Přejít na obsah

qest

Uživatel
 • Počet příspěvků

  19
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 1. Na ČT1 HD a Nova HD jsou často výpadky obrazu. Tuner ukazuje úroveň signálu 90%. Má někdo podobnej problém v Praze nebo jínde?
 2. Sleduj třeba Barrandov HD. Tenhle problém se opakuje jednou za několik tejdnů a pak ho UPC odstraní. V tomhle threadu je i reakce UPC, která potvrzuje, že tenhle problém může vznikat a vzniká na straně UPC. viewtopic.php?p=62334#p62334
 3. Výpadky jsou pořád na českejch HD kanálech. Pokud někdo ruší satelit, tak proč UPC nebere signál pozemní cestou? Po privátní lince by se dalo přenášet i ve větší kvalitě než přes satelit.
 4. UPC musí dodávat kvalitní službu, což je přenos signálu. Jinak je to okrádání zákazníka.
 5. Zase výpadky na HD kanálech. Proč se tenhle problém pořád opakuje po několika tejdnech? K čemu si platíme kabelovku, když je kvalita horší než z pokojový antény? UPC mě už dost sere.
 6. Na CT1 HD výpadky nejsou a na CT2 HD jsou výpadky každejch pár minut. CT1 a CT2 jsou na stejný frekvenci, takže chyba neni v kabelech ani v televizi, ale na straně UPC.
 7. Výpadky pokračujou na Barrandov HD. CT1 HD bylo už včera OK.
 8. Signál 80% a výpadky nadále např. na CT1 HD.
 9. Výpadky v Praze např. na Barrandov HD a CT2 HD. Vypadá to na ten samej problém jako před měsícem, kterej UPC vyřešilo na svojí straně.
 10. Znovu ten samej problém. Výpadky na všech HD kanálech.
 11. qest

  ČT 2 HD

  Třeba včera Hříšní lidé. Kdy to budou zase dávat? Za 4 roky? Je to stejně vzácná událost jako válka mezi národama zvaná olympiáda.
 12. qest

  ČT 2 HD

  Souhlasim. ČT neni Eurosport, aby si mohla dovolit okrádat o služby platící diváky, který sport vůbec nezajímá. Proč naplánovala ČT seriály v HD rozlišení a teď je vysílá dál, i když už neni kde? Proč by měla naše státní televize vysílat zápas Srbska a Dánska v házený v HD rozlišení ve 20:30? Kolik procent lidí to sleduje? Stěžujte si na postup ČT ve formuláři na jejich webu http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/kontakty/ jinak se nic nezmění.
 13. Od včerejška jsou na všech HD kanálech (např. CT1 HD, Nova HD) pravidelně výpadky obrazu. Na SD kanálech je všechno v pořádku, takže problém není v kabelech.
 14. Má někdo na Praze 8 taky výpadky ČT HD a Barrandov HD? Na 730MHz je signál jen 30% a jinde je 60%. Do pátku šlo všechno bez problémů.
 15. Skvělá zpráva. Díky. Z volných kanálů už zbývaj jenom HD kanály, které jsou pořád kódovány. Opět trochu nepochopitelně je pouze Prima HD bez kódování.
×
×
 • Vytvořit...