Jump to content

Ryuuhei

Uživatel
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

  1. No jo, jak HBO GO vůbec nevyužívám, nenapadlo mě to. Jakožto alternativa dobré, využiju. Ale i tak, tohle by se mohlo pořešit.
  2. Jsem nadšen možností zpětného zhlédnutí, ale jen do chvíle, kdy si chci přehrát něco dabovaného. Teď jsem si chtěl zpětně přehrát Monsters - Temný kontinent (Cinemax) a bohužel, netušil jsem, že má film pouze titulky a tudíž ve zpětném zhlédnutí samozřejmě nejsou. Respektive, když si chci titulky navolit, tak vyskočí hláška, že k danému pořadu titulky nejsou k dispozici. Samozřejmě, že se počítá s majoritou, která si zpětně přehraje pořady bez titulků. Ale tady se mi stalo již poněkolikáté, co je mi zpětné zhlédnutí vlastně k ničemu a dost mi to ničí filmové plány (daný film bohužel běží p
  3. Provedu, ale budu to muset přeladit celý, neboť nevím, jak se ladí jenom jeden kanál. Předem díky. EDIT: Dobrá, tak poslední problém vyřešen manuálním laděním, díky za rady.
  4. Zdravím. Stala se taková divná věc - prostě mi z ničeho nic přestal fungovat zvuk u jediného programu a to Minimax/Animax. Když zkusím přendat zvukovou stopu, STB zmrzne a restartuje se, avšak beze změny. Nevím, jak je to už dlouho, ale co vím, nejde mi to takhle už od neděle. Již jsem zkoušel vyndat a zase zandat smart kartu, ale to nepomohlo. Nevíte náhodou, co s tím může být?
×
×
  • Create New...