Jump to content

Jardabr

User
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About Jardabr

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  250 Mb/s
 • Vodafone mobile internet
  Jiná služba
 • Vodafone television
  Komfort
 • Vodafone devices
  CA modul, Connect Box, Kaon HD PVR
 • Place of subscription of Vodafone services
  Kladno, Kročehlavy

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kaon mi UPC nebylo schopné několik let vyměnit za cihlu. Vodafon dokázal jen zrušit e-mail. Nakonec za Kaona dostanu koblihu. Opravdu, už se mají lépe. 🤣
 2. @Marek-26 Dawny (DVR) - sem patří např. Kaon HD PVR?
 3. @tomus - co zanamená "Post RS chyby, pokud jsou tam velké hodnoty, tak to ukazuje na nějaký problém s přenosem dat, většinou v důsledku špatného signálu." ? Tisíc, deset tisíc, sto tisíc ...na kanál?
 4. Stejná zkušenost. jen v mém případě jsem začínal o rychlost níže. Maximálka tedy byla 170/20 Mb (asi 6 hodin). Teď kolísavých 30/10Mb. Za tarif 200+ asi nemůže chtít zákazník zázrak, zvlášť po vydání nových podmínek, že rychlost je víceméně orientační a s realitou nemá nic společného.
 5. Nebojte se restartovat (redeji vicekrat). Po prvnich dvou restartech se mi podarilo dostat se az na polovinu puvodni rychlosti. O tretim radeji nebudu psat. Ctvrty uz radeji nechám, dostal jsem se nad puvodni rychlost.
 6. S televizí Philips (Android) jsem se trápil poslední tři roky. Zvuk vypadával i několikrát denně při přepnutí na jiný kanál. Někdy pomohlo vrátit se zpět na předchozí kanál, ale většinou restart Androidu. S CA modulem to bylo trochu lepší, ale úplně to problémy se zvukem nevyřešilo. Jednou za dva až tři měsíce jsem dělal tovární nastavení televize, to pak vydrželo i 14 dní.
 7. No tak s ohledem na to, že nejmodernější zařízení, které jsem od UPC za ta léta získal, je KAON HD PVR, tak je i pravděpodobné, že migraci prvních dvou až tří typů Vodafon krabiček nestihnu a pak se uvidí komu tuto část byznysu Vodafon prodá. 😄
 8. Chromecast je lepší? Mám tedy dotaz. V pátek jsem si na starého Kaona nahrál z CT Art koncert. Dnes jsem to porovnal s Chromecastem (Horizon Go aplikace na tabletu) a zvuk je o dost horší. Kaon i tv mám s AV recieverem propojené optikou. Upravuje se u aplikace Horizon Go zvuk? Díky
 9. díky za nabídku, ale už to nějak doplácám. Uvidím příští rok, s jakým přijímačem VF přijde. Pak se rozhodnu, jestli zůstanu.
 10. @Marek-26 mohu se zeptat, jestli se vám podařilo něco zjistit ohledně FM?
 11. Nejdou stanice od 96,9 MHz do 102,8 MHz. Pod 100 MHz jde Kiss - 96,15 MHz a potom až Wave 102,8 MHz. Je zajímavé, že u Radia Beat se zobrazuje jméno stanice, ale bez signálu.
 12. Výpadek, nebo konec vysílání FM rozhlasu? Lokalita Kladno, funguje jen Radio žurnál. Kiss - 96,15 MHz - funguje, ale Beat (tuším 101,5 MHz) už ne. Ráno ještě funkční. Zřejmě selektivní výběr.
 13. Výpadek, nebo konec vysílání FM rozhlasu? Lokalita Kladno, funguje jen Radio žurnál.
×
×
 • Create New...