Jump to content

Dinkylinky

Uživatel
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dinkylinky

 1. Tak to se máme na co těšit. Viz vlastní zkušenost z minulého roku. Udělána aktualizace, která mediabox tak zpomalila, že na všechny pokyny reagoval po několika sekundách. Logická úvaha by byla, že se vrátí k předchozí verzi, ale to ne, necháme lidi pracovat s totálně zasekaným Kaonem asi půl roku. Bug, který způsobuje, že při špatném zadání programu vás vyhodí z oblíbených programů, nebyl opraven nikdy. S ohledem na předchozí větu je asi jasné, že oblíbené programy nešly během toho půlroku absolutně používat.
 2. Mám odkoupený Kaon 900 a vše je nyní totálně zpomalený. Je to naprostý krám, který mám jen proto, že dlouhodobě by měla vyjít koupě výhodněji než pronájem. Měl jsem Handan CV5000, který technicky odpovídal době svého vzniku, ale pokud jde o uživatelskou přívětivost, logiku ovládání, tak tvůrci Handanu použili to, co nosí na krku. To se u Kaonu nestalo ani náhodou. Jako např. nyní, když je vše zpomalené, jen se přepnete v čísle, a odejdete z oblíbených kanálů /NEUVĚŘITELNÝ BUG, STÁLE NEOPRAVENÝ./ Když to chci vrátit zpátky, tak musím postupovat pomalu /po každém stisku čekat tak 3-4s/.
 3. Děkuji za vysvětlení. Ještě se chci zeptat k té ztrátě paketů u Compalu - to se může projevovat třeba tak, že když stahuji velký několikagigový soubor, tak se přeruší stahování, což někdy znamená stahovat vše znova. Jde mi hlavně o to, zda u Compalu to není velmi častá záležitost oproti jiným modemům, kde se to stane vyjímečně. Vlákno Compalu jsem samozřejmě celé pročetl od první strany /bohužel některé odkazy už nefungují/, a tak mě zajímá, zda ty, co si stěžují, jsou vyjímky. Takže děkuji za postřehy.
 4. Jsem laik a myslel jsem, že po přepnutí na IPv6 přestane router fungovat, protože nejde Compal přepnout do režimu bridge /mám levný TP Link/. Jde mi hlavně o to, že se tu několikrát psalo, že při streamu může mít Compal problémy se ztrátami paketů, restartuje se a vyřešit se to dá tím, že za něj dám další router. Takže toto řešení, které platilo pro IPv4 by platilo i pro IPv6?
 5. Pochopil jsem správně, že když za tímhle Compalem budu mít svůj vlastní router, tak wi-free přestane fungovat a nemusím tak nikam psát, aby mi jí vypnuli? Děkuji za odpověď
 6. Jen mě zajímá, je součástí samoinstalačního balíčku klíč /asi č. 11/ na uvolnění koaxiálního kabelu? Díky
 7. Pokud si srozuměn s tím, že tento kanál nemá s cestováním nic společného /stejně jako History channel s historií/, tak je to fajn zpráva.
 8. On je hlavně problém v tom, že ty dokumentární stanice končí bez náhrady nebo změní totálně vysílání. Když si vzpomenu např. na r. 2010/2011, tak oproti dnešku jsme přišli /přímo nebo změnou obsahu/ o History Channel, Travel Channel, Discovery World, nyní CBS Reality. A přibylo co? Prima Zoom, kterou naladím zdarma a částečně Viasat Nature. Není to vina UPC, ale že těm stanicím vychází, že všelijaký akce a aukce jsou to, co lidi zajímá. Nelíbí se mi to, ale jediný, co s tím můžu udělat, je odhlásit TV /což se, pokud to bude takto pokračovat, asi opravdu stane/.
 9. Myslím, že stejně tak tu několik lidí dalo najevo, že s činností Pavla M jsou spokojeni. Já např. nechodím na x webů o TV, protože na to nemám čas, sleduji jen toto fórum a vše, co se týče UPC, sem Pavel M zkopíruje. Takže za mě je to OK.
 10. To, že budou některý lidi nadávat, je jasný. A já jsem jedním z nich. Už jsem tu jednou psal, že je mi ukradený, jestli bude History channel v ultra mega super HD, protože s programem, který poslední 2 roky vysílá, skončí u mě na konci TV seznamu. A totéž je v případě discovery world - šly tam dokumenty, které jinde nejdou, a tudíž jsem se na ně díval, a to přesto, že byly ve 4:3. Na Turbo Xtra, pokud jsem to přeložil z polštiny správně, se dívat nebudu, a opět si může vysílat klidně ultra mega HD.
 11. Tak na stránkách UPC je tento popis History: Dokumenty o historii lidstva. A ano, vadí mi, když si stanice dává do názvu History a nemá s tím nic společného. Stejně jako by mi vadilo, když bych si koupil časopis auto-moto a byly tam články o vaření. A pořady, které se tam vysílají - znovu píšu, pro mě naprostý kraviny, čehož důsledkem je, že mám tento kanál na pozici, kam se dostanu jen při nějakém testu TV. Ale samozřejmě, pokud by tento kanál byl v r. 2010 přidán s tímto obsahem pod jiným názvem, tak bych tu nic nepsal, a dal bych ho na konec seznamu stejně jako TV France. Snad jen bych přidal poznámku, že nevím, co je na H2 tak exkluzivního.
