Jump to content

zby

Uživatel
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Reputation Activity

 1. Pozitivní
  zby reacted to marena in Nefunguje zpětné zhlédnutí   
  Ne, záseky se rozhodně odstranit nepodařilo, někdy ve čtvrtek jsem se pokušel něco zhlédnout a po asi 10 minutách normálního přehrávání začal obvyklý kolotoč, kdy se asi vteřinu přehrává, pak se obraz na chvíli zasekne a pak přeskočí asi o 10 vteřin dál. Pak zase vteřinu přehrává, zasekne se a přeskočí dalších 10 vteřin a tak pořád dokola. V internetovém připojení ani v settopboxu problém nebyl, protože jsem si pak pustil jiný pořad z jiného dne a ten běžel normálně. Takže to buď měli špatně nahrané nebo měl problémy jeden konkrétní server, na kterém byl ten pořad. A neustálé změny kvality přehrávání už ani nepovažuju za chybu, to je na STB samozřejmost.
 2. Pozitivní
  zby reacted to RichardHorcic in Nefunguje zpětné zhlédnutí   
  Tak jestli si někdo myslí, že jsem se dlouho neangažoval v tomto vláknu proto, že už to konečně funguje, tak se plete. Nezměnilo se totiž vůbec nic a to i navzdory ubezpečení technika, že se mi 28. května kolem desáté dopoledne ozvou a budou to řešit. Neozval se samozřejmě nikdo a zpětné shlédnutí dál funguje tak, že nikdy nevím, jestli se mi podaří něco spustit. Třeba dneska jsem chtěl se zpožděním koukat na pořad "Nikdo není perfektní" na Barrandově a za boha to nešlo spustit od začátku. Donekonečna se to načítalo stále znova a znova, a když to náhodou po mnoha pokusech naskočilo, tak do reálu. A to samozřejmě není jenom dneska, to je bohužel standard. Začínám to pomalu vzdávat, snažím se smířit s tím, že dokud tuhle službu bude provozovat neschopné UPC, plně funkční to nikdy nebude...😡
  Uživatel Zby to o několik příspěvků výše napsal dobře: "Nejspíše většina klientů hlášení problémů už vzdala.... proto žádné stížnosti." 
   
    
 3. Pozitivní
  zby got a reaction from Jirka007 in Nefunguje zpětné zhlédnutí   
  Tak se přidám... včera kolem 22 hodiny jsem si pouštěl ZZ na Kaonu (malý STB) - HBO, Černobyl. První pokus - chyba (video nejde spustit). Druhý pokus - rozběhnul se, ale kvalita neustále (několikrát do minuty) přeskakovala mezi plnou a nějakou střední (je to otravné, když se u toho mírně mění i výška obrazu). Na 42 palcové TV je to přepínání kvality (byť jen do nějaké střední úrovně) hodně patrné. Internet po celou dobu bez problémů.
  Nejspíše většina klientů hlášení problémů už vzdala.... proto žádné stížnosti.
 4. Pozitivní
  zby reacted to Adolf.Shitler in Robustní wifi od UPC Business se automaticky optimalizuje   
  V hotelích apod. se běžně používá technologie UBNT Unifi, která je asi nejrozšířenějším systémem vůbec, pokud jde o nasazení pro výše uvedené účely.
 5. Pozitivní
  zby reacted to kuko61 in Kaon 700 samospúšťanie   
  Ja mám to isté. Neriešim to, len to trpím 😞 a dúfam, že to opravia. Minulý rok som mal v lete beta firmware a ten fungoval super. Testovalo sa tam nové pretáčanie a nejaké iné zmeny, ktoré pravdepodobne vypustili medzi ľudí v jesenných aktualizáciách. A v nich ešte trochu vylepšili UI, aj to pretáčanie a preskakovanie, ale updejtami prišlo aj viacero podstatných chýb. Hlavný problém je zvýšenie citlivosti na dialkové ovládanie, predpoladám že kôli pretáčaniu. Ale to v bete fungovalo dobre aj keď vtedy bola citlivosť na dialkove nezmenena. Teraz ma práca s dialkovým vytáča, otravuje ma stále sa vracať, keď mi napr v EPG preskočí o tri strany namiesto o jednu, alebo sa mi prepne program o tri, namiesto o jeden. Tiez pretacanie pokaslali, pri piatich sipkach pretaca najpomalsie, ale tak ze skoro vôbec. A to restartovanie a zapinanie STB mám tiez. Nocný restart po vypnuti mi nevadi, po restarte je STB zase v standby. Ale velakrat sa mi stalo, že ked pridem poobede z roboty, tak je STB zapnute a to mi uz trochu vadí.

  Mam taký pocit, ze vsetko, co je vo fw pokazene a nevedia to opravit, oznacuje podpora za vlastnost - ci to vypinanie a restartovanie STB, ale napríklad aj to prišerne citlivé ovládanie - za to by si programatori naozaj zasluzili trstenicou po prstoch 😞 
 6. Pozitivní
  zby got a reaction from CableG in EPG   
  Rozumím, že Prima Cool udělala změnu ve vysílacím schématu (přesunutí Cool Wave na pozdější čas), ale proč někteří poskytovatelé programu mohou reagovat a uvádět program správně (např. goNET s.r.o. na tvprogram.cz) a UPC ne?
  Program 7.5.2018:

