Jump to content

zby

Uživatel
 • Content Count

  167
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

zby last won the day on May 12 2018

zby had the most liked content!

About zby

 • Rank
  Člen

Služby UPC

 • UPC internet
  Internet 300
 • UPC telefon
  -
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC datový limit na mobilu
  -
 • UPC volné minuty na mobilu
  -
 • UPC volné SMS na mobilu
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon 700, Modem Technicolor
 • Místo odběru služeb UPC
  Zlín

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak, abyste neřekli, že žádné stížnosti, tak se opět přidám. Včera jsem znova udělal tu chybu, že jsem si chtěl pustit něco přes ZZ (malý Kaon). Našel jsem si v průvodci pořad, dal jej přehrávat, chvíli se točilo kolečko, pak chyba - video nelze spustit (to jsem zkusil ještě několikrát - se stejným výsledkem). Naštěstí některé věci některé stanice opakují vícekrát, takže jsem si našel stejný pořad, jen vysílaný o pár hodin dříve - ten se rozběhnul hned. A dokonce docela dlouho byl obraz bez jakýchkoliv potíží. Ale zhruba v polovině začalo klasické přepínání kvality obrazu do nižšího rozlišení. Takže opravdu, tato služba se ani nyní nedá považovat za funkční.
 2. Tak se přidám... včera kolem 22 hodiny jsem si pouštěl ZZ na Kaonu (malý STB) - HBO, Černobyl. První pokus - chyba (video nejde spustit). Druhý pokus - rozběhnul se, ale kvalita neustále (několikrát do minuty) přeskakovala mezi plnou a nějakou střední (je to otravné, když se u toho mírně mění i výška obrazu). Na 42 palcové TV je to přepínání kvality (byť jen do nějaké střední úrovně) hodně patrné. Internet po celou dobu bez problémů. Nejspíše většina klientů hlášení problémů už vzdala.... proto žádné stížnosti.
 3. Co pozoruji, tak kvalita vysílání (na malém Horizonu) nepadá z plné kvality na základní, ale na nějakou střední (tady došlo asi k úpravě nastavení). Upřímně, je to lepší, ale pořád ne ideální, když se to takto přepíná každých několik minut (zejména při sledování sportovních záznamů/přenosů). Zvláštní je, že pokud se stream odesílá z mobilu do Android TV (přes chrome), tak běží vše naprosto perfektně po většinu času.
 4. U mě úplně stejné chování - v noci se zasekne a nevypne. Také mám aktivní Eco režim.
 5. Dnes přibližně mezi 18-19 na malém Kaonu ZZ neustálé přepínání kvality. Nepadalo to úplně na tu nejnižší, ale neustále to lítalo mezi plnou kvalitou a nějakou střední. Takže zlepšení nic moc.
 6. Ano, taky jsem si všimnul změněných funkcí tlačítek (a i změněných kódů... což už se stalo i dříve). Bohužel. Jinak nevypnutí (po tom, co si v noci ověřuje přítomnost aktualizace) se mi objevuje stále - i s novým testovacím FW. BOHUŽEL!
 7. Ano, taky se mi děje výše uvedené. Celkem pravidelně. (Tipuji, že to souvisí s tím, že mám nastavené úplné vypínání Kaonu - tj. ne ten mod "vypnutí", kdy se jen odpojí TV výstup).
 8. Já zkoušel minulý týden webový Hgo v Chorvatsku a nefungoval (přes místního internetového poskytovatele). (vyřešil jsem to VPN do ČR)
 9. Než takovou šílenost (lumca - navíc nutno zapojit v páru!), tak bych volil buď: - přivést druhý kabel od modemu do druhého zařízení - v místnosti, kde je třeba zapojit druhé zařízení, zapojit na konec kabelu "jakýkoliv" switch a z něj dále jednotlivé kabely do zařízení (obě varianty předpokládají, že modem není v režimu Bridge) Takže ne, že by to nefungovalo, ale já bych si to do sítě nedal.
 10. Rozumím, že Prima Cool udělala změnu ve vysílacím schématu (přesunutí Cool Wave na pozdější čas), ale proč někteří poskytovatelé programu mohou reagovat a uvádět program správně (např. goNET s.r.o. na tvprogram.cz) a UPC ne? Program 7.5.2018: Na straně UPC by bylo dobré zjistit, proč se tak děje (pravděpodobně špatně nastavené některé procesy) a zjednat nápravu. Poskytování TV služeb dnes není jen dodání "obrázků", ale i veškerých odpovídající dat k nim. V této podobě je to u UPC jen neúplná služba.
 11. S nákupem v zahraničních eshopech problém nemám. Ale hledám něco bez RockChipu, se kterým já osobně nemám moc dobré zkušenosti. Právě proto se ptám na osobní zkušenosti a za každý tip budu rád.
 12. Nějaký tip na zařízení do ceny 2 tis. Kč (u kterého je ověřena funkčnost H.Go), ale s čipem od jiného výrobce než RockChip? Díky.
 13. Jestli si to ten jejich systém nevyhodnotil jako číslo epizody seriálu a tu 13 z názvu nesmazal.
 14. A ještě byste si mohli opravit odkazy u hlášení o tom výpadu (např. z předchozího náhledu freekarol - "... klikněte, prosím, na tento odkaz.") A výsledek:
×
×
 • Create New...