 12. Tak jsem hledal, co tak závratnýho vysílá H2, že si zaslouží nejvyšší tarif O2. Pokud funguje překlad google z polštiny správně, tak např. Podzemí měst, Generál Patton, Historie USA atd, tedy dokumenty, které už jsem před x lety viděl, pokud nejde o shodu názvu. A samozřejmě, o perly typu Vetřelci dávnověku, a další "historické pořady" nepřijdeme, jde tam současně několik sérií. Upřímně, je mi úplně jedno, jestli budou oba kanály History v Ultra super HD kvalitě. Ten první History není nic jiného než odpad, a History 2 vypadá na tuctový kanál, který si žádnou exkluzivitu nezasluhuje. A to píšu jako někdo, kdo v roce 2010 až 2012 měl History channel za jeden z nejlepších kanálů.
 13. Zajímalo by mě, zda lze tu výměnu Handanu za Kaon odmítnout.
 14. Protože se na TV už moc nedívám, plánuju zůstat v případě UPC jen u internetu. Jen mě zajímá, pokud uzavřu tu věrnostní slevu na 1 rok u toho internetu 40, a třeba někdy v lednu zjistil, že mi ty kanály TV chybí a chtěl bych využít ten balíček služeb internet + DTV Klasik s EBT s věrnostní slevou na rok, lze na něj snadno přejít bez sankcí?
 15. Mám STB Handan 5000 připojenou přes SCART k TV. Nyní chci koupit druhou malou TV do dalšího pokoje. Rozumím tomu správně, že když do toho Loop out v Handanu strčím 10m koaxiální kabel, který povede do druhé TV, tak mi tam poběží ty nekódované kanály UPC? Nebo je třeba ještě do toho Loop out nejdříve strčit anténní rozbočovač a za něj pak dát ten koaxiální kabel. Někde jsem tu četl, že u tohoto Handanu rozbočovač není třeba. A ještě by mě zajímalo, i když je to úsměvné, jak dosáhnu toho, že na obou TV poběží stejný program, jak je zmiňováno na začátku stránky. Kam bych v tom případě měl umístit ten rozbočovač. Děkuji za odpovědi.
 16. Tak zrovna ten TC 7200 od UPC to vypnutí a zapnutí wifi podle potřeby umí, přičemž kabel do PC funguje stále. Ale neznám tvý přesný potřeby ohledně wifi, i když jak píšeš, jí moc nepoužíváš.
 17. Aha. Mě nejdřív napadlo, že měníte modem.
 18. Jediné co víme je adresa a jméno. Představa zneužitelnosti mi proto přijde úsměvná, protože v tom případě by stačilo jen obejít poštoví schránky, zjistit jména a šmejdi by měli pré. Samozřejmě pokud by někdo sem rovnou dal i jako přílohu ofocenou občanku, tak už by to bylo jiné, ale troufám si tvrdit, že to je nad schopnosti někoho, kdo nedokáže rozlišit UPC x forum.
 19. Takže pokud máte SIPO, chodí ta elektronická faktura nebo ne? Mně dřív, když jsem měl UPC v Sipo nic nechodilo, kromě teda rozpisu SIPA z Český pošty.
 20. Mám Philips, sice jiný model z r. 2010, ale už se tum četl, že stejné problémy mají i modely z r. 2011 nebo 2012. Jejich EPG, když si dáš info o pořadu, tak má naprosto titěrný písmo. Oproti tomu jména kanálů při přepínání mají velikost jak dálniční návěstidlo, nicméně se současným zobrazením alespoň jména pořadu, co právě hraje, se nikdo nenamáhal. Velikost písma u EPG nejde změnit. Je to důvod, proč jsem dosud nepřešel na CA modul, protože jak tu někdo píše, jinak bych tu TV vyhodil. Jinak kvalitě obrazu nemám co vytknout. A dodávám, že způsob práce s EPG u Handanu CV-5000 je špičkový.
 21. Zajímalo by mě u tohoto Kaonu, zda když se přepínají kanály z jednoho na druhý, objevuje se na obrazovce kromě čísla a jména nového kanálu také název pořadu, který se právě vysílá a název pořadu, co se vysílá po něm, tak jak je to u mého STB Handan CV5000? Vzhledem k té funkci nahrávání jiného programu totiž o něm čím dál víc uvažuju, ale pouze na pronájem, protože vzhledem k tomu, co tu na foru o něm čtu, bych musel být blázen ho koupit
 22. A ten zákon vznikl jak? Z požadavků lidí nebo lobbingem Novy, která skrytě hrozila, že ten, kdo se jí postaví, bude pak negativně vláčen v jejích zprávách, o nichž si můžem myslet cokoliv, ale prostě jsou nejsledovanější? Je to prostě jen zákon psanej na objednávku firmy, jak je ostatně v tomle státě zvykem a že ho ČT obchází, mě naprosto netrápí. Je to prostě parafráze na Zloděj křičí chyťte zloděje.
 23. Travel Channel HD - no aby to nedopadlo stejně jako s History Channel. Pozoruju, že se postupně do vysílání dostávají věci, které nemají s cestováním prakticky nic společného. Podobně to bylo s History channel. Upřímně pokud by nepřeřadili ten Viasat history do balíčku Plus, tak bych ho zrušil.
 24. Zajímalo by mě, zda jde při volání z pevné linky UPC namačkat nějaký kód, díky kterému volaný neuvidí, z jakého volám čísla. Nechci to trvale, jen kvůli jednomu hovoru. U T-mobile stačí namačkat kód před číslo, tak jestli to jde taky nějak u UPC. Dík za odpovědi.
 25. No tím bych si tak, pokud se bavíme o 60M, jistej nebyl. Je to totiž nejvýhodnější kombinace na TV+net. Spousta lidí tak nuceně přešla ze 30 na 60M, přestože o rychlejší net nestála.
×
×
 • Create New...