Jump to content

Dinkylinky

User
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About Dinkylinky

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 100
 • Vodafone mobile internet
  -
 • Vodafone television
  -
 • Vodafone devices
  Modem
 • Place of subscription of Vodafone services
  Velké

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jen se ujišťuju, že když do 10.6. nezavolám, že chci zachovat Telefon Start za tu 1 Kč, tak k 1.7. mi bude telefonní služba ukončena (tj. že mě nepřevedou na nějakej jinej tarif).
 2. Předpokládám, že v tý Závišově ulici to se zaparkováním auta asi není snadný, resp. nebudou možná místa žádný. Abych to urychlil, mám teda vyplnit ten protokol o vrácení zařízení nebo je to zbytečný, protože stejně tisknou svůj? A odevzdává se to rovnou v přízemí na vrátnici to zařízení? Dík za odpověď
 3. Marek-26 , pokud jde o vrácení zařízení v Praze, kdy bude v provozu Promsat U Hostivařského nádraží 556/12? A vyplňuje se také ten protokol o vrácení zařízení, co je uveden na stránkách UPC při zaslání poštou, když jim to tam přinesu osobně? Že bych si ho vyplnil dopředu.
 4. Takže Telefon Start bude ukončen. A musí se vrátit i ten telefon do určitý doby? Nebo se bude dál účtovat pronájem?
 5. Bude po 1.4. fungovat moje UPC nebo budem převedeni na můj Vodafone? A bude po 1.4. fungovat také tato stránka https://eshop.upc.cz/ pro placení kartou?
 6. Tak to se máme na co těšit. Viz vlastní zkušenost z minulého roku. Udělána aktualizace, která mediabox tak zpomalila, že na všechny pokyny reagoval po několika sekundách. Logická úvaha by byla, že se vrátí k předchozí verzi, ale to ne, necháme lidi pracovat s totálně zasekaným Kaonem asi půl roku. Bug, který způsobuje, že při špatném zadání programu vás vyhodí z oblíbených programů, nebyl opraven nikdy. S ohledem na předchozí větu je asi jasné, že oblíbené programy nešly během toho půlroku absolutně používat.
 7. Mám odkoupený Kaon 900 a vše je nyní totálně zpomalený. Je to naprostý krám, který mám jen proto, že dlouhodobě by měla vyjít koupě výhodněji než pronájem. Měl jsem Handan CV5000, který technicky odpovídal době svého vzniku, ale pokud jde o uživatelskou přívětivost, logiku ovládání, tak tvůrci Handanu použili to, co nosí na krku. To se u Kaonu nestalo ani náhodou. Jako např. nyní, když je vše zpomalené, jen se přepnete v čísle, a odejdete z oblíbených kanálů /NEUVĚŘITELNÝ BUG, STÁLE NEOPRAVENÝ./ Když to chci vrátit zpátky, tak musím postupovat pomalu /po každém stisku čekat tak 3-4s/.
 8. Děkuji za vysvětlení. Ještě se chci zeptat k té ztrátě paketů u Compalu - to se může projevovat třeba tak, že když stahuji velký několikagigový soubor, tak se přeruší stahování, což někdy znamená stahovat vše znova. Jde mi hlavně o to, zda u Compalu to není velmi častá záležitost oproti jiným modemům, kde se to stane vyjímečně. Vlákno Compalu jsem samozřejmě celé pročetl od první strany /bohužel některé odkazy už nefungují/, a tak mě zajímá, zda ty, co si stěžují, jsou vyjímky. Takže děkuji za postřehy.
 9. Jsem laik a myslel jsem, že po přepnutí na IPv6 přestane router fungovat, protože nejde Compal přepnout do režimu bridge /mám levný TP Link/. Jde mi hlavně o to, že se tu několikrát psalo, že při streamu může mít Compal problémy se ztrátami paketů, restartuje se a vyřešit se to dá tím, že za něj dám další router. Takže toto řešení, které platilo pro IPv4 by platilo i pro IPv6?
 10. Pochopil jsem správně, že když za tímhle Compalem budu mít svůj vlastní router, tak wi-free přestane fungovat a nemusím tak nikam psát, aby mi jí vypnuli? Děkuji za odpověď
 11. Jen mě zajímá, je součástí samoinstalačního balíčku klíč /asi č. 11/ na uvolnění koaxiálního kabelu? Díky
 12. Pokud si srozuměn s tím, že tento kanál nemá s cestováním nic společného /stejně jako History channel s historií/, tak je to fajn zpráva.
 13. On je hlavně problém v tom, že ty dokumentární stanice končí bez náhrady nebo změní totálně vysílání. Když si vzpomenu např. na r. 2010/2011, tak oproti dnešku jsme přišli /přímo nebo změnou obsahu/ o History Channel, Travel Channel, Discovery World, nyní CBS Reality. A přibylo co? Prima Zoom, kterou naladím zdarma a částečně Viasat Nature. Není to vina UPC, ale že těm stanicím vychází, že všelijaký akce a aukce jsou to, co lidi zajímá. Nelíbí se mi to, ale jediný, co s tím můžu udělat, je odhlásit TV /což se, pokud to bude takto pokračovat, asi opravdu stane/.
 14. Myslím, že stejně tak tu několik lidí dalo najevo, že s činností Pavla M jsou spokojeni. Já např. nechodím na x webů o TV, protože na to nemám čas, sleduji jen toto fórum a vše, co se týče UPC, sem Pavel M zkopíruje. Takže za mě je to OK.
 15. To, že budou některý lidi nadávat, je jasný. A já jsem jedním z nich. Už jsem tu jednou psal, že je mi ukradený, jestli bude History channel v ultra mega super HD, protože s programem, který poslední 2 roky vysílá, skončí u mě na konci TV seznamu. A totéž je v případě discovery world - šly tam dokumenty, které jinde nejdou, a tudíž jsem se na ně díval, a to přesto, že byly ve 4:3. Na Turbo Xtra, pokud jsem to přeložil z polštiny správně, se dívat nebudu, a opět si může vysílat klidně ultra mega HD.
×
×
 • Create New...