Přejít na obsah

wog

Uživatel
 • Počet příspěvků

  20
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Vítězné dny

  1

wog naposledy vyhrál 15. července 2017

wog má nejvíce líbivý obsah

O uživateli wog

 • Hodnost
  Nováček

Služby Vodafone

 • Vodafone internet
  Internet 100
 • Vodafone telefon
  Nemám
 • Vodafone televize
  TV Komfort
 • Místo odběru služeb Vodafone
  Litoměřice
 1. wog

  Opet RSS

  Teda, zlatý phpBB... :-(
 2. wog

  UPC Zone v novém

  Jak píše tomus. RSS funguje pouze pokud znáte URL s "all.xml" na konci. V kódu jsou uvedeny dva zdroje RSS a problém je v tom druhém. <link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="UPC forum" href="https://www.upczone.cz/rss/1-upc-forum.xml/" /> <link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="UPC forum Kopírovat" href="https://www.upczone.cz/rss/2-upc-forum-kop%C3%ADrovat.xml/" /> by bylo lepší nahradit tímto <link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="UPC forum (nová témata)" href="https://www.upczone.cz/rss/1-upc-forum.xml/" /> <link rel="alternate" type="application/rss+xml" title="UPC forum (všechny příspěvky)" href="https://www.upczone.cz/discover/all.xml/" /> Jinak díky, že se konečně RSS rozjelo.
 3. wog

  UPC Zone v novém

  Kdy bude funkční RSS? Teď tam jsou jako nejnovější příspěvky z 10.7.
 4. Litoměřice zhruba před hodinou už jely...
 5. Nové kanály na frekvenci 578 mají mít také modulaci 256 QAM...
 6. wog

  zmršené EPG

  Samsung T24B300 i starší Samsung LE40B750
 7. Pokud se změní něco v síti, tak se změní i pevná IP. Platím si ji od roku 2006 a minimálně třikrát se už změnila a jednou dokonce i bez předchozího upozornění.
 8. Dokonce se nemusíš ani starat o to zda za své peníze dostáváš všechny zaplacené služby v odpovídající kvalitě. A to se vyplatí... Nedomnívám se, že náklady na servisování jednou zakoupeného anténního přijímacího zařízení, které zmiňuješ, jsou srovnatelné s platbami u UPC.
 9. Jenže na pozemním vysílání máš ty SD kanály zadarmo, že? Kdežto na UPC si je platíš... A aby to nebyl jen příspěvek o ničem, tak bohužel kostičkování je i v Litoměřicích.
 10. Jen doplním, že včera kostičkoval v Litoměřicích i analog Takže bude asi problém někde "vysoko".
 11. Pozor na to, že je potřeba přičíst ještě délku hlavičky IP paketu 28 byte. Tj. max. hodnota 1472 znamená vlastně MTU 1500 (1472+28=1500).
 12. Tak v Litoměřicích digitální tma. DVB-C i DVB-T bez signálu. Nejede ani TV s modulem ani základní Handan. Jedině analogová mini nabídka jede. Začalo to postupnými výpadky HD programů a teď už nejde nic.
 13. wog

  Nedostupne forum

  Zkusils vypnout (za routerem) firewall na stolním PC?
 14. Mám DVB-T jen na notebooku, ale žádný problém jsem nepozoroval. Obraz se trochu trhá při HD, ale to je (ne)výkoností notebooku. Též lokalita Litoměřice.
 15. Včera a dnes asi byl na ČT1 u Večerníčku chybně vysílán signál WSS. Jinak si nedovedu vysvětlit proč se televize nepřepnula a Rumcajs byl tlustej Jindy se u DVB-T TV přepíná bez problémů, tak nehledám zatím problém u sebe. Pozoroval někdo podobné chování u ČT1?
×
×
 • Vytvořit...