• David - UPC

   Vítejte na webu UPCZONE   19.7.2017

   UPCzone je nezávislé internetové fórum zaměřené na uživatele služeb UPC. Fórum UPCzone (tehdy ještě "Karnevalzone") bylo založeno v roce 2004, uživatelem Tomus. Po spojení firmy Karneval s UPC v roce 2007, se web přejmenoval na nynější název UPCzone. UPC fórum slouží pro komunikaci klientů UPC mezi sebou navzájem. Zákazníci zde mohou mezi sebou diskutovat, sdělovat si zkušenosti, navzájem si radit a aktivně se tak i účastnit vývoje společnosti UPC. Kritické příspěvky zde nejsou cenzurovány.

petrmatula

 • Počet příspěvků

  21
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Popularita

0 Neutrální

O uživateli petrmatula

 • Datum narození

Converted

 • Internet
  13
 • Televize
  8
 • Telefon
  1
 1. Žádný tip na router ke Compalu?
 2. Když je počítač připojený přimo do Compalu tak tak k žádné ztratě paketů nedochází.
 3. Mohli by mi sem napsat ti co používají modem Compal v bridge režimu s vlastnim routerem (a nemají s tím problémy) jaký model routeru používají? Já mám router Cisco RV320 a od té doby co mám modem Compal mám problem s velkou ztrátou paketů, která se objevuje náhodně? Zřejmě si Cisco s Compalem nějak nerozumí. Tak uvažuji o novém routeru.
 4. V seznamu dvb-t chybi 522MHz ocko expres retro music tv sport 5 noe tv rezerva2 498 MHz pribylo prima comedy central 474MHz upc expres se zmenilo na regiony+
 5. Zdravím. Potřeboval bych znovu naladit programy na HD Mediaboxu.. Ale žádné ladění nemůžu nikde v nabídkách najít.
 6. v bridge módu nefunguje fragmentace, takže např. z venku nedostanu odpověď na ping veřejné IP adresy, když je paket větší než hranice, kdy je už nutná fragmentace (1500bytes).
 7. Dnes jsem zkoušel mediabox se starou televizí 4:3 přes SCART . Televizní programy se mi zobrazují se spravným poměrem stran, ale filmy z videotéky jsou pořád hodně roztažené na výšku. Podařilo se to někomu vyřešit. Nebo to prostě na televizí 4:3 přes SCART nastavit nejde?
 8. Ma jako modem ip 192.168.100.1 kde má webové rozhraní. Pred tim jsem mel motorolu a ta na ping odpovidala.
 9. Je tu někdo, kdo používá Compal pouze jako modem v režimu bridge, a mohl by mi říct jestli jemu odpovída na ping? Mám tenhle modem asi měsíc a mám s ním problemy, packet loss atd...
 10. V bridge modu neodpovídá na ping. Nejsem si jistý, ale myslím, že dříve na ping odpovídal. Možná se to objevilo po nějakém updatu firmwaru.
 11. Já nemám na mysli HD DVR Mediabox, ale HD Mediabox.
 12. V STB jsem síť nekonfiguroval ani jsem, tam žádnou konfiguraci sítě nenašel. Jenom při prvotní instalaci to chtělo potvrdit, že je připojený ethernetový kabel.
 13. Je možné u tohoto routeru klonovat MAC adresu? V nastavení jsem nic takového nenašel.
 14. Dostal jsem dnes tenhle settopbox , připojil jsem ho ethernetovým kabelem do mého routeru. A všimnul jsem si, že o ip adresu žádá settop box přes DHCP můj router. Je možné nastavit settopboxu pevnou ip adresu? Nebo je nutné vždy používat DHCP? V nastaveni settopboxu jsem žádné nastavení sítě nenašel.
 15. Neví někdo jestli je pravda, že na Technicoloru nebude opět fungovat bridge mod?