Přejít na obsah

dave67

Uživatel
 • Počet příspěvků

  226
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli dave67

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  KAON KCF-SA700PCO + CA modul

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. dave67

  Horizon Go

  Tato frekvence funguje. Sice je to kostičkovaná, ale je tam.
 2. dave67

  Horizon Go

  Je nějaká šance, že se brzy v aplikaci objeví Seznam TV? Na kabelu mi nejde naladit. Mám trochu pofidérní rozvody a při přelazení na frekvenci 778MHz mi to najde 7 programů, ale Seznam není nikde... Nebo nejde to chytit někde online? Pustit to jako stream by pro ně nemusel být problém.
 3. dave67

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Návod od Davida jsem provedl a nefunguje. Poprvé jsem ho provedl přesně podle kroků, došlo k restartu a STB se zasekl ve stejným místě jako dřív. Podruhé už se nechce diagnostický okno objevit dřív, než po odsouhlasení země. V příloze posílám pár fotek. Jaký máte STB a jako verzi FW? Když máte odkoupený po záruce, tak vymění, resp. dodají jiný, buď prodejní, který si zaplatíte nebo pronájmový a budete platit pronájem když si ho vyměníte sám (samoinstalace) nic platit za dodání nebudete. K informacím snad stačí tyto fotky. V TV mám modul, takže STB používám vesměs jen nahrávání, respektive dnes už jen zpetný hlédnutí. Kvůli tomuto se mi tedy nechce dávat dvojku za novou krabici... Zapojit si to zvládnu sám, ale tuším, že stroj mi zdarma nedaj, i když se evidentně rozbil:) V tento moment dojde k záseku (třeba i na několik hodin) a nepomůže nic jinýho, nez vytáhnutí napájení. Nad tětmito řádky je pak řádek poslední aktualizace, a tam je dnešní datum 4.10., ale nevím co se aktualizovalo, když instalace nedošla až do konce... Takto vypadá chyba, která se objeví asi po 40 vteřínách, když chci zpětně zhlédnout nějaký pořad.
 4. dave67

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Umí technici nějak flashnout STB, když nejde dát tovární nastavení (v půlce se sekne a nepokračuje)? Přístroj jede, programy fungují, jen to zpětný zhlédnutí nejde... Podpora mi doporučila výměnu STB, což nevím jestli provedou zdarma, když ho mám koupený a již bez záruky... Na vyhození mi to přijde jako blbá závada.
 5. dave67

  Zpětné shlédnutí na malém boxu

  Mě to taky furt nejde, chyba rep033, nikdo neví... včera jsem psal na UPC... Nejde to na appce ani přes STB, jen přes prohlížeč.
 6. dave67

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Co znamená chyba "rep033" u zpětného zhlédnutí? Načítá se, načítá se a pak to hodí tuto chybu.
 7. dave67

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Vyřešil jsem to přes Horizon Go na noťasu a připojení k TV přes hdmi... Ale už to jede i na STB. Nepoužívám ho často, v podstatě jen kvůli nahrání/zpětnýmu shlédnutí, takže asi stačilo to nechat chvilku zapnutý.
 8. dave67

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Proč mi nejede zpětné shlédnutí přes STB? V nabídce je pouze předplatit program... Přitom přes Horizon Go to jde. Platím stále stejné služby, normálně to běželo, předplacené to mám...
 9. dave67

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Také se mi zbláznil ten malý zmetek. Dneska se na předním displeji už několik hodin točí had a zjevně chce předek chytit zadek, ale nedaří se. Nepomůže ani vytáhnutí ze zásuvky, točí se dál... Na ovladač žádná reakce, tlačítko vypnutí na boxu také nic. Obrazovka černá. Kvalitní aktualizace. (mám stále pošahaný rozvody, takže možná není dostatečný signál pro spojení...)
 10. dave67

  Horizon Go

  Horizon Go mi vypověděl službu na appce WIN10 i přes web. Píše to: Nejsou k dispozici žádné programy. Pořadí programů můžete upravit v Moje programy části nastavení. respektive Chybí oprávnění. Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné. Je chyba u mě nebo u UPC?
 11. dave67

  Aplikace Horizon Go pro Windows 10

  Zpětný zhlédnutí mi přes appku taky nefrčí.
 12. dave67

  Aplikace Horizon Go pro Windows 10

  Teď ještě apka pro mobilní WIN10/8.1.
 13. dave67

  UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Všiml jsem si jedné věci. Když je STB vypnutý, některé programy na TV s CA modulem kostičkují. Když STB zapnu, je vše v pořádku. Znamená to, že při zapnutým STB projde silnější signál?
 14. dave67

  STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Provedl jsem aktualizaci na Horizon a pozoruji pár změn. 1) Nahrávání pořadů dříve fungovalo, jak rychle přes pausu, tak po nastavení. Nyní nefunguje pausou a píše to Uvolněte místo na disku. Disk má cca 200 GB a byl naformátovan. 2) Nefungují programy - No Acces(9) Please check your smartcard. Fungují jen ČT, Nova a Prima, zbytek nejede. Dříve jelo. 3) Někde jsem četl, že půjde zpětně zhlednutí i přes box. Funguje to už?
 15. dave67

  Horizon Go

  Na webu na mě blikla zpráva o možné aktivaci zpětného přehrávání pořadů z TV, nevíte o tom něco? Archiv je trapná parodie, ale tohle by mohlo být super.
×