Přejít na obsah

c12345

Uživatel
 • Počet příspěvků

  227
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. c12345

  UPC přidává několik programů :)

  revengeboy píše : Takt to by mě naopak zajímalo, z čeho vychází Vaše tvrzení, že drtivá většina odchází od UPC kvůli sportovnímu balíku. A rád bych věděl, ke komu od UPC přejdete Mimochodem, proč jste nepřešel dávno, když s tím vyhrožujete už jak dlouho? Takže vysvětlím monopol nad sportovním balíkem drží O2 a to převážně díky anglické lize a nyní i turnajům WTA. Bude ještě hůř a to díky lize mistrů. Nad tím by jsme se snad mohli schodnout. Dále ať se Vám to líbí, nebo nelíbí jsme v " sportovní národ" a fotbal je sport, který je velmi rozšířen. Nad tím by jsme se mohli taky snad schodnout. Takže výsledek je ten jaký jsem uváděl a stačí si to normálně dohledat i na internetu. Druhá část otázky :Jakž takž jsem zkousnul ten fotbal a i tenis, ale kdyby to mělo takhle pokračovat dál tak určitě bych jednal. Ničím nevyhrožuju pouze konstatuji. kdo chce pochopit pochopí, kdo ne tak je mi to totálně volný. To ale neznamená, že budu tiše sedět tleskat a se vším budu spokojenej.... chápu, že lepší třeba sedět a nechat si kálet na hlavu, kdyžto někomu tak vyhovuje at to tak dělá.... S pozdravem.
 2. c12345

  UPC přidává několik programů :)

  Já tenhle optimismus nesdílím a to obzvláště, když přihlédnu k tomu, že první zmínka, že se "údajně jedná" pochází z roku 2012. Snadno dohledatelné na internetu. Jenom by mě zajímalo proč je doba vyjednávání 2 roky a jak takové vyjednávání tedy v reálu vypadá Jak říkám pokud je zařadí budu příjemně překvapen nic víc nic míň.
 3. c12345

  UPC přidává několik programů :)

  Březen.... březen Řeknu to asi takhle jsem z Příbrami máme tady lokálního poskytovatele jak internetu tak i kabelové televize. Je to přes optickou s´ít. Pořád váhám skylink ani omylem a moc alternativ nemám. Já jsem se defacto i srovnal s anglickou ligou, že jí UPC nevysílá, ale co mě neskutečně štve jsou ty programy sport 1 a 2 HD.První zmínka o vyjednávání je z roku 2012 (snadno dohledatelné na internetu) a ještě co mě trochu přibrzduje je, že jsem před koncem roku vyjednal dle mého slušnou cenu za nabídku Komplet. Já snad bych byl i spokojenej moc nepotřebuji, ale jak říkám ten sportovní balík je o ničem.... takže zkrátka uvidím a pak se rozhodnu.
 4. c12345

  UPC přidává několik programů :)

  Březen.... březen
 5. c12345

  UPC přidává několik programů :)

  Z čeho vycházíte? Prosím zdroj..... Já naopak vím, že drtivá většina zákazníků odchází kvůli nedostačující nabídce právě sportovního balíku.
 6. http://www.parabola.cz/clanky/5496/upc- ... -programu/ Upc přidává mňam TV a několik asijských programů. To si snad z nás dělají blázny. Kde je Sport 1 a 2 HD. Já zapoměl stále jednají už od roku 2012.... Jdu blejt.
 7. c12345

  vrátila se nabídka Komplet

  A co kdyby sis tak zavolal na zákaznickou linku a zeptal se, ha?.... ha... A co kdyby se zrušilo tohle forum, protože na všechny vlákna dle tvého úsudku najdeš odpověď na zákaznické lince... navíc tam neví levá ruka co dělá pravá...Nebudu se s nimi handrkovat o pár desetikorun takže proto moje otázka....
 8. c12345

  vrátila se nabídka Komplet

  Dobrý den, chtěl jsem se zeptat o kolik se Vám zhruba zvedla cena této nabídky Komplet 240 (speciální nabídka Kombi Komplet 240+) + od Nového roku ? Mě se zvedla o 52,-Kč a nějak se nemůžu dopočítat jak k této částce přišli. Děkuji za odpovědi. Objednával jsem to ještě v době když byl vyvěšen ceník na stránkách UPC než ho vzápětí stáhli... takže jsem byl jeden z prvních, který jim potom volal, že tento balíček chci.
 9. c12345

