Přejít na obsah

iguka

Uživatel
 • Počet příspěvků

  44
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli iguka

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 200
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone zařízení
  Sa700,CAmodul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. iguka

  Kaon 700 hrozne pomaly

  tak super, už aby to bylo
 2. iguka

  Kaon 700 hrozne pomaly

  Tak co, je nějaká změna? Dá se přejít na jiné zařízení? napadlo mě ještě přejít zpátky na cihlu, kterou jsem měl předtím, ale ta měla také své mouchy. Jak jste nyní s cihlou spokojeni teď? Mám kaon900 a je to tragédie.
 3. Tak už mám SA900 doma. Subjektivně je určitě rychlejší než starší SA700, ale zase blbne to zpětné přehrávání, což nám jako rodině šíleně vadí. Evidentně je chyba u UPC, hodně lidí si na to stěžuje. Co mi ještě šílení vadí na SA900, že po vypnutí čas svítí silným bílým osvětlením, že to téměř ozáří v noci celou místnost, takže na noc na něho musím hodit tričko. Nejde ten jas nějak snížit nebo vypnout čas???
 4. dobrej návod, je po problémech se zpětným přehráváním. nicméně jsem si zažádal o výměnu za KCF-SA900, chci ho vyzkoušet, zda nebude rychlejší než SA700 a jestli odpadnou další problémy se zpětným přehráváním, nereagováním, restartama apod.
 5. my máme také pořád problémy, buď je zpožděný zvuk nebo se nenahraje vůbec, vypadá to tak, že upc po 10 letech pošlu k šípku a půjdu k netboxu
 6. iguka

  HD DVR Mediabox

  Po neustálém zamrzání cihly v programové nabídce i mikrovýpadků internetu, jsem ji poslal k ledu a vzal jsem si Kaon + ten jejich nový wifi modem a světe se div, vše šlape jak má a žádné výpadky internetu ani zamrzání televize nemám. Ta cihla mi už nesmí do baráku.
 7. iguka

  HD DVR Mediabox

  Mně už tady to zařízení přivede k šílenství. Věčně tmavá obrazovka, mikrovýpadky internetu, teď mi dokonce nejdou zase některé programy. A to mi nedávno měnili starý mediabox za nový. Dal jsem jim nůž na krk, ať s tím něco udělají, jinka jdu k netboxu. CO jsem přešel na tuto cihlu, tak jsou se vším jen problémy.
 8. vypl jsem ho ze sítě a je to ok, pokud se to bude opakovat, budu ho reklamovat
 9. ten zvuk jsem včera vyladil a dneska mi zase blbne nahrávání na disk. Nahraje se film jen o délce 57 minut, i když nastavím více. Dělá to i při různém nastavování a nevím, čím to je, když to předtím fungovalo. Mě už z toho jejich settoboxu fakt škrábne. Poraďte mi zase prosím.
 10. takže chyba je opravdu v tom Dolby digital. V nastavení v záložce SPDIF výstup jsem to vypnut a dá se to dát budď na PCM (to nevím, co je) nebo na vypnuto, ale v obou už čeština jede. Děkuji za radu.
 11. myslím, že zvuk mám na stereo, ale dělo to hlavně u HBO HD, HBO 12 HD, Cinemax HD apod.
 12. tak jsem to objednal a provozuju to tak jak říkáš. Mám ale problém s tím jejich settoboxem. I když nastavím v menu nastavení všechno na výchozí češtinu, tak některé programy jsou stále třeba v angličtině a musím přepnout manuálně zvuk na český dabing, což je samo otravné. Kdyby to tak aspoň zůstalo napořád, ale přepnu na jiný program a pak zpět, a mám to zase v angličtině Nevíte, jak to nastavit, aby byly programy stále v češtině???
 13. Takže chápu-li to dobře, tak modul s kartou od UPC vložím do televize a připojím do televize koax. Pak budu mít ještě ten HD Box s kartou od UPC, do kterého také strčím koax a propojím ho s televizí přes HDMI. Pak se budu dívat na televizi před DVB-C a nahrávat cokoliv přes HD Box. Je to tak?
 14. mám tuhle televizi http://www.alza.cz/42-panasonic-tx-p42x ... e_plazmove , která umí DVB-C. Nešlo by to nahrávání vyřešit nějak jinak?
×
×
 • Vytvořit...