Jump to content

petrmatula

User
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutrální

About petrmatula

 • Rank
  Nováček

Vodafone services

 • Vodafone fixed internet
  Internet 300
 • Vodafone television
  TV Komfort
 • Vodafone devices
  Modem CH7465L, HD Mediabox, CA modul
 • Place of subscription of Vodafone services
  Praha Háje

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak je to nyní s DVB-T kanály na UPC? Jsou tam kanály v DVB-T nebo v DVB-T2 nebo oboje?
 2. Když je počítač připojený přimo do Compalu tak tak k žádné ztratě paketů nedochází.
 3. Mohli by mi sem napsat ti co používají modem Compal v bridge režimu s vlastnim routerem (a nemají s tím problémy) jaký model routeru používají? Já mám router Cisco RV320 a od té doby co mám modem Compal mám problem s velkou ztrátou paketů, která se objevuje náhodně? Zřejmě si Cisco s Compalem nějak nerozumí. Tak uvažuji o novém routeru.
 4. V seznamu dvb-t chybi 522MHz ocko expres retro music tv sport 5 noe tv rezerva2 498 MHz pribylo prima comedy central 474MHz upc expres se zmenilo na regiony+
 5. Zdravím. Potřeboval bych znovu naladit programy na HD Mediaboxu.. Ale žádné ladění nemůžu nikde v nabídkách najít.
 6. v bridge módu nefunguje fragmentace, takže např. z venku nedostanu odpověď na ping veřejné IP adresy, když je paket větší než hranice, kdy je už nutná fragmentace (1500bytes).
 7. Dnes jsem zkoušel mediabox se starou televizí 4:3 přes SCART . Televizní programy se mi zobrazují se spravným poměrem stran, ale filmy z videotéky jsou pořád hodně roztažené na výšku. Podařilo se to někomu vyřešit. Nebo to prostě na televizí 4:3 přes SCART nastavit nejde?
 8. Ma jako modem ip 192.168.100.1 kde má webové rozhraní. Pred tim jsem mel motorolu a ta na ping odpovidala.
 9. Je tu někdo, kdo používá Compal pouze jako modem v režimu bridge, a mohl by mi říct jestli jemu odpovída na ping? Mám tenhle modem asi měsíc a mám s ním problemy, packet loss atd...
 10. V bridge modu neodpovídá na ping. Nejsem si jistý, ale myslím, že dříve na ping odpovídal. Možná se to objevilo po nějakém updatu firmwaru.
 11. Já nemám na mysli HD DVR Mediabox, ale HD Mediabox.
 12. V STB jsem síť nekonfiguroval ani jsem, tam žádnou konfiguraci sítě nenašel. Jenom při prvotní instalaci to chtělo potvrdit, že je připojený ethernetový kabel.
 13. Je možné u tohoto routeru klonovat MAC adresu? V nastavení jsem nic takového nenašel.
 14. Dostal jsem dnes tenhle settopbox , připojil jsem ho ethernetovým kabelem do mého routeru. A všimnul jsem si, že o ip adresu žádá settop box přes DHCP můj router. Je možné nastavit settopboxu pevnou ip adresu? Nebo je nutné vždy používat DHCP? V nastaveni settopboxu jsem žádné nastavení sítě nenašel.
×
×
 • Create New...