  Rada ohledně internetu 240

  Díky Slamb ten vypadá dobře... zkusil by jsi se nebo ještě někdo podívat na czech computer na nějakou variantu s cenou opravdu kolem těch 1000,-Kč, který by také mohl vyhovovat na ten tarif internetu +240.... já přes lan budu využívat pouze PC, bluray, playstation.... jinak na wifi tady nikdo v domácnosti nemá n karty takže bude g.... Díky. Jde mi jenom ještě o nějakou alternativu.
 10. c12345

  Rada ohledně internetu 240

  Takže sí´tová karta vyřešena.... ted bych ještě potřeboval poradit ohledně toho wifi routeru. Potřeboval bych poradit respektivě odkázat na nějaký wifrouter z nabídky czechcomputer (mám za rohem a kupoval bych tam) s cenou kolem 1000,-Kč na tu rychlost internetu 240 s poměrem cena... výkon.... nastavení. Děkuji.
 11. c12345

  Rada ohledně internetu 240

  Takže děkuji všem za schovívavost ... mám přes router.
 12. c12345

  Rada ohledně internetu 240

  Jasně díky já bych to určo nedělal nejsem moc počítačově zdatnej co se týká komponentů... ... jenom jsem se chtěl zeptat nebývá potom problém s UPC respektivě jestli stačí vyměnit, píchnu kabel a pojede to, nebo zase kolotoč volání na UPC, že jsem měníl sí´tovou kartu.....
 13. c12345

  Rada ohledně internetu 240

  No to jsem si myslel (( l asi je blbost na tuhle základní desku měnit s´tovou kartu jestli tedy vůbec to jde co se týká hardwaru tak jsem dost lama njn takže u těhle sítovek asi budu rád když mi to pojede vůbec okolo těch 100 co ? jinak nějak moc to neřeším, protože předtím jsem platil 1380,-Kč ted po změně na ten +240 s všemi kompletními programy budu platit 1080,-Kč, upload se mi zvednul na 20, takže třeba časem až bude peníz koupím něco lepšího
 14. c12345

  Rada ohledně internetu 240

  Ještě jsem dohledal z TuneUp typ základní desky mělo by se jednat o ASUSTek Computer INC.M2N-X..... ale co tam mám za sí´tovou kartu netuším.....nechce se mi do toho compu lézt
 15. Dobrý den, měl jsem internet tarif 120 a před pár dny jsem měnil rychlost připojení k internetu na tarif 240. Mám problém s rychlostí připojení. Ještě doplním základní informace modem Cisco 3208 a router TP link. Když měřím rychlost na speedtest net tak když je zapojen ten mezičlánek router tak naměřím maximálně kolem 70 Mb/s, když dám kabel napřímo do PC od modemu tak rychost se zvedne ale... minimálně.... naměřím rychlost max. 103-104 Mb více ne, což je o dost méně než mám ten tarif. V sítových nastaveních se moc nevyznám takže co jsem jenom zjistil laicky na svém compu OS Win 7, sí´tový adaptér NVIDIA nForce networking Controler, ve vlastnostech připojení k místí síti... podrobnosti... stav rychlost 100,0 Mb/. Nevíte někdo zkušenější čím by to mohlo být a zda by nemohl být problém v síťové kartě (nevím zda tuto rychlost zvládá) na PC (ale nevím, protože při tarifu 120 mi to ukazovalo něco kolem 115)... Samozřejmostí bylo po provedení přechodu na vyšší tarif několikráte vypnout a zapnout modem a roter (odpojení od přívodu) ale to bohužel nepomohlo. Uvažoval jsem bud o reklamaci a nebo, že bych ten router vyřadil a pořídil si od UPC wifi modem, ale nevím zda by to pomohlo. Budu rád za každý názor. Děkuji.
×