. dodají jiný, buď prodejní, který si zaplatíte nebo pronájmový a budete platit pronájem když si ho vyměníte sám (samoinstalace) nic platit za dodání nebudete. K informacím snad stačí tyto fotky. V TV mám modul, takže STB používám vesměs
 4. Umí technici nějak flashnout STB, když nejde dát tovární nastavení (v půlce se sekne a nepokračuje)? Přístroj jede, programy fungují, jen to zpětný zhlédnutí nejde... Podpora mi doporučila výměnu STB, což nevím jestli provedou zdarma, když ho mám koupený a již bez záruky... Na vyhození mi to přijde jako blbá závada.
 5. Mě to taky furt nejde, chyba rep033, nikdo neví... včera jsem psal na UPC... Nejde to na appce ani přes STB, jen přes prohlížeč.
 6. Co znamená chyba "rep033" u zpětného zhlédnutí? Načítá se, načítá se a pak to hodí tuto chybu.
 7. Vyřešil jsem to přes Horizon Go na noťasu a připojení k TV přes hdmi... Ale už to jede i na STB. Nepoužívám ho často, v podstatě jen kvůli nahrání/zpětnýmu shlédnutí, takže asi stačilo to nechat chvilku zapnutý.
 8. Proč mi nejede zpětné shlédnutí přes STB? V nabídce je pouze předplatit program... Přitom přes Horizon Go to jde. Platím stále stejné služby, normálně to běželo, předplacené to mám...
 9. Také se mi zbláznil ten malý zmetek. Dneska se na předním displeji už několik hodin točí had a zjevně chce předek chytit zadek, ale nedaří se. Nepomůže ani vytáhnutí ze zásuvky, točí se dál... Na ovladač žádná reakce, tlačítko vypnutí na boxu také nic. Obrazovka černá. Kvalitní aktualizace. (mám stále pošahaný rozvody, takže možná není dostatečný signál pro spojení...)
 10. Horizon Go mi vypověděl službu na appce WIN10 i přes web. Píše to: Nejsou k dispozici žádné programy. Pořadí programů můžete upravit v Moje programy části nastavení. respektive Chybí oprávnění. Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné. Je chyba u mě nebo u UPC?
 11. Zpětný zhlédnutí mi přes appku taky nefrčí.
 12. Teď ještě apka pro mobilní WIN10/8.1.
 13. Všiml jsem si jedné věci. Když je STB vypnutý, některé programy na TV s CA modulem kostičkují. Když STB zapnu, je vše v pořádku. Znamená to, že při zapnutým STB projde silnější signál?
 14. Provedl jsem aktualizaci na Horizon a pozoruji pár změn. 1) Nahrávání pořadů dříve fungovalo, jak rychle přes pausu, tak po nastavení. Nyní nefunguje pausou a píše to Uvolněte místo na disku. Disk má cca 200 GB a byl naformátovan. 2) Nefungují programy - No Acces(9) Please check your smartcard. Fungují jen ČT, Nova a Prima, zbytek nejede. Dříve jelo. 3) Někde jsem četl, že půjde zpětně zhlednutí i přes box. Funguje to už?
 15. Na webu na mě blikla zpráva o možné aktivaci zpětného přehrávání pořadů z TV, nevíte o tom něco? Archiv je trapná parodie, ale tohle by mohlo být super.
×
×
 • Create New...