Přejít na obsah

Jenycek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  11
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Jenycek

 • Hodnost
  Nováček
 1. Jenycek

  Horizon GO 3.11.2014

  https://www.horizon.tv/cs_cz/live-channels.html Už žije
 2. Jenycek

  Chybějící programy - lokalita Brno

  Díky za radu. Po manuálním prohledání je to OK.
 3. Zdravím všechny. Dneska cca kolem 19 hodiny došlo k aktualizaci STB (obyčejný SD) a chybí programy Prim Cool, Nova Cinema a Z1. Chtěl bych se zeptat, zda se to někomu stalo také a pokud ne, tak co bychom měli udělat. Nemá UPC povinnost šířit televizní stanice volně dostupné v éteru (DVB-T)? S pozdravem EDIT: Pokud se to někomu stalo také, týká se to i jiných lokalit?
 4. Zdravím, včera proběhla aktualizace na 11.11.00.03 a někde udělali soudruzi chybu. Místo čísla "2" to píše "Í" a číslovka "5" je cca o čtvrtinu větší než ostatní. Co u vás? edit 25.11.2010 Tak ráno už OK.
 5. V tomto případě, asi máš aktuální verzi. S těmito údaji se stahovala aktualizace při instalaci technikem.
 6. Jenycek

  Kaon KCF-B3000 místo Handanu CV 5000

  není 1024p, ale 1080p.
 7. Tak tu dneska byl technik a STB vyměnil. Problém vzniká při běhu STB bez karty -> při inicializaci, aktualizaci,... Bude odstraněno při další aktualizaci Prý by to mohlo být "nekompatibilitou" STB a TV. Frekvence: 170500 Symbolová rychlost: 5000 Konst.: 64-QAM
 8. A to byla jaká verze? Já mám s 03 na konci.
 9. Ve středu dorazí technik a STB vymění. Tak uvidíme.
 10. Jenycek

  Samsung BD-C8500

  De facto má stejné fuknce jako UPC dodávaný Kaon. Jen za jeho výrobou stojí trochu kvalitnější firma a má několik zásadních plus. - přehrávač BD - přehrávač z externích zdrojů - ve spojení s TV od Samsungu umožňuje AnyNET a mnoho dalšího. Jedinou nevýhodou je cena.
 11. Přeji Vám dobrý den, Protože jsem velice nespokojen s STB Kaon HD PVR od UPC, chtěl bych se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s tímto zařízením. Zejména by mne zajímalo následující: 1. Umí nahrávat 1 pořad a na druhý se dívat živě? 2. Umí přehrávat a nahrávat pořady vysílané v HD? 3. Umí kopírovat nahrané pořady z TV na USB? Děkuji za odpovědi.
×