Přejít na obsah

crapper

Uživatel
 • Počet příspěvků

  15
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Vše od uživatele crapper

 1. Zdravim, tak CA modul dorazil dal jsem ho do TV a funguje a v informacích která Tv poskytne neni ani zmínka o CI/A+ všude jen CI či CA žádné plus.
 2. Já jsem taky zvědavej, podle mojich informaci taky moje TV nemá CI+, takže jestli mi přijde CA+ tak jim to omlatim o hlavu
 3. Koupil jsem naštěstí u Lica kde o CI+ nic nepíšou, ale zde jsem našel viewtopic.php?f=10&t=3594&start=60 - Ano CI+ dodava jak UPC a tak uz i Lica (dvb-c-shop.cz)
 4. Takže když jsem si objednal 04.02.2012 ca modul (ma přijít zítra) tak mi chcete říct že mi nebude fungovat ( samsung 2470hd)
 5. Takže u balíčku kombi komfort bych měl platit za hdpvr 100kč, na UPC je že je prvních 12 měsíců za 100 a pak za 150 (to teď nevim kde jsem tam našel ale našel ) a v ceníku je zase 150. a jestě se chci zeptat jak koupit ten modem od UPC nikde jsem to u nich nenašel ani na dvb-c-shop.cz
 6. Nepotřebuji jde jen o nahrávání
 7. No to je pakárna takže ten zase bude za rok za 150 a navíc - V případě výměny DVR a HD za HD PVR je účtován poplatek 302,52 Kč. Poplatek zahrnuje výměnu přijímačů, připojení nového přijímače a naladění, potvrzení převzetí původního přijímače včetně příslušenství a odvoz.
 8. Díky a za ten CV-6000 to je 50(podle stránek UPC) nebo 100(tady) nebo 150(ceník) Modem teda můžu koupit za 1300
 9. Zdravím nyní máme od UPC interrnet Power 10, TV asi starter (STB 1x ten zakladní a 1x Hadan CV-6000) a telefon za Kredit 50 celkem platíme 800kč měsíčně což už máme hodně dlouho, proto jsem si vybral balíček KOMBI KOMFORT, ale není my dost jasná cena. Kolik budu platit pokud budu mít balíček KOMBI KOMFORT k tomu Hadan CV-6000, Modem ED3, a telefon Kredit 50 (1.rok 1kč). Místo jednoho zakladního STB si zakoupim CA modul a chci se zeptat jestli jde zakoupit i ten modem nebo Hadan CV-6000 a počítám strávně že pokud si k tomu nechám i ten telefon vyhnu se poplatku 650kč za vyměnu modemu? Díky z těch jejich ceníků jsem totálně mimo všude něco jinýho samý změny, kdo se v tom má vyznat.
 10. Zdravim, chtěl bych si pořídit CA modul ten super set to box od upc už vážně štve, jenže jsem dostal nabídku ho koupit levnějš než od UPC, ale je koupenej od nich takže je to ten co prodavaj oni ale neni od něj doklad, tak by me zajimalo jak to bude se sparovanim karty s ca modulem jestli mi to sparujou nebo si ho mam rači koupit od nich. Díky
 11. Tak na to jim kašlu a koupim si pokojovou antenu.
 12. Zdravim, mám Samsung p2470 který má vestavěný tuner DTV (DVB-T/C) vytáhl jsem teda kabel se set-top-boxu a píchnul do TV začnu hledat kanáli našlo to snad všechny který jsou na set-top-boxu, jenže když dam třeba primu, novu, čt1, čt2 tak to na všechno napíše "zakódovaný signál" jdou jen radia a Nova cinema a Prima COOL ???
×
×
 • Vytvořit...