Přejít na obsah

nivico

Uživatel
 • Počet příspěvků

  25
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli nivico

 • Hodnost
  Nováček
 1. Rad bych se vrátil k obsahu v nadpisu příspěvku - ohledně kvality UPC Mám Handam 7000 HD a tv plazmu Pioneer.VŠE propojeno znackovymi Monster HDMI kabely. To co zažívám tak poslední mesic to nemá obdoby. Mám pocit že se to děje od posledni aktualizace. Internet je docela v pohode , ale signál TV je děs a hrůza. Neustale výpadky signálu , zvuku,kostickování obrazu, posunutí zvuku oproti obrazu, nemožnost přepnutí kanálu nebo mi hlásí HD 7000, že je signál kódovány ale přitom mám přepnutí třeba na program Novy nebo jiného NEkodovaneho kanálu. Výpadky jsou hlavně na HD kanálech. Například film Indiána Jones na Nove jsem prakticky nemohl sledovat.Turnaj mistru z Londýna na Nova Sport to samé. Budu vděčný za jakoukoliv reakci co stím. Děkuji. Lokalita Pribram.
 2. Mám tento tarif asi dva měsíce. Od počátku jsem ani jednou nenaměřil více než 16 MB Používám router a ani když sem ho ( ten router ) odstranil a propojil to napřímo tak se nic nezměnilo. Měřil jsem to na Speednetu, zive i na lupě. Po telefonátu s technikem mi bylo doporučeno vyzkoušet rychlost na jiném stroji, jenže i na nooteboku se to chová stejne. Strašně kolísá ping ve velkém rozmezí.Je jedno v jakou denní či noční dobu. Vyzkoušeno jak pod Win XP , tak pod Win 7. Je zajímavé , že tato měření jsem převážně zkoušel ve prohlížeči Firefox a IE, po nainstalování Chrome jsem to zkusil i tady , a to jsem se dočkal překvapení. Chrome se chová na Speednetu docela podivně ,nejdříve se měřák zasekne někde mezi 15-20MB a pak najednou zrychlí a skončí klidně i na rychlosti 125 MB !!! Tak nevím zda mám něco ve Firefoxu nastavit aby mi to běželo alespoň 25 MB. Podotýkám , že přenesených dat jsem měl tak 10GB.
 3. nivico

  ČT HD

  To psal nějaký tatar ??
 4. Ničeho se neboj použití routeru je nejlepší a nejjednoduší varianta a není tak nákladná.
 5. nivico

  nova plazma

  SONY dělá již plazmy ???
 6. Ještě bych dodal, že jinak mi jde zvuk u všech analogových kanálů bez problémů.
 7. Prosím o pomoc s následujícím problémem Mám digitál i analog od UPC a Handam 7000 HD , při příjmu programu Zone Club přes Handam 7000 HD je zvuk v pořádku , ale přes analog na TV nebo přes rekordér nejde naladit zvuk , obraz je v pořádku . Skoušel jsem všechny normy zvuku i frekvence ale v analogu zvuk nejde. Mohl by někdo poradit ?? Chtěl bych nahrávat určité pořady. Mohl bych to obejí nahráváním ze set top boxu ale obraz je nekvalitní a nemol bych surfovat (: Děkuji
 8. Díky za radu , pomohla !! Po nainstalování nových ovladaču s z webu Asusu to zatím vypadá dobře. Spojení drží !!
 9. Dobrý den všem. Prosím o pomoc s následujícím problémem , mám tarif 10M a k internetu jsem připojen přes router s wifi . Mám připojeny celkem 3 počítače , jeden stolní přes kabel a dva notebooky přes WIFI . Druhý noteb. jsem si pořizoval teprve minulý týden. Připojení s jedním NB šlapalo v pohodě ( až na problémy ,které jsem popisoval v jiném vlákně, ale již se odstranily). A teď k problému ,po připojení posledního NB je na obou starších počítačích internet bez problémů , ale na posledním NB je velký problém se na internet připojit , NB se připojí ale pak se odpojí a to se opakuje v nepravidelných intervalech , veškeré testy připojení jsou v normě , po připojení je stabilita , rychlost , ping v normě. Je zajímavé ,že připojení třeba půl dne šlape na všech třech mašinách, ale pak se začnou projevovat již zmiňované potíže. Nejmarkantnější je tato situace při hraní pokeru na POKER STARS. Chápu kdyby blokovali více přístupů z jedné IP adresy , ale ze dvou počítaču to jede parádně, ze třetího již ne. Zjistil jsem , že když byl jeden NB mimo domov , tak se kvalita připojení zlepšila. Může mi někdo poradit kde hleda zakopaného psa ??
 10. Zdravím všechny vespolek a nadhazuji ,alespoň pro mne jednu záhadu. Jsem z Příbrami , do nedávna jsem měl Internet Extreme za 1600 kč, po ohlášení tarifů 10M A 20M jsem požádal o přeměnu na 10 M za 500 , bylo mně vyhověno k mé spokojenosti. Jak už tu bylo mnohokrát psáno internet od 17,oo hod. mi také nejede , ani Torrenty, ani nic. Internet mám připojen přes router ZyXEL P-334U stolní počítač a přes Wifi notebook. Ale co je zvláštní , že notebook jede na internetu i po 17, 00 hod. jako by se nic nedělo ??. Co za tím vězí, že stolní PC se k netu po 17,00 nepřipojí , ale notebook vesele ano, a ani nemá jakékoliv problémy se stahováním na torrentech, ani jinak. Díky všem
 11. nivico

  Problemy s UPC

  rosím prověřte koaxiální kabel a případně kontaktujte telefonicky technickou podporu přímo od modemu, aktuální situace s Vámi bude prověřena a popřípadě naplánován servis. Děkujeme za pochopení Technická podpora podpora přímo od modemu ?? to je jako co ???
 12. nivico

  Výpadek Příbram

  Ve středu 28.11. internet opět až od 21.00 hod Další výpadek GRRRR. Jdu to zrušit .
×
×
 • Vytvořit...