Přejít na obsah

Mathadore

Uživatel
 • Počet příspěvků

  4
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Mathadore

 • Hodnost
  Nováček
 1. Mathadore

  Pomalé youtube

  Jen se také podělím se zkušenosti s youtube.com . Nejsem zákazník UPC, ale jednoho z místních providerů, co bere konekt od ha-vla. Moje rychlost je 8Mbit ( agr.1:10, ale neuplatňuje se ) . Dopoledne až poledne je sledování videíí na YT v pořádku, i 720p a 1080p se bez problémů a bez sekání přehrávají. Ale jakmile je odpoledne ( špička ) a večer, tak mi občas nejdou načíst ani 480p ( načítají se i 10 a > minut ) , občas zlobí i 360p. Takže bych asi taky neviděl úplně chybu jen u UPC, neříkám, že je v tom nevině, to nemohu posoudit, když nejsem jejich zákazníkem. Myslím, že servery googlu začínají být brutálně přetížené nebo nedostačuje konekt.
 2. Mathadore

  UPC seznam Obchodních zástupců - Zřízení služby

  To mě ani moc nevadí . Stejně je tady na fóru dostatek témat, jak od UPC dostat slevu, takže tam třeba po půl roce zavolám a službu zruším, budu to argumentovat tím, že je u nás dostupná optika ( což je, ale pro mě je zbytečná, stejně neagregovanou rychlost 10/10 nevyužiji a hlavně nenabízejí IPTV ) . Třeba se to potom povede, ale spíš mě jde o to, abych se nemusel bát toho, že najednou net půjde špatně, ale já s tím nebudu moct nic dělat, protože budu uvázán smlouvou, stejně jako je to teď u mého současného ISP.
 3. Mathadore

  UPC seznam Obchodních zástupců - Zřízení služby

  OK, zkusim tedy pockat. Ja totiz nechci tu jejich sluzbu s uvazkem na 1 rok. Nechci se vazat, momentalne jsem mel smlouvu na 2 roky se stavajicim ISP a jiz nikdy vice nejaky delsi uvazek . Snad se nekdo ozve . Diky .
 4. Ahoj, potřeboval bych zjistit nějaký seznam obchodních zástupců UPC, konkrétně se mi jedná o Kolín. Chtěl bych si zřizovat nějaké UPC služby ( asi UPC Net ) . Dá se někde najít nějaký seznam ? Díky moc.
×