Přejít na obsah

Badis

Uživatel
 • Počet příspěvků

  70
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Badis

 • Hodnost
  Nováček
 1. Všechno taková typická česká jména. Tak snad se tady u nás neztratí.
 2. Marek-26 A já si naopak myslím že v 21století by tato funkce měla být samozřejmost. I ta moje rachotina http://www.parabola.cz/clanky/5073/technisat-ce-4hd-kvalitni-hd-set-top-box/ to zmákne! Jasně je to DVB-T settopbox. Ale i tak.
 3. To bylo slávy když se začalo digitalizovat vysílání!!Teď to všechno z HDčkujou a šup zpoplatní to(respektíve to přešoupnou do placených balíků)!!!!!!!
 4. A čistě teoreticky a naivně a lstivě, když si pohlídám a po zkončení akce nezrestartuju modem zůstane ta 240ka dál nebo je UPC schopno to uškrtit na dálku na původní rychlost uživatele?
 5. Badis

  vrácení modemu

  A jo!To jsem ale vůl!!
 6. Badis

  vrácení modemu

  Slamb - Nemá tam být 7.5. vrácení zařízení? Do 7 dnů po ukončení smlouvy. Ke 30.4 To chce paní ukončit. Do 7.5. pošle přístroj a 31.5 dojde k ukončení všech závazků k UPC. Aspoň tak jsem to pochopil já.
 7. Elnc- No já se chtěl vyhnout tomu nepopulárnímu posílání STB+Modemu poštou do do Nymburka. Nebo kam se to posílá.
 8. Výpis z katastru třeba? Až v něm teda bude už zanesen on(nový majitel)?
 9. Nájemní smlouva?? Jedná se o prodej bytu novému majiteli s tím že služeb UPC se bude nadále využívat byť s malou změnou tarifů.
 10. Zdravím.Prodávám byt kde využívám služeb UPC (tv+interne) Budoucí majitel souhlasí s pokračováním využívání služeb UPC jen s jiným(levnějším) balíčkem služeb.Volal jsem do UPC jak toto probíhá.Bylo mi řečeno že samozřejmě písemnou formou(smlouvou).Je na toto k dispozici nějaký formulář nebo budu muset smolit něco sám?Na stránkách UPC -Péče a podpora- jsou jen vyjmenovány údaje(data),která jsou potřebná uvést ve smlouvě + podpis(asi obou stran) a poslaní do UPC.Nemá s tím někdo už nějakou zkušenost? Děkuji předem.
 11. Badis

  TV Smíchov

  A jo! Sorry. Rezerva.
 12. Zdravím všechny. Bude tato stanice v nabídce UPC? Netvrdím podle programové nabídky že to bude zázrak,ale mi máme rádi hodně všeho! I programů!
 13. Marek-26 Zdravím. Ale je divné že všechny ostatní programy i HD šly. No hlavně že se to vyřešilo.
 14. Hm tak jsem hejbnul kabelem a OK! Už to jede! To je divné jak je to citlivé.
×
×
 • Vytvořit...