Jump to content

mkarek

Uživatel
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mkarek

 1. nedá se než souhlasit s Jack_6428 Epic Drama, TravelXP, NasaTV i TopKids bych být UPC zvážil 🙂
 2. s tímto programem Top Kids docela škoda rád bych zaspomínal ad ěcka by se taky rádi podívali.
 3. tak co kdy pustijou program TopKids https://digital.rozhlas.cz/na-trh-placene-televize-vstupuje-detska-televize-top-kids-nebude-mit-jednoduchou-7700395
 4. Epic Drama(HD) tento program prej neplánují
 5. Dobry nevíte kdy bude program Epic Drama HD
 6. trošku na jiné téma nevíte jak to teda vypadá s programem TOP KIDS
 7. přesně tak HD verze toho programu né SD
 8. Čus tak co přibude nějakej novej program zejtra 15.3 nevíte jak to teda bude
 9. Prima KRIMI odstartuje 2. dubna. Doufám že se dočkáme aji u upc hnedka odzačátku
 10. Nezaznamenali jste dneska časté sekání orazu hlavně u nova 2hd v brně kabeléž zkonorolována tou to není. Jestli to náhodou nebude kvůli těm testům novejch programů.
 11. čus nevíte jak to vypadá s tou novou tv Kutil TV.
 12. Dobrý jak to vypadá s jejnáním tvjoj bylo zde psáno od David - UPC WAU HD: probíhají jednání s MAC TV/JOJ a výsledek, věříme, společně oznámíme v nejbližších dnech nebo týdnech.
 13. zdáse mi to nebo tam není AXN SD je tam pouze AXN HD
 14. Otázka v jakém balíku bude Joj cinema HD ale jsu rád že to tak bude
 15. tak od 1.3.2016 pojede na upc sk AMC HD nevíte kdy pojede aji unás
 16. ještě mám dotaz jak kvalitní se vám zdají hd filmy. Já to sleduju přes PC horší než sd. Nevím jestli jo to tím pře to přehrávám v PC.
 17. asi takto nemusím mnět přístup k intru když jsou např v zahraničí. Tak bych si rád nahrál něco do předu a pak si to pustil
 18. mám dotaz když si chci pustit nejakej film nebo seriál v my prime dá se to nějak nahrát do pc např v programu Replay Media Catcher.
 19. AMIKO HD 8260+ použité CI dobře nahrává TS, TP dá se nastavit jestli chcete mít nahrávky nahrané kodované nebo né. Sam jsem nastavil nekodované jsou editovat upravovat v PC. Dále výhoda že má možnost DVBt2 což má stejnej vstup jako DVBc. A další vstup je DVBs2. Jsou k mání i fw na emulaci DVBS2. Zatím jenom spokojenej.
 20. Tak koupil jsem settobox AMIKO HD 8260+ budu informovat co a jak. Zatím zjištěno že nahrává koované programy že jdou upravovat v PC. což je pro mně zatím nekdůležitější.
 21. Dobrý potřeboval bych doporučit settobox dvbc kromě TechniSat. Jde mi hlavně aby nahrával na usb a to ty nahrávky šli přihrát na pc aby např nahrávky z nova hd nebyla zakodována pc. Max cena do 3000kč.
×
×
 • Create New...