Přejít na obsah

Analogové DVD

Uživatel
 • Počet příspěvků

  63
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli Analogové DVD

 • Hodnost
  Nováček
 1. ale na ja, to všichni víme, že to je retardovaná palice na palici zákazníka, včil což když tož ten usedlý moravák dlóhe roky cáloval tam těm a najednou zjistil, že by mu stačila jiná, levnější nabídka, tož to né, tu máš po palici 300 Kč - že jsi dlóho cáloval - čo bolo, to bolo, terazky je v platnosti poplatek že ignoruješ smart update technology a chceš nižší rychlosti a méně kanálů...promiň ale pokuď není ekonomické zdůvodnění tak to lze jenom takhle parodovat. Nyní mně napadá, že pokud by se do toho aplikoval právní vhled tak by mělo UPC plné katě z toho vybřednout; viz jak konečně dali po prstech mobilním operátorům za sankce při ukončení smlouvy; UPC není bohužel tak viditelné - není žalobce není soudce. Abych ale do toho vnesl rozumný základ: snížení služby znamená pro UPC zřejmě jenom práci softwarového technika, který nakonfiguruje systém - je mimo náš dosah vědět jak dlouho mu to trvá a jak to UPC nákladově vyhodnotí; na druhé straně, technická podpora UPC je v neustálé permanenci s řešením problémů, raklamacemy apod. takže účtování zrovna "snížení služby" skutečně vypadá jako odplata zákazníkovi a morální problém UPC; tedy ne psychologická bariéra, ale opakuji, morální problém UPC
 2. jo panečku, to asi nepůjde; tento kanál je zřejmě jen pro fajnšmekry a poměr náklady/zájem asi není bůh ví co, proto zde tento kanál stojí dost peněz; pokud majitel práv a distributor nebudou hledat výstup cena/počet předplatitelů tak nás nepotěší. Za rozumnou cenu by to byl zajímavý vhled do této branže. Napadá mně jedna nesrovnalost: dobrá evropská kultura (často dotovaná) se zvykne vymezovat vůči jinému braku a zde je předražená. Někde je problém.
 3. nechci spamovat, moc na toto forum nechodím, takže nevím jestli se v jiných vláknech řeší "poplatek za snížení služeb"; možná mně kdysi něco padlo na hlavu anebo jsem částečný autista anebo prostě blbej, ale nechápu racionální pozadí tohoto poplatku. Ve své nynější vznešené blbosti ho považuji za agresivní morální degenerativní prohřešek UPC, výše uvedený výraz "podraz" je taky přijatelný. Kdo z vás má přehled nebo čas nebo kuráž googlovat zajímalo by mně jestli a když ano, ve kterých zemích (na západ od našich hranic) je tento poplatek aplikován a v jaké výši.
 4. Mám zde mezeru ve vzdělání a nechce se mi v tom pracně proklikávat, prosím o odpověď: Mám tedy tarif za 50 Kč a jak je zmíněno výše "jsem na příjmu na pevné lince". jak je to s VoIP? Musím mít puštěnej počítač anebo se dá VoIP telefon strčit přímo do modemu a chová se jako "jsem na příjmu na pevné lince"?
 5. Může sem prosím nějaká dobrá duše vysvětlit jak je to u UPC s možností použít jiný DVB-C set top box než jejich Handan a Kaon?
 6. Nerad sklouzávám do této roviny a ani moderátoři nemají rádi konfrontační příspěvky, ale nemohu si pomoci. Ivo Mašku nedisktutuj s uživatelem Slamb v této věci (což asi nečiníš), Slamb je zřejmě nějaký beztvarý a vygumovaný jupee, který dovidí akorát na vzdálenost své placky a připojky UPC, ani o milimetr dál. Konec konců za něj mluví jeho postoj "já jenom řikám, že když si to necháte líbit, je to váš boj". Abych mu to přiblížil do jeho věkové a intelektuální roviny, Petr Janda zpívá v jedné písničce "já, já jenom já". K Tvému příspěvku (nějak mám pocit, že jsem na Tvůj podobný princip někdy již reagoval): nepleťme jsem ideu "chovat socialisticky"; ta s tímto problémem nemá nic společného. Asi jste si nevšimli, že - použiji Tvou formulaci - "kdejaký poslanec, náměstek, ministr a managerský magor" s námi "vyjebáva" již od začátku (nebo chcete-li 23 let). Nechci Ti brát iluze, ale to se "socializmem" nemá nic společného; tady nejde o UPC; např. lidi z příhraničí s Rakouskem a Německem jezdí nakupovat potraviny k soudedům s tvrzením, že tam jsou levnější a kvalitnější; proč je to tak? Nikde se odpovědi nedopátráš, nikdo, ani ekonom ani sociolog to nekomentoval - ticho po pěšině. Natož kdo by řešil nějaké UPC, oblast volného času, že? Nanejvýš se dočteš v učebnici, že "malý trh, větší náklady" - příliš prázdná floskule k popisu reality v ČR. Jinými slovy ohledně UPC: nevíš odkud vítr fouká. Když se řekne A, má se říct i B: s UPC jsem zásadní problém nikdy neměl; jednou jsem dokonce povolal technika, že mám blbý obraz (možná to bylo ale ještě za Karnevalu), technik řekl, "pane máte povytažený konektor" a nic jsem necáloval; když se dělala v ulici kanalizace a překopli mi přípojku, spravili to a nic jsem necáloval; na druhé straně mně opinkala pizda na telefonu při přechodu z analogu na digitál, že nebudu platit ani o korunu více (byl to můj požadavek) a po uplynutí nějaké akční doby (o které jsem neměl páru protože slečna pizda na telefonu mlčela jak hrob) navýšili platbu o cca 200 Kč.
