Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   12/31/16

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

DariusCZ

Uživatel
 • Počet příspěvků

  31
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

DariusCZ last won the day on February 22

DariusCZ had the most liked content!

O uživateli DariusCZ

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Praha
 • UPC Internet
  Internet 100
 • UPC televize
  TV Komplet
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  2x CA modul
 1. Horizon Go

  www.horizon.tv is down.
 2. Myslíš že poslední dva měsíce s každovečerníma výpadkama je Horizon Go nejlepší na trhu? Myslíš to opravdu vážně? Protože třeba internet nejlepší mají. Ale jestli sis nevšíml, já zvýraznil Horizon Go.
 3. Kdyby radši zvýšili upload místo downloadu u kterýho už nějaký zvyšovní při surfování ani není znát. Naopak zvýšení uploadu třeba při nahrávání na cloud by hned zvedlo náladu.
 4. HBO GO

  Taky jsem jim v neděli psal. Dobrý den. Používám vaší aplikaci HBO GO na smart tv Samsung a pokaždé když jí spustím, tak žádá abych jí aktivoval zadáním kódu z obrazovky na internetové adrese hbogo.cz/activate. Poté vše funguje do té doby, dokud aplikaci nevypnu. Při dalším spuštění chce ale zas aktivovat. Můžete mi prozradit kdy toho otravnýho alzheimera s aktivací opravíte, abych pořád nemusel zapínat NB kvuli zadání kódu na netu, když si chci pustit nějaký film? Předem děkuji za odpověď. Dobrý den, aktivace tv je bohužel zcela individuální. Správně by si aplikace samozřejmě měla pamatovat aktivační kód. Jedná se o technický problém, který jsem již předávala na technické oddělení. Doufáme, že tento problém bude v co nejbližší době vyřešen. Za způsobené problémy se velice omlouváme.
 5. Horizon Go

  Včera se mi na mobil s androidem nainstalovala nejnovější verze Horizon Go. Chtěla povolit přístup k fotkám a videím a všiml jsem si, že už má povolenej přístup k mýmu mobilním číslu, nebo i případně toho s kým zrovna volám. To by mě zajímalo k čemu je nezbytně nutné k streamování televizí a archivu aby to aplikace věděla. Chce snad streamovat to video i tomu s kým volám abysme si o tom mohli pokecat???
 6. Horizon Go

  Koukám, že už je v Horizon Go přidaný Film+ HD, WAR, Cartoon Network HD a TuTy. Jen když si je chci seřadit podle svýho a jdu do nastavení, tak tam nejsou.
 7. HBO GO

  Tak HBO GO běží na HTML5, k tomu silverlight už není třeba.
 8. HBO GO

  Promaž cache v chromu a pak se zkus přihlásit.
 9. EPG

  Přes Horizon Go na Film+ teď často dávaj seríál "Bude upřesněno", ale nějak na ČSFD, nebo IMDb nemůžu najít jeho hodnocení. :-D
 10. HBO GO

  přes O2 = VDSL Tak už se mi povedlo přihlásit. Vymazal jsem v Chrome cache a už to jde.
 11. HBO GO

  To nevím jestli by záviselo na oblasti. Já jsem momentálně na chalupě na Pardubicku a připojuju se přes O2. Ale to by snad neměl být problém. Do úterý to fungovalo.
 12. HBO GO

  Jo, odkaz funguje, ale ze stránek HBO GO mě to tam nepřesměruje.
 13. HBO GO

  Už 3 dny se nemůžu přihlásit na stránky HBO GO. Vyberu UPC CZ jako Operátora, ale nepřesměruje mě to na stránky UPC pro přihlášení. Zůstane to na stránkách HBO GO, viz screen. Prohlížeč Chrome 61, Win 10. Má ještě někdo problém, nebo to je jen u mě?
 14. Horizon Go

  Nevím v čem je problém, ale už asi měsíc mi na Horizon Go nejde spustit online Prima Comedy Central. Naskočí jen černá obrazovka. Je zajímavý, že když kliknu na tlačítko archivu, tak ten se rozjede. Ostatní programy jdou v pohodě. Google Chrome 61.
×