Jump to content

Jardabr

Uživatel
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

About Jardabr

 • Rank
  Nováček

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  Telefon 30 minut
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  Jiná služba
 • UPC volné minuty na mobilu
  Jiná služba
 • UPC volné SMS na mobilu
  Jiná služba
 • Zařízení od UPC
  CA modul, Connect Box, Koan HD PVR
 • Místo odběru služeb UPC
  Kladno, Kročehlavy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Asi jsem to napsal složitě. Samozřejmě, že nyni poslouchám FM rozhlas (Radio Beat) z AV recieveru. Ptal jsem se, jak to bude, až FM bude úplně zrušeno a rádia půjdou jen do settop boxu.
 2. A jak FM rádio řešíte (pokud je náhodou stanice v nabídce)? To zapnete stb, tv a např. AV reciever pro lepší zvuk? Pokrok nezastavíš.
 3. 101.6 MHz- Radio Beat a i jiné stanice pod 100 MHz už dnes fungují. Děkuji
 4. Děkuji za zaslání Frekvenční plánu. Odpovídá tomu, co mám. Z něj nejdou tyto kmitočty - 88.4 - WRN ; 88.9 - Country Rádio; 89.8 - Rádio Expres; 90.5 - DANCE rádio; 90.95 - Rádio 1; 91.5 - Color Music Radio; 93.15 - Rádio City; 93.95 - Radio PROGLAS; 96.9 - FUN 1; 100.05 - Radio BONTON; 101.6 - Radio Beat
 5. Dobrý den, již několik dní mi nefunguje Radio Beat, 101,60 MHz. Z původních uložených předvoleb v recieveru (asi 30), jich funguje zhruba polovina. Mohu požádat o zaslání aktuálního frekvenčního plánu? Lokalita Kladno. Děkuji.
 6. Nejedna se chytrou tv (Philips)? Stava se mi, ze pri prepinani kanalu (na settop boxu) vypadne zvuk. Pomuze jen vytahnout napajeci kabel tv ze zasuvky, pockat minutku a znovu zapojit. Restartuje se Android tv a zvuk pak jde.
 7. Nefunguje ovládání hlasitosti klávesou nahoru/dolů.
 8. Zkoušel jsem na Sony Bravia a Philips Android TV a nepovedlo se. Chromecast funguje.
 9. Když si zvykneš, že po startu nahrávání si jdeš číst knížku, nebo se věnovat rodine, je to bez problémů. Pokud ale chceš koukat na něco jiného a nevíš na co (třeba děti na který hudební kanál) tak se s nahrávkou rozluč. Ve většině případu, se ti totiž PVR restartuje a je po nahrávce. Původně jsem si myslel, že to dělal můj původní Kaon KCF-B3000HCO 3000, ale není tomu tak. Zkusil jsem dva, pak verzi 3001, různé firmwary (český i slovenský) a je to stále stejné. Ale pokud se těšíš na restarty, tak tě mohu uklidnit, ty se dějí i bez zapnutého nahrávání. U Handanu si nevybavuji, že by se mi to stalo, ale pokrok nezastavíš. Jarda
 10. Ještě jsem jej nezkoušel. Předpokládám, že označení K-B3000HDCO.... není na závadu pro B4003.
 11. Reklamací už jsem si prošel. Z důvodu restartování jsem už reklamoval Kaon KCF-B3000. Dostal jsem B4003HCO. Krok z bláta do louže. Zkusil jsem i slovenský fw, ale není večer, aby se sám nerestartoval. Jediná záchrana asi bude vyléčit Bravii, aby uložené soubory šly pouštět i jinde z USB a s Kaonem se rozloučit. Nebo být tvrdý a reklamovat každý den, ale tolik dovolené nemám, abych čekal doma na technika, který za to ani nemůže.
 12. ... za nejhorší a nejzávažnější chybu považuji, že když nahrávám, tak v podstatě nemůžu koukat na nic jiného. Když přepnu na jiný kanál, tak se v 90ti % Kaon restartuje a je po nahrávání. Takto jsem nenahrál celé poslední dva pořady. Jediná rada je nastavit nahrávání a vypnout.
 13. Díky za radu, ale 32` je už opravdu moc. Prostor mám na max. 64 cm šířky a navíc ze vzdálenosti 140-180 cm by byla opravdu veliká. Ještě jsem objevil v LED řadě i verzi s 24` a ta si myslím, by v ložnici taká být mohla.
 14. Děkuji za rychlou odpověď. Také bych radši tu Sony, ale zatím se mi nepodařilo zjistit, jestli s UPC a Conaxem pojede. Budu pátrat dál, nebo může někdo doporučit jinou slušnou 26` tv?
 15. Zdravím, po omezení analogu potřebuji 26` tv do ložnice. U Toshiby jsem se dočetl že s Conaxem spolupracuje. Některé SONY KDL... také, ale tento relativně nový typ nikde není uveden, že s Conaxem bude pracovat. DVB-C má, ale nevím, jestli i CI slot, to je snad už samozřejmost, ne? Sony obraz se mi líbil, ale prodavač věděl asi jen, že je snad barevná a úžasná. Na tuto konkrétní Toshibu jsem v obchodě nenarazil, tak nevím, jaký je obraz a pozorovací úhly. Poradíte někdo, máte zkušenosti? Diky.
×
×
 • Create New...