Přejít na obsah

Ex

Uživatel
 • Počet příspěvků

  48
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Ex

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone pevný internet
  -
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Vodafone zařízení
  Compal
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Brno
 1. Ex

  Horizon Go

  Tak aplikace Horizon GO ve W10 už mi zase funguje.
 2. Ex

  Horizon Go

  Poslední dny mi přestala fungovat aplikace Horizon GO ve W10. Objeví se jen hláška - Služba není k dispozici. Tato služba není dočasně k dispozici. Zkuste to znovu později. V prohlížeči a na mobilu funguje vše v pohodě. Je problém jen u mě v PC nebo je to chyba v aplikaci?
 3. Ex

  Horizon Go

  Brno - W10_64b - Chrome, Opera, Firefox, Edge, Aplikace Horizon GO - vše funguje bez problému
 4. P_V: Tak přesněji pokud jde o DVB-T2 H265 v současné době by to mělo být tak že pro HDTV - Main Profil a pro UltraHD - Main 10 Profil .
 5. Dost = které? Protože co jsem se díval, většinou podporují jen každé zvlášť - DVB-T2 s H.264 nebo HEVC ze souboru, ale ne HEVC ve vysílání. A ty co umí oboje (našel jsem jen nějaké lepší samsungy a LG), nepodporují Main10 profil, který je součástí toho nejzákladnějšího standardu. Pokud jsem četl Minimální požadavky na přijímací zařízení pro poskytování služeb v sítích DVB-T a DVB-T2 který zveřejnil Český telekomunikační úřad a podle kterého probíhalo testovací vysílání DVB-T2 H265/HEVC u nás tak by měl stačit Main profil. Ano u FullHD jich zatím zase tolik není a nejlépe jsou na tom Vámi zmíněné značky Samsungu (tam by to měli být všechny modely od J55xx a vyšší) a u LG (LF63 (630, 631, 632) a LF65 (650 a 652).
 6. Ale jdi, dnes má DVB-T2 HEVC už dost FullHD TV.
 7. Po telefonátu na linku UPC jsem se dozvěděl že navýšení rychlosti se týká jen tarifů 120 a 240 (40 a jakéhokoli jiného staršího tarifu se to prý netýká) a je to jen pro zákazníky kteří mají tyto tarify založeny po 1.5.2015, takže dlouholetí zákazníci zase utřou nos.
 8. ... tak po zrychlení stále down navýšen ze 120 na 240 a up stále 12 ten se zřejmě nezvyšuje
 9. Ex

  Horizon Go

  U mě už delší dobu také stejný problém jak už tu někdo psal. Na iPadu přes den bez problémů, ale v noci to prostě nejede. Zobrazí se jen toto - http://postimg.org/image/c289wug2z/ . Ať už tu aplikaci vyvíjí kdokoli (což mě jako platícího zákazníka nezajímá) tak by s tímto UPC mělo už sakra něco dělat.
 10. Ex

  HD DVR Mediabox

  Tak to mi teda moc cool nepříjde. Já mám za prvé wifi router svůj a nepotřebuju ho mít v obyváku vedle TV (kvůli pokrytí bytu signálem to není pro mě ideální místo), navíc mám teď jedinou krabici od UPC vyvedenu u vchodu do bytu (což je samozřejmě na opačném konci bytu než mám TV) a vedle mám kabel. modem a odtud už jde jen síťový kabel do routeru. Takže by to tedy znamenalo tahat novej kabel přes celej byt a krabici umístit někde v blízkosti TV pokud tedy platí že ten STB má nahradit kab. modem a ten jak mi bylo kdysi řečeno technikem co ten modem zapojoval by neměl být moc daleko od hlavní zásuvky UPC. No uvidíme teoreticky to asi není špatné řešeni (odpadne tím pádem jedno zařízení a tím i jeden poplatek za něj, ale on to asi vyrovná ten za STB Horizon), ale v mém případě to nevidím na ideální řešení.
 11. Nova Sport má být v Horizin GO během listopadu.
 12. Právě jsem volal na klientské centrum a bylo mi řečeno že poplatek za snížení služby už je zrušen.
 13. Mě tedy v pátek přišel od UPC tento e-mail: V Praze, dne 29. března 2013 Vážená paní, vážený pane, dovolte, abychom Vás informovali o změnách v distribuci služeb digitální kabelové televize, ke kterým dojde ve Vašem městě v příštím týdnu. U set-top boxů Handan (standardní box a DVR) a Kaon (HD-PVR a nový HD box s nahráváním na USB disk) dojde k aktualizaci software přijímačů tak, aby bez problému naladily nově používané frekvence. Televizní přijímač s DVB-C tunerem a CA modulem a kartou od UPC bude ale nezbytné znovu naladit. Můžete zvolit jak automatické ladění, tak manuální s nastavením parametrů: - frekvence: 658,00 MHz - symbolrate: 6900 - QAM: 64 V rozšířené nabídce digitální kabelové televize najdete spoustu nových programů. Po změně doporučujeme znovu naladit také další TV přijímače s DVB-T tunery. Vysílání bylo rozšířeno o 2 multiplexy s programy Smíchov, Telka, Prima Zoom, Pohoda, Šlágr TV a regionální televize. Věříme, že rozšíření služeb UPC přivítáte. Vaše UPC
×
×
 • Vytvořit...