Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

dave67

Uživatel
 • Počet příspěvků

  224
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli dave67

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Brno
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  KAON KCF-SA700PCO + CA modul
 1. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Návod od Davida jsem provedl a nefunguje. Poprvé jsem ho provedl přesně podle kroků, došlo k restartu a STB se zasekl ve stejným místě jako dřív. Podruhé už se nechce diagnostický okno objevit dřív, než po odsouhlasení země. V příloze posílám pár fotek. Jaký máte STB a jako verzi FW? Když máte odkoupený po záruce, tak vymění, resp. dodají jiný, buď prodejní, který si zaplatíte nebo pronájmový a budete platit pronájem když si ho vyměníte sám (samoinstalace) nic platit za dodání nebudete. K informacím snad stačí tyto fotky. V TV mám modul, takže STB používám vesměs jen nahrávání, respektive dnes už jen zpetný hlédnutí. Kvůli tomuto se mi tedy nechce dávat dvojku za novou krabici... Zapojit si to zvládnu sám, ale tuším, že stroj mi zdarma nedaj, i když se evidentně rozbil:) V tento moment dojde k záseku (třeba i na několik hodin) a nepomůže nic jinýho, nez vytáhnutí napájení. Nad tětmito řádky je pak řádek poslední aktualizace, a tam je dnešní datum 4.10., ale nevím co se aktualizovalo, když instalace nedošla až do konce... Takto vypadá chyba, která se objeví asi po 40 vteřínách, když chci zpětně zhlédnout nějaký pořad.
 2. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Umí technici nějak flashnout STB, když nejde dát tovární nastavení (v půlce se sekne a nepokračuje)? Přístroj jede, programy fungují, jen to zpětný zhlédnutí nejde... Podpora mi doporučila výměnu STB, což nevím jestli provedou zdarma, když ho mám koupený a již bez záruky... Na vyhození mi to přijde jako blbá závada.
 3. Zpětné shlédnutí na malém boxu

  Mě to taky furt nejde, chyba rep033, nikdo neví... včera jsem psal na UPC... Nejde to na appce ani přes STB, jen přes prohlížeč.
 4. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Co znamená chyba "rep033" u zpětného zhlédnutí? Načítá se, načítá se a pak to hodí tuto chybu.
 5. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Vyřešil jsem to přes Horizon Go na noťasu a připojení k TV přes hdmi... Ale už to jede i na STB. Nepoužívám ho často, v podstatě jen kvůli nahrání/zpětnýmu shlédnutí, takže asi stačilo to nechat chvilku zapnutý.
 6. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Proč mi nejede zpětné shlédnutí přes STB? V nabídce je pouze předplatit program... Přitom přes Horizon Go to jde. Platím stále stejné služby, normálně to běželo, předplacené to mám...
 7. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Také se mi zbláznil ten malý zmetek. Dneska se na předním displeji už několik hodin točí had a zjevně chce předek chytit zadek, ale nedaří se. Nepomůže ani vytáhnutí ze zásuvky, točí se dál... Na ovladač žádná reakce, tlačítko vypnutí na boxu také nic. Obrazovka černá. Kvalitní aktualizace. (mám stále pošahaný rozvody, takže možná není dostatečný signál pro spojení...)
 8. Horizon Go

  Horizon Go mi vypověděl službu na appce WIN10 i přes web. Píše to: Nejsou k dispozici žádné programy. Pořadí programů můžete upravit v Moje programy části nastavení. respektive Chybí oprávnění. Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné. Je chyba u mě nebo u UPC?
 9. Aplikace Horizon Go pro Windows 10

  Zpětný zhlédnutí mi přes appku taky nefrčí.
 10. Aplikace Horizon Go pro Windows 10

  Teď ještě apka pro mobilní WIN10/8.1.
 11. UPC nabizi nový set-top-box Kaon KCF-SA700

  Všiml jsem si jedné věci. Když je STB vypnutý, některé programy na TV s CA modulem kostičkují. Když STB zapnu, je vše v pořádku. Znamená to, že při zapnutým STB projde silnější signál?
 12. STB Kaon KCF-SA700 HD Mediabox

  Provedl jsem aktualizaci na Horizon a pozoruji pár změn. 1) Nahrávání pořadů dříve fungovalo, jak rychle přes pausu, tak po nastavení. Nyní nefunguje pausou a píše to Uvolněte místo na disku. Disk má cca 200 GB a byl naformátovan. 2) Nefungují programy - No Acces(9) Please check your smartcard. Fungují jen ČT, Nova a Prima, zbytek nejede. Dříve jelo. 3) Někde jsem četl, že půjde zpětně zhlednutí i přes box. Funguje to už?
 13. Horizon Go

  Na webu na mě blikla zpráva o možné aktivaci zpětného přehrávání pořadů z TV, nevíte o tom něco? Archiv je trapná parodie, ale tohle by mohlo být super.
 14. Horizon Go

  Kam zmizel Golf Channel ? Mám pocit, že už tam byl.
 15. Wifi modem od UPC

  Měnil jsem tarif na nižší rychlost a přesně ve chvíli, kdy měl nový tarif naběhnout (v 0:00 ze 6. na 7.1.), přestal fungovat internet. Po návštěvě technika byl údajně problém ve skříni venku, ale taky odešel 4 roky starý modem ED 3. Všechny ledky svítily, neblikaly. S nový modemem vše funguje. Je to náhoda nebo může UPC modem nějak zablokovat a donutit mě ke koupi nového?
×