Jump to content

MiP

Uživatel
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

 1. Zpravodaj došel a znovu dík za dobrou práci, kterou děláte místo neschopné UPC!
 2. Připojuji se: taky bych uvítal, kdyby se někdo obtěžoval a místo vtípků sem hodil vzor výpovědi včetně adresy kam to poslat a případně upozornění, nač si dát pozor. Díky předem.
 3. Dotaz: Vysílá UPC Metropol TV - jak naladit? (Ostrava, UPC Standart, Handan 5000). Děkuji.
 4. Je Prima Love v analogové nabídce (UPC Ostrava)? Který kanál n. kmitočet? Děkuji.
 5. Pomalu se sžívám s digi UPC Standart a Handanem CV-5000. Mám takový problém: abych aspoň něco slyšel, musím mít na TV (Sharp) nastavenu hlasitost téměř na maximum, úroveň hlasitosti kanálu na maximum (+ a ukazatel hlasitosti na Handanu také téměř maximum. Při příjmu na TV z antény je hlasitost v normálu. Takže mám dotaz - je to normální vlastnost UPC, nebo dělám něco špatně?
 6. ale jak mi bylo vysvětleno, budu muset brát, co mi dají (a bude to Handan), i když bych nejraději zůstal u Klasiku.
 7. mne hlavně zmátly stránky Licy, že se Handany už nedodávají. Jak je vidět, UPC jich má dostatečnou zásobu. Tak se nechám překvapit.
 8. Omlouvám se za asi stupidní dotazy, ale prolezl jsem zdejší fora i stránky UPC a odpovědí jsem se nedokázal dopátrat. Obdržel jsem dopis UPC a očekávám v říjnu "dobrovolný" přechod z analogového Klasiku na digitální Standart. Než se ohlásí technik UPC, chtěl bych se zeptat: 1/ Jaký základní STB zdarma nyní UPC instalulje (Handan CV 5000 či Kaon ES270SD, příp. Kaon S270 HD)? 2/ Může si zákazník vybrat, který STB? 3/ Jestli existuje možnost volby, ktarý byste podle svých zkušeností doporučili? Děkuji za každou radu.
×
×
 • Create New...