Přejít na obsah

imrek

Uživatel
 • Počet příspěvků

  15
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli imrek

 • Hodnost
  Nováček
 1. Nebuď negativní, měj radost, že to zase funguje!
 2. Zdarec! Tak dnes ve čt 26.2. 2015 odpo zkouška připojení. Proběhla aktualizace, po ní automatické přihlášení na internet. Zkouška na HBO GO rovněž pozitivní, přihlášení a vše zatím funguje jak má. Lokalita Brno - jih. Snad už tedy bude vše OK. Celkem překvapivě rychlá reakce a odstraněný problém. Pěkný den!
 3. Zdravím! Tak vidím, že je něco špatně a není to u mě doma. Jsem rovněž vlastník SmartTV - Samsung. Stejný problém jak v úvodu vlákna (stejné zprávy v češtině), zjištěno v úterý 24.2. 2015 ccr v 11:00 hod. Ještě v pondělí 23.2. 2015 vše v pořádku HBO GO sledováno bez problémů. Lokalita Brno - Tuřany. Včera tj. v úterý v Brně opakované problémy s internetem. Ten v současnosti jede (PC + notebook), ale TV se nepřipojí!
 4. imrek

  HBO GO

  Zdravím! Tak po několika dnech bezproblémového sledování TV (Samsung) s automatickým přihlášením po spuštění HBO GO už podruhé stejný problém. Nešlo se přihlásit na HBO GO. Po celkem zdlouhavém zadání pinu se objeví hlášení, nemáte předplatné HBO". Samo blbost, když jsem se 1 minutu před tím díval na HBO. Několikrát znovu vypnuto a zapnuto podle rad z fóra, se zadáním neskutečně debilního pinu pořád dokola a stejný výsledek, "nemáte předplatné HBO"! Nakonec zkouška přihlášení na domácím notebooku, naprosto bezproblémů spuštěno napoprvé, následně spuštěno HBO Go na TV a světe div se, podařilo se přihlásit. Je možná nějaká spojitost s propojením notebooku a TV? Notebook jede na wifi, tv připojena kabelem s wifi. Přijde mi to jako blbost, to snad nemůže mít spojitost, ale situace se již 2x úplně stejně opakovala. Někdo podobné zkušenosti?
 5. imrek

  HBO GO

  takže, předčasná radost, žádná radost! Nelze se registrovat do HBO GO. Na infolince UPC se omlouvají, že na problému se pracuje. Doufám, že to nebude jako s resetem setoboxů KAON!
 6. imrek

  HBO GO

  Zdravím Retirea! Díky za radu a pomoc. Přes Samsung Apps a potřebnou aktualizaci Firmware se HBO GO podařilo na tv rozchodit! Zbývá tedy ještě registrace. Díky!
 7. imrek

  HBO GO

  Zdravím! Jsem majitelem TV Samsung UE32EH5300 koupený v roce 5/2013. Při najetí na stránky HBO nebo přímo HBO GO se objeví na obrazovce hlášení: "Váš operační systém není podporován. Vážený zákazníku, váš operační systém není bohužel s HBO GO kompaktibilní. Pro spuštění HBO GO musíte mít jeden z následujících OS Microsoft Windows Apple Mac OSX" Jde zmíněný OS dodatečně nějak do TV nahrát? Díky
 8. imrek

  Neustálé výpadky Brno

  tak dnes 15.3. 2013 výpadek Brno - Tuřany asi od 13:00 do 16:30 hod, po tel. reklamaci opraveno
 9. Tady je někdo už dávno vzhůru! Co třeba kdyby nás informoval provozovatel služeb! Já nesedím od rána do večera u netu, jako někdo!
 10. Zdravím! Sportovní kanál ESPN America hlásí "stanice ukončila vysílání!" Tak to je velmi špatná zpráva, zná někdo podrobnosti ukončení?
 11. Brno - Tuřany, z analogové nabídky v provozu jen asi 10 programů
 12. -Co to kecáš za blábol,CSfilm je perfektní kanál,s KinoCS kanálem,by byla dobrá kombinace. Kecy a bláboly tady předkládáš snad jen ty, anonymní blbečku. Nejprve si zjisti, co znamenají slova diskuzní fórum.
 13. imrek

  vyber routeru

  Zdravím! Lokalita Brno jih, kabelovka tv+internet, rozvod kabelem. Stal jsem se vlastníkem wifi routeru Belkin N150. http://www.alza.cz/belkin-f6d4230-d144143.htm Vystal problém, nemohu se připojiti na Strong DC++ jako aktive (přímé připojení s IP adresou jako to fungovalo dříve)! Mohu jen jako pasive! Asi bude problém v nastavení portů? Může mi někdo nějak blíže poradit. Díky Mirek
 14. Jsou někde nějaké náznaky náhrady za program Z1? Já osobně bych se přimluvil za program Kino CS. S klidným srdcem i se ztrátou programu CS film, který se za poslední rok velice zhoršil! (myslím programovou nabídku.)
 15. Zdravím! Brno - jih, Tuřany, vlastním setobox Handan CV-5000 CiNX iL. Poslední týden až 14 dní se pravidelně v noci v čase 0:00 na asi 2 vteřiny setbox vypne a zase sám zapne. Ohlásí načítám kartu a vše běží dál. Když je ale TV a setbox vypnutý dálkovým ovladačem, tak se setbox sám zapne a do rána v podstatě jako běží, i když je TV už vypnutá (svítí zelené oko!). Dříve toto nikdy nedělalo, je to závada setoboxu??? Díky Mirek
×
×
 • Vytvořit...