Přejít na obsah

DariusCZ

Uživatel
 • Počet příspěvků

  39
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  3

DariusCZ naposledy vyhrál 23. června 2018

DariusCZ má nejvíce líbivý obsah

O uživateli DariusCZ

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 150
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  TV Komplet
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  2x CA modul
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Praha 11 - Chodov

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Ano, to vím. Myslel jsem to tak, že když mám smlouvu s upc na net, či tv v trvalým bydlišti, tak pak jde používat Horizon Go i mimo bydliště přes net jakéhokoliv operátora.
 2. Mě Horizon Go v létě bez problémů fungoval na chalupě přes VDSL net od O2.
 3. Tak UPC v Horizon GO na PC konečně zprovoznilo streamování na Chromecast. 👋
 4. Zázrak. Po více jak měsíci jsem spustil aplikaci HBO GO v mý TV Samsung a ona si pamatovala přihlášení z minula. 🍺 Že by zamrzlo peklo? 😲
 5. DariusCZ

  Horizon Go

  Taky mě to se*e a chystal sem se sem napsat "proč to nefunguje i když zatrhávám trvale přihlásit?"
 6. Dyť pořady co na nich jsou se vysílají i u nás na programech Novy a Primy. Chybí jen původní pořady Joj a Markízy. Nebo ti jde o slovenštinu?
 7. Jestli tu pí*ovinu zprovozní i UPC tak prostě zas budu nahrávat na fleshku zapojenou do tv. Tam přetočit reklamy pujdou.
 8. Myslíš že poslední dva měsíce s každovečerníma výpadkama je Horizon Go nejlepší na trhu? Myslíš to opravdu vážně? Protože třeba internet nejlepší mají. Ale jestli sis nevšíml, já zvýraznil Horizon Go.
 9. Kdyby radši zvýšili upload místo downloadu u kterýho už nějaký zvyšovní při surfování ani není znát. Naopak zvýšení uploadu třeba při nahrávání na cloud by hned zvedlo náladu.
 10. DariusCZ

  HBO GO

  Taky jsem jim v neděli psal. Dobrý den. Používám vaší aplikaci HBO GO na smart tv Samsung a pokaždé když jí spustím, tak žádá abych jí aktivoval zadáním kódu z obrazovky na internetové adrese hbogo.cz/activate. Poté vše funguje do té doby, dokud aplikaci nevypnu. Při dalším spuštění chce ale zas aktivovat. Můžete mi prozradit kdy toho otravnýho alzheimera s aktivací opravíte, abych pořád nemusel zapínat NB kvuli zadání kódu na netu, když si chci pustit nějaký film? Předem děkuji za odpověď. Dobrý den, aktivace tv je bohužel zcela individuální. Správně by si aplikace samozřejmě měla pamatovat aktivační kód. Jedná se o technický problém, který jsem již předávala na technické oddělení. Doufáme, že tento problém bude v co nejbližší době vyřešen. Za způsobené problémy se velice omlouváme.
 11. DariusCZ

  Horizon Go

  Včera se mi na mobil s androidem nainstalovala nejnovější verze Horizon Go. Chtěla povolit přístup k fotkám a videím a všiml jsem si, že už má povolenej přístup k mýmu mobilním číslu, nebo i případně toho s kým zrovna volám. To by mě zajímalo k čemu je nezbytně nutné k streamování televizí a archivu aby to aplikace věděla. Chce snad streamovat to video i tomu s kým volám abysme si o tom mohli pokecat???
 12. DariusCZ

  Horizon Go

  Koukám, že už je v Horizon Go přidaný Film+ HD, WAR, Cartoon Network HD a TuTy. Jen když si je chci seřadit podle svýho a jdu do nastavení, tak tam nejsou.
×
×
 • Vytvořit...