  Na straně UPC by bylo dobré zjistit, proč se tak děje (pravděpodobně špatně nastavené některé procesy) a zjednat nápravu. Poskytování TV služeb dnes není jen dodání "obrázků", ale i veškerých odpovídající dat k nim. V této podobě je to u UPC jen neúplná služba.
 7. Pozitivní
  zby got a reaction from kebulek in EPG   
  Rozumím, že Prima Cool udělala změnu ve vysílacím schématu (přesunutí Cool Wave na pozdější čas), ale proč někteří poskytovatelé programu mohou reagovat a uvádět program správně (např. goNET s.r.o. na tvprogram.cz) a UPC ne?
  Program 7.5.2018:

  Na straně UPC by bylo dobré zjistit, proč se tak děje (pravděpodobně špatně nastavené některé procesy) a zjednat nápravu. Poskytování TV služeb dnes není jen dodání "obrázků", ale i veškerých odpovídající dat k nim. V této podobě je to u UPC jen neúplná služba.
 8. Pozitivní
  zby reacted to Retiree in EPG   
 9. Pozitivní
  zby reacted to Retiree in EPG   
  V předchozích dvou příspěvcích jsem uvedl zcela náhodný příklad nedostatečného popisu programu ze strany UPC. Nemám příliš mnoho možností porovnávat EPG různých stanic z pozemního DVB-T vysílání s EPG produkovaným UPC, mé technické možnosti pozemního příjmu DVB jsou omezené a ani nemám větší přehled o vysílaných seriálech o více než jedné sérii. Pro případné zájemce (zoufalce, kteří ještě nerezignovali na aroganci UPC), kteří jsou ochotni vyhledat další příklady nedostatečně označených seriálů, přikládám EPG stanic různých poskytovatelů (České radiokomunikace, Digital Broadcasting, (Česká televize) a odpovídajícího EPG stanic v kabelu UPC . Nejlépe, kdyby se případný zájemce zaměřil pouze ne jeden-dva své seriály a porovnal EPG UPC s dalším providerem. Přiložený soubor Providers je ZIP archiv. Jelikož neumím připojit tiskárnu k televizoru a tisknout EPG přímo z TV, je EPG všech providerů staženo a vytvořeno programem DVB Viewer...
  Tážu se pracovníků UPC technika a Davida-UPC, PROČ ?
  Proč, jestliže vlastní text popisu programu je stejný u všech providerů, pochází tedy ze stejného zdroje, proč Digital Broadcasting a České radiokomunikace mohou u víceřadových seriálů uváděl jak pořadové číslo dílu, tak i číslo série a proč je to pro UPC problém ?
  Proč mohou někteří provideři uváděl u programu, zda se jedná o premiéru, či reprízu programu, případně i kolikátou reprízu. Proč mohou někteří jiní poskytovatelé uváděl jazykovou mutaci, titulky právě vysílaného pořadu, proč je to pro UPC problém ?
  To jsou v představenstvu UPC skutečně takoví ignoranti ?
  Omlouvám se řadovým zaměstnancům UPC...
  Providers.zip.pdf
 10. Pozitivní
  zby reacted to king555 in Horizon Go - Android - pouze zvuk   
  Ja mam 4 ks
  https://www.gearbest.com/tv-box/pp_759341.html?wid=89horizihHori
  Horizon Go netflix kodi funguju bez problemov
  Dodavka je z Europskeho skladu DHL kurierom, odpadaju problemy s colnicou a DPH...
  Okrem toho mam starsieb Beelink GT1 standard a Nexbox A95X - tiez OK...
   
 11. Pozitivní
  zby reacted to marena in Zpětné shlédnutí na malém boxu   
  Já ZZ (mimochodem, gramatická vložka, správně je "zhlédnutí", ne "shlédnutí") používám taky denně a většinou funguje. Ale ne večer mezi sedmou a desátou. To jsou asi servery UPC přetížené tak, že nedokážou utáhnout zájem klientů. Pak to funguje tak, že obraz i zvuk asi 5-10 vteřin hrají, pak se vše zasekne a za 5-20 vteřin se to zas rozjede. U některých pořadů se to rozjede správně, na místě přeušení, ale často to dělá tím stylem, že po rozjetí je o 20-30 vteřin dál, takže kus pořadu přeskočí. Ono je to nekoukatelné v obou připadech, ale ten druhý je mnohem horší. A stalo se mi, že přehrávání takhle zlobilo i ve dvě v noci. Navíc když k tomu připočtu občasné chyby v EPG (například teď mám celé nedělní odpoledne a večer na EPG na všech kanálech jen "Není informace", takže si z toho dne nic zpětně nepustím) a časté situace, kdy mi pokus o přehrání vrátí chybu, že video nelze přehrát a musím to zkoušet opakavaně nebo třeba půl dne počkat, než se na to podívám, je jasné, že ZZ není úplně spolehlivé... Přesto už na normální televizi skoro nekoukám a vše si pouštím přes ZZ.
 12. Pozitivní
  zby reacted to mirij in EPG   
  A co číslo řady u seriálů v EPG? Bude někdy?
  Nebo všichni už rezignovali ???
 13. Pozitivní
  zby reacted to cvancara in UPC Zone v novém   
  RSS dokud se do toho nezaclo hrabat:

  RSS kdyz se do toho zaclo hrabat:  Ted prijde jedna zprava, pak 2 dny nic, pak se najednou objevi 4 a zas nic.
  Ty od vcerejska tam taky nejsou. Doma to chodi tak nejak podobne.
   
 14. Pozitivní
  zby reacted to wog in UPC Zone v novém   
  Kdy bude funkční RSS? Teď tam jsou jako nejnovější příspěvky z 10.7.
×
×
 • Create New...