Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

perverez

Uživatel
 • Počet příspěvků

  7
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli perverez

 • Hodnost
  Nováček
 1. Zvláštní počítadlo

  Taky se mi nevynulovalo, ale rychlost zustala spravna.
 2. Me taky nic neprislo a nechodi mi ani faktury (ani elektronicky) - Decin
 3. Změna tarifu - LIGHT

  Pres kontaktni formular nema smysl zadat, sami priznavaji, ze pres nej je vsechno velmi pomale, nejlepsi je zavolat a zmenu tarifu si domluvit s operatorkou. --- Tak po telefonicke zadosti o zmenu se mi tarif zmenil za 2 dny.
 4. Tak nakonec stacilo do Karnevalu zavolat, pockat si 10 minut na operatora a zmena tarifu bude vyrizena do konce tydne. Bylo mi dokonce receno, ze pres kontaktni formular na jejich webu trva vsechno velmi dlouho.
 5. Mam naprosto stejnz problem, jenom cekam "zatim" 14 dni
 6. Kabelový modem

  Ahoj, da se v nasi republice sehnat nejake "multifunkcni" zarizeni, ktere v sobe bude integrovat kabelovy modem, router a Wi-Fi (napr. Scientific Atlanta EPR 2325 - http://www.lica.cz/produkt-EPR-2325-kabelovy-modem.htm)? Pripada mi zbytecny provoz nekolika (minimalne dvou) zarizeni, pokud by mohlo byt vse integrovano v jednom. Na dotaz ve firma Lica mi nikdo neodpovedel. Dik. Ch.
 7. Program na sledování přenesených dat

  Datum se da preci vzit z ComboBoxu s vyberem historie, tam je pocatecni den kazdeho obdobi, ktery je porad stejny.
×