Přejít na obsah

c12345

Uživatel
 • Počet příspěvků

  232
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  2

c12345 naposledy vyhrál 7. února 2019

c12345 má nejvíce líbivý obsah

O uživateli c12345

 • Hodnost
  Člen

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 300
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone zařízení
  HD mediabox
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Příbram 5
 1. c12345

  Nové stanice

  Zdravím ty nové přidané programy jsou fajn a určitě chválím. Ale chtěl bych se zeptat jak to vypadá s tím avizovaným německým balíčkem. Mluví se o něm již minimálně rok a stále nic. Děkuji za odpověď.
 2. c12345

  Nové stanice

  No přijde mi to trošku nefér vůči klientům, kteří platí nejvyšší nabídku, aby si každý přidaný program museli sami aktivovat.... byl by nějakej popisek, kde v sekci moje upc se provádí ta aktivace..... díky.
 3. c12345

  Nové stanice

  Ano mám ho v nabídce mám Komplet+.... ale jde mi o to, že když přídáte např. ten balíček německej tak já jako uživatel této nabídky přeci nebudu muset si ho dodatečně aktivovat, pak přidáte nějaké jiné programy a já budu muset opět někde něco aktovovat.... nebo to špatně chápu ? děkuji za odpověď.
 4. c12345

  Nové stanice

  Dobrá otázka 🙂 Klient si může balíček objednat za 0 Kč a předpokládáme, že podobě budeme řešit také Německý balíček a další novinky. Domníváme se, že je v reálu lepší ponechat cenovku za KOMPLET stejnou a nezvyšovat jí ...... To mi jako chcete říct, že když přibude nějaký program tak já jako zákazník, který si platí komplet nabídku budu muset volat na UPC, aby jste mi ho do nabídky přídali ? To je asi trošku na hlavu postavené ne.....
 5. c12345

  Nové stanice

  Já bych taky uvítal ten 02 sport balíček, ale to by 02 musela nejdříve přestat být nenažraná a tento balíček poskytnout i jiným poskytovatelům televizních služeb jak je to běžné v zahraničí. Takhle defacto si vytvořila monopol na naší ligu a ligu mistrů.Ale rozhodně kvůli tomu měnit poskytovatele televizních služeb nebudu (kupovat jejich settobox a přehazovat jak magor). Myslím, že v konečné fázy, kdyby 02 to poskytla i jiným poskytovatelům tak na tom vydělá.
 6. revengeboy píše : Takt to by mě naopak zajímalo, z čeho vychází Vaše tvrzení, že drtivá většina odchází od UPC kvůli sportovnímu balíku. A rád bych věděl, ke komu od UPC přejdete Mimochodem, proč jste nepřešel dávno, když s tím vyhrožujete už jak dlouho? Takže vysvětlím monopol nad sportovním balíkem drží O2 a to převážně díky anglické lize a nyní i turnajům WTA. Bude ještě hůř a to díky lize mistrů. Nad tím by jsme se snad mohli schodnout. Dále ať se Vám to líbí, nebo nelíbí jsme v " sportovní národ" a fotbal je sport, který je velmi rozšířen. Nad tím by jsme se mohli taky snad schodnout. Takže výsledek je ten jaký jsem uváděl a stačí si to normálně dohledat i na internetu. Druhá část otázky :Jakž takž jsem zkousnul ten fotbal a i tenis, ale kdyby to mělo takhle pokračovat dál tak určitě bych jednal. Ničím nevyhrožuju pouze konstatuji. kdo chce pochopit pochopí, kdo ne tak je mi to totálně volný. To ale neznamená, že budu tiše sedět tleskat a se vším budu spokojenej.... chápu, že lepší třeba sedět a nechat si kálet na hlavu, kdyžto někomu tak vyhovuje at to tak dělá.... S pozdravem.
 7. Já tenhle optimismus nesdílím a to obzvláště, když přihlédnu k tomu, že první zmínka, že se "údajně jedná" pochází z roku 2012. Snadno dohledatelné na internetu. Jenom by mě zajímalo proč je doba vyjednávání 2 roky a jak takové vyjednávání tedy v reálu vypadá Jak říkám pokud je zařadí budu příjemně překvapen nic víc nic míň.
 8. Březen.... březen Řeknu to asi takhle jsem z Příbrami máme tady lokálního poskytovatele jak internetu tak i kabelové televize. Je to přes optickou s´ít. Pořád váhám skylink ani omylem a moc alternativ nemám. Já jsem se defacto i srovnal s anglickou ligou, že jí UPC nevysílá, ale co mě neskutečně štve jsou ty programy sport 1 a 2 HD.První zmínka o vyjednávání je z roku 2012 (snadno dohledatelné na internetu) a ještě co mě trochu přibrzduje je, že jsem před koncem roku vyjednal dle mého slušnou cenu za nabídku Komplet. Já snad bych byl i spokojenej moc nepotřebuji, ale jak říkám ten sportovní balík je o ničem.... takže zkrátka uvidím a pak se rozhodnu.
 9. Z čeho vycházíte? Prosím zdroj..... Já naopak vím, že drtivá většina zákazníků odchází kvůli nedostačující nabídce právě sportovního balíku.
 10. http://www.parabola.cz/clanky/5496/upc- ... -programu/ Upc přidává mňam TV a několik asijských programů. To si snad z nás dělají blázny. Kde je Sport 1 a 2 HD. Já zapoměl stále jednají už od roku 2012.... Jdu blejt.
 11. A co kdyby sis tak zavolal na zákaznickou linku a zeptal se, ha?.... ha... A co kdyby se zrušilo tohle forum, protože na všechny vlákna dle tvého úsudku najdeš odpověď na zákaznické lince... navíc tam neví levá ruka co dělá pravá...Nebudu se s nimi handrkovat o pár desetikorun takže proto moje otázka....
 12. Dobrý den, chtěl jsem se zeptat o kolik se Vám zhruba zvedla cena této nabídky Komplet 240 (speciální nabídka Kombi Komplet 240+) + od Nového roku ? Mě se zvedla o 52,-Kč a nějak se nemůžu dopočítat jak k této částce přišli. Děkuji za odpovědi. Objednával jsem to ještě v době když byl vyvěšen ceník na stránkách UPC než ho vzápětí stáhli... takže jsem byl jeden z prvních, který jim potom volal, že tento balíček chci.
 13. Díky Slamb ten vypadá dobře... zkusil by jsi se nebo ještě někdo podívat na czech computer na nějakou variantu s cenou opravdu kolem těch 1000,-Kč, který by také mohl vyhovovat na ten tarif internetu +240.... já přes lan budu využívat pouze PC, bluray, playstation.... jinak na wifi tady nikdo v domácnosti nemá n karty takže bude g.... Díky. Jde mi jenom ještě o nějakou alternativu.
 14. Takže sí´tová karta vyřešena.... ted bych ještě potřeboval poradit ohledně toho wifi routeru. Potřeboval bych poradit respektivě odkázat na nějaký wifrouter z nabídky czechcomputer (mám za rohem a kupoval bych tam) s cenou kolem 1000,-Kč na tu rychlost internetu 240 s poměrem cena... výkon.... nastavení. Děkuji.
×
×
 • Vytvořit...