 7. nejdřív mysli, pak piš. Mám Kombi Komfort takže žádná změna (snad).
 8. Fiber Power 60: jako jediný v cenníku jde dolů z 649 + 49 na 599 + 49. Dotaz zní: je to tisková chyba anebo jsem šťastným majitelem tohoto balíčku a můžu bouchnout šampaňským? :drunken:
 9. No...odpověď se nepovedla; oba odkazy na měření rychlosti nefungují; názor na plynulost obrazu u HD videa je nesrozumitelný (i když byla otázka mimo soutěž), " je potreba mit dostatecne rychlou linku aby data stihala pritekat v potrebnem objemu"; plíz specify; je tedy moje 60M shit? Počítač: co je již out a co je in? Tedy aspoň přibližně. Aby řeč nestála: sobota 0:35 hod download 14M; že by námět pro UPC? Platím 60M. Ale Clapton to odzpíval tak jak vždy, vůbec si nestěžoval; tedy radši jsem mu neřekl, že jede přes UPC
 10. Jsem se zasmál, že nemůžu přispět do objektivní statistiky rychlosti protože jsem taky Stará Líšeň; je zde nějaká starolíšeňská mafie nebo co, ale říkejme tomu klub. Tarif 60M Pátek mezi 16:30 a 16:40: download 18, 25 a 43M (tj měření 3 x v rozpětí 10 min na serveru upccz.speedtest.net). Od zavedení tarifu jsem měl max 54M. Iterpretace: tož to nemám šajnu, tenhle technický background je mimo mně. Nicméně jsem si až teť všiml, že ten server archivuje každé měření, které se dá graficky zobrazit přes ikonu "My Results"; připomínám, že graf zobrazuje jenom realizovaná měření tj. objektivnost záleží jak často a kdy jste měření spustili. Moje hodnocení: neobjektivní protože mně na tom nezáleží; jenom čtu stránky a občas muzika na youtube, což zřejmě snížená rychlost neovlivní. Ovšem kdo si zaplatí ten který tarif kvůli rychlosti za specifickým účelem musí zřejmě před reklamací sledovat/archivovat/doložit rychlost nějakým sledovacím softwarem (pokud existuje). Otázka mimo soutěž: Dodnes nerozumím videu na youtube s rozlišením 720 a výš; při tarifu 60M není plynulé i když lepší než kdy jsem měl tarif 25M; vzbuzuje to dojem, že kdy bych měl 100M již by to bylo plynulé; to je samozřejmě zjednodušená úvaha, jake jsou zkušenosti? Opět, moc mi na tom nezáleží, zvuk se nezlepší a obraz je v tomto případě doplněk, i když ostrost obrazu potěší.
 11. Měl bych skromný dotaz na formu vyučtování (tedy dotaz spíše na UPC, ale zde se může více lidí poučit) . Cenník jasně uvádí kolik za službu, kolik za pronájem modemu, kolik za telefon. Ve vyučtování jsou za některé položky úplně jiné ceny - vyšší - a na závěr balíčkova sleva. Výslední cena odpovídá, ale nechápu strukturu vyučtování. Evokuje to pocit, že balíčková sleva může náhle degradovat nebo zmizet. V čem soudruzi tvorby účtovacího systému UPC udělali chybu?
 12. Na ja, tak nějak, viz názor Tomuse a můj v témě viewtopic.php?f=10&t=3364&start=720 Jsme malý trh, hlídač nákladů v UPC prdí na naše dojmy, kalkuluje co získá nebo ztratí když něco vylepší (rozuměj zaplatí) nebo nechá být (rozuměj ušetří); sem patří tebou zmiňované PR (na druhou stranu v Brně jsem viděl nastříkanou reklamu přes celou šalinu - tramvaj), práce Klientského centra nebo webové stránky.
 13. Na ja, tak nějak, nemůžeme si myslet, že jsme prdel světa a někdo nám bude skákat kolem zadku... na druhé straně nevidíme do karet UPC (rozuměj do nákladů/zisků) abychom si mohli udělat obrázek jestli si můžem vyskakovat nebo nemůžem. Navíc takový detail: hrne se sem recese a nikdo neví co bude
 14. Ne že by mně to nějak extra zajímalo, spíše aby řeč nestála; co je za tím, že UPC konečně hnulo zadkem? Již mi tedy ten 60M internet "fičí" i když nevím k čemu mi to je, udělal jsem to jenom kvůli výhodnějšímu tarifu proti předchozímu (25M, TV, Tlf). Po dlouholeté loajalitě jsem zvažoval UPC přehodnotit, přišli s nabídkou za 5 dvanáct. Může za tím být tlak konkurence - stagnace nebo pokles zákazníků. Nevím jak s tím může souviset příprava uvolněného kmitočtového spektra z analogové TV pro využití pro mobilní internet (nebo "bezdrátový", zde nejsem přesný, nechce se mi to dohledat, někdo z vás to už určitě ví).
 15. Chápu podstatu "zajímat se" v tom smyslu, že mám pochybnosti o férovosti jednání UPC (Lica) a chci se vyhnout poplatkům za právní zastoupení v soudním sporu s UPC (Lica); poplatky za soudní spor s UPC (Lica) nemusíme řešit protože ten spor pro.serou. Pokud by byla možnost, že UPC (LIca) jsou firmy respektující evropské právo, tak jakákoliv aktivita typu "milé UPC, dostali jste mé zařízení?" nebo "milé UPC, dostali jste můj naskenovaný lístek?" je lidsky a právně irelevantní.
×
×
 • Vytvořit...