Jump to content

koubek10

Uživatel
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

 1. Já jsem zvědaví, jestli ten to rok bude UPC navyšovat rychlost internetu jako v minulých letech z 200Mb/s na 400Mb/s Určitě si připlatíme na cloud. Zda se mi to že upc už nedává tak často novinky do video půjčovny?
 2. Dobrý den prosím Vás kde je chyba mám windows 10 pro 64bit naistalovaný program microsofoft silverainlight ale firefox mi furt hlásí že má naistalovat silverainlight. jak to mám zprovoznit?
 3. Dobrý den prosím Vás nikde jsem nenalezl frekvenci markíza international a další nové frekvence prosím Vás napište frekvence. Děkuji
 4. Ahoj prosím Vás jak lze změnit místo ukládání kam bude firefox ukládat dočasné soubory. Mám disk C a E na disku C mám systém (ssd) E jsou data (hdd) když stahuji mkv který má například 20GB tak to nejdřív ukládá na C a pak se to objeví v E. to já nechci já chci aby se rovnou soubor ukládal na E, Lze to nějak přenastavit?
 5. Nejsi sám.Poslední týden mám problém z modemem místo 1Gb/s mi ukazuje sitová karta 100Mb/s. Jak to mám vyřešit restartovál jsem modem už 2x.
 6. Ahoj prosím Vás co mám špatně nastaveného v PC koukám se na MyPrime +- 10min mi zhasne obrazovka. Co mám udělat aby se to nestávalo. Děkuji
 7. Ahoj proč UPC tuhle tu službu nezprovozní na smart TV? Mám Tv od Samsungu a v ní má CI kartu a bohužel to nefunguje.
 8. Ahoj mám ten stejný problém místo 200Mb/s mám 100Mb/s , windows 8 mi hlasí 100mb/s místo 1Gb/s s kabelem se nic nedělál a nastavením taky ne. problém mám od večera 25.2 Co s tím mám dělat?
 9. Ano ten to Modem 200Mb/s zvládne bez problému. V letě jsem měl 240mb/s bez problému.
 10. V ovladačích panelech jsem dál přidat TV ale bohužel program v PC Samsung AllShare mem nenajde TV. PS mám v PC Bluray mechaniku přehraje mi ten film přes Lan do TV?
 11. Dobrý den mám Tc 7200 mám 1pc a 1tv samsung chci zprovoznit Dlna přes Samsung AllShare ale bohužel můj pc nenajde TV asi něco mám špatně nastaveného v Tc 7200 ale co a jak to nastavit aby šlo přes Lan posílat do TV filmy Prosím Vás o radu.
 12. Proč vlastně My Prime nelze na chytrých TV koukat? mně na UPC řekli že to prý nepodaruje Ca modul je to pravda?
 13. Dobrý den já Mám tarif 120Mb/s 100TV 33HD za 669Kč co se u mě bude měnit?
×
×
 • Create New...