Přejít na obsah
 • Sdělení

  • David - UPC

   Vítejte na diskuzním fóru UPC Zone   19.7.2017

   UPC Zone je nezávislé internetové fórum, kde mohou uživatelé mezi sebou diskutovat, sdílet zkušenosti a rady. Kritika zde není cenzurována, avšak chovejte se slušně a dodržujte pravidla fóra.

Arcao

Uživatel
 • Počet příspěvků

  40
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Arcao

 • Hodnost
  Nováček

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Neratovice
 • UPC Internet
  Starší služba
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  Telefon 30 minut
 • Zařízení od UPC
  240/20 Mbps, TC 7200, HD MediaBox, 2x CA
 1. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Zase to nejde.... (WIN UWP APP)
 2. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Vypadá to, že o tom ví (viz výpadky na stránkách UPC). Otázka je ale, proč jim oprava tak trvá dlouho...
 3. Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Mě Horizon GO UWP aplikace hlásí: Ke sledování tohoto pořadu musíte mít předplatné. Už jsem si zvyknul, že když přestane jít EPG, je nutné přeinstalovat aplikaci, ale tohle vypadá na problém na backendu.
 4. IPv6 u UPC v ČR

  Takže momentálním řešením je držet si veřejnou IPv4 zuby nechty, dokud to jen půjde. Bylo by skvělé, kdyby UPC umělo PCP (Port Control Protocol) v DS-Lite.
 5. IPv6

  Doufám, že přepnutí zpět na IPv4 only nebude zpoplatněno. Dost využívám připojení z venkovního internetu (IPSec VPN, HTTP/HTTPS, GIT, atd.) a s momentálním stavem nasazením IPv6 bych se pravděpodobně již domů nepřipojil. Předpokládám, že IPv6 DS-full bude zpoplatněn. Jinak, co jsem se dočetl na této stránce na UPC.ch, tak v IPv6 DS-Lite režimu modemy přijdou o bridge režim, což by u IPv6 až tak nemuselo vadit, pokud půjde firewall vypnout (firewall bych si chtěl dělat až u sebe na routeru), o čemž dost pochybuju.
 6. Nechci být hnidopich, ale když napíší, že 10. března dojde k omezení, a že bude nové řazení stanic mezi 100 - 108 MHz, tak že to bude dodrženo. Je 12. března a mezi 100 - 108 MHz stále žádná změna (Neratovice / střední Čechy).
 7. AVIZOVANÝ KONEC ANALOGOVÉ NABÍDKY KLASIK

  Neratovice Potvrzuji ukončení nabídky analogového Klasik pro Neratovice.
 8. Nefunguje internet UPC přes router ASUS WL-500W

  Já bych tam dal osobně poslední firmware odsud: http://code.google.com/p/wl500g/
 9. ČT2 HD

  Takže jestli jsem to pochopil, tak ČT2HD nebude, ale použije se ČT HD (ČT1 HD (test) na UPC), které místo vysílání ČT1 v HD bude vysílat ČT2 od 17:00 do 08:00, jinak ČT4 v HD.
 10. Dobrý den, nevíte, zda na UPC DVB-C bude vysílat ČT2 HD, které pojede jen během olympiády? Dík.
 11. MTV Czech

  A O2TV to získává jak?
 12. smtp server

  Hm tak mě to zase hlásí: Že by blokovali odchozi postu pro UPC? Mám blokovanej port 25, tak jsem to vyřešil takhle přes SMTP over SSL. Jenže ten smtp server stojí za pendrek. Nejenže někdy ohlásí, že prostě je nějaké slovo ve spamlistu, ale teď nechce ani odesílat poštu ven z UPC. Edit: Teď jsem to dal odeslat znovu a prošlo to, jsem z toho opravdu jelen.
 13. kdy vypnout Analog na furt??

  Tak dneska byl dealer u nás a že jsme jediní společně se sousedem na patře kdo nemá digitální televizi a že prý budou rušit analogový signál. Jak to teda je? Není to nějaká blamáž ze strany dealera, aby si platově polepšil za nové ovečky? Oblast: Neratovice Dealer: Jan Krátký, tel.: 724 821 341
 14. Asi malinko větší výpadeček všude možně...

  Cca před 30 minutama vypadl internet (no signal) tak i televize v Neratovicích (snad to neni jen lokální problém čtvrti). Doufám, že někde někdo nepřekopl kabel. Edit: Dle infolinky již o tom vědí.
×