Přejít na obsah

Dinkylinky

Uživatel
 • Počet příspěvků

  70
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Dinkylinky

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 100
 • Vodafone telefon
  -
 • Vodafone televize
  -
 • Vodafone datový limit na mobilu
  -
 • Vodafone rychlostní limit na mobilu
  -
 • Vodafone zařízení
  Modem
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Velké

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Bude po 1.4. fungovat moje UPC nebo budem převedeni na můj Vodafone? A bude po 1.4. fungovat také tato stránka https://eshop.upc.cz/ pro placení kartou?
 2. Tak to se máme na co těšit. Viz vlastní zkušenost z minulého roku. Udělána aktualizace, která mediabox tak zpomalila, že na všechny pokyny reagoval po několika sekundách. Logická úvaha by byla, že se vrátí k předchozí verzi, ale to ne, necháme lidi pracovat s totálně zasekaným Kaonem asi půl roku. Bug, který způsobuje, že při špatném zadání programu vás vyhodí z oblíbených programů, nebyl opraven nikdy. S ohledem na předchozí větu je asi jasné, že oblíbené programy nešly během toho půlroku absolutně používat.
 3. Dinkylinky

  Kaon 700 hrozne pomaly

  Mám odkoupený Kaon 900 a vše je nyní totálně zpomalený. Je to naprostý krám, který mám jen proto, že dlouhodobě by měla vyjít koupě výhodněji než pronájem. Měl jsem Handan CV5000, který technicky odpovídal době svého vzniku, ale pokud jde o uživatelskou přívětivost, logiku ovládání, tak tvůrci Handanu použili to, co nosí na krku. To se u Kaonu nestalo ani náhodou. Jako např. nyní, když je vše zpomalené, jen se přepnete v čísle, a odejdete z oblíbených kanálů /NEUVĚŘITELNÝ BUG, STÁLE NEOPRAVENÝ./ Když to chci vrátit zpátky, tak musím postupovat pomalu /po každém stisku čekat tak 3-4s/.
 4. Děkuji za vysvětlení. Ještě se chci zeptat k té ztrátě paketů u Compalu - to se může projevovat třeba tak, že když stahuji velký několikagigový soubor, tak se přeruší stahování, což někdy znamená stahovat vše znova. Jde mi hlavně o to, zda u Compalu to není velmi častá záležitost oproti jiným modemům, kde se to stane vyjímečně. Vlákno Compalu jsem samozřejmě celé pročetl od první strany /bohužel některé odkazy už nefungují/, a tak mě zajímá, zda ty, co si stěžují, jsou vyjímky. Takže děkuji za postřehy.
 5. Jsem laik a myslel jsem, že po přepnutí na IPv6 přestane router fungovat, protože nejde Compal přepnout do režimu bridge /mám levný TP Link/. Jde mi hlavně o to, že se tu několikrát psalo, že při streamu může mít Compal problémy se ztrátami paketů, restartuje se a vyřešit se to dá tím, že za něj dám další router. Takže toto řešení, které platilo pro IPv4 by platilo i pro IPv6?
 6. Pochopil jsem správně, že když za tímhle Compalem budu mít svůj vlastní router, tak wi-free přestane fungovat a nemusím tak nikam psát, aby mi jí vypnuli? Děkuji za odpověď
 7. Jen mě zajímá, je součástí samoinstalačního balíčku klíč /asi č. 11/ na uvolnění koaxiálního kabelu? Díky
 8. Pokud si srozuměn s tím, že tento kanál nemá s cestováním nic společného /stejně jako History channel s historií/, tak je to fajn zpráva.
 9. On je hlavně problém v tom, že ty dokumentární stanice končí bez náhrady nebo změní totálně vysílání. Když si vzpomenu např. na r. 2010/2011, tak oproti dnešku jsme přišli /přímo nebo změnou obsahu/ o History Channel, Travel Channel, Discovery World, nyní CBS Reality. A přibylo co? Prima Zoom, kterou naladím zdarma a částečně Viasat Nature. Není to vina UPC, ale že těm stanicím vychází, že všelijaký akce a aukce jsou to, co lidi zajímá. Nelíbí se mi to, ale jediný, co s tím můžu udělat, je odhlásit TV /což se, pokud to bude takto pokračovat, asi opravdu stane/.
 10. Myslím, že stejně tak tu několik lidí dalo najevo, že s činností Pavla M jsou spokojeni. Já např. nechodím na x webů o TV, protože na to nemám čas, sleduji jen toto fórum a vše, co se týče UPC, sem Pavel M zkopíruje. Takže za mě je to OK.
 11. To, že budou některý lidi nadávat, je jasný. A já jsem jedním z nich. Už jsem tu jednou psal, že je mi ukradený, jestli bude History channel v ultra mega super HD, protože s programem, který poslední 2 roky vysílá, skončí u mě na konci TV seznamu. A totéž je v případě discovery world - šly tam dokumenty, které jinde nejdou, a tudíž jsem se na ně díval, a to přesto, že byly ve 4:3. Na Turbo Xtra, pokud jsem to přeložil z polštiny správně, se dívat nebudu, a opět si může vysílat klidně ultra mega HD.
 12. Tak na stránkách UPC je tento popis History: Dokumenty o historii lidstva. A ano, vadí mi, když si stanice dává do názvu History a nemá s tím nic společného. Stejně jako by mi vadilo, když bych si koupil časopis auto-moto a byly tam články o vaření. A pořady, které se tam vysílají - znovu píšu, pro mě naprostý kraviny, čehož důsledkem je, že mám tento kanál na pozici, kam se dostanu jen při nějakém testu TV. Ale samozřejmě, pokud by tento kanál byl v r. 2010 přidán s tímto obsahem pod jiným názvem, tak bych tu nic nepsal, a dal bych ho na konec seznamu stejně jako TV France. Snad jen bych přidal poznámku, že nevím, co je na H2 tak exkluzivního.
 13. Tak jsem hledal, co tak závratnýho vysílá H2, že si zaslouží nejvyšší tarif O2. Pokud funguje překlad google z polštiny správně, tak např. Podzemí měst, Generál Patton, Historie USA atd, tedy dokumenty, které už jsem před x lety viděl, pokud nejde o shodu názvu. A samozřejmě, o perly typu Vetřelci dávnověku, a další "historické pořady" nepřijdeme, jde tam současně několik sérií. Upřímně, je mi úplně jedno, jestli budou oba kanály History v Ultra super HD kvalitě. Ten první History není nic jiného než odpad, a History 2 vypadá na tuctový kanál, který si žádnou exkluzivitu nezasluhuje. A to píšu jako někdo, kdo v roce 2010 až 2012 měl History channel za jeden z nejlepších kanálů.
 14. Zajímalo by mě, zda lze tu výměnu Handanu za Kaon odmítnout.
 15. Protože se na TV už moc nedívám, plánuju zůstat v případě UPC jen u internetu. Jen mě zajímá, pokud uzavřu tu věrnostní slevu na 1 rok u toho internetu 40, a třeba někdy v lednu zjistil, že mi ty kanály TV chybí a chtěl bych využít ten balíček služeb internet + DTV Klasik s EBT s věrnostní slevou na rok, lze na něj snadno přejít bez sankcí?
×
×
 • Vytvořit...