Přejít na obsah

zby

Uživatel
 • Počet příspěvků

  161
 • Registrace

 • Poslední návštěva

 • Days Won

  2

zby last won the day on 12. května 2018

zby had the most liked content!

O uživateli zby

 • Hodnost
  Člen

Služby UPC

 • Místo odběru služeb UPC
  Zlín
 • UPC Internet
  Internet 200
 • UPC televize
  TV Komfort
 • UPC Telefon
  -
 • Zařízení od UPC
  Kaon 700, Modem Technicolor

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. zby

  Kaon 700 samospúšťanie

  Ano, taky se mi děje výše uvedené. Celkem pravidelně. (Tipuji, že to souvisí s tím, že mám nastavené úplné vypínání Kaonu - tj. ne ten mod "vypnutí", kdy se jen odpojí TV výstup).
 2. zby

  Horizon Go

  Já zkoušel minulý týden webový Hgo v Chorvatsku a nefungoval (přes místního internetového poskytovatele). (vyřešil jsem to VPN do ČR)
 3. zby

  Připojení dalšího PC

  Než takovou šílenost (lumca - navíc nutno zapojit v páru!), tak bych volil buď: - přivést druhý kabel od modemu do druhého zařízení - v místnosti, kde je třeba zapojit druhé zařízení, zapojit na konec kabelu "jakýkoliv" switch a z něj dále jednotlivé kabely do zařízení (obě varianty předpokládají, že modem není v režimu Bridge) Takže ne, že by to nefungovalo, ale já bych si to do sítě nedal.
 4. zby

  Spojte si to! HD Mediabox s modemem

  Jde jen o přístup k internetu.
 5. zby

  EPG

  Rozumím, že Prima Cool udělala změnu ve vysílacím schématu (přesunutí Cool Wave na pozdější čas), ale proč někteří poskytovatelé programu mohou reagovat a uvádět program správně (např. goNET s.r.o. na tvprogram.cz) a UPC ne? Program 7.5.2018: Na straně UPC by bylo dobré zjistit, proč se tak děje (pravděpodobně špatně nastavené některé procesy) a zjednat nápravu. Poskytování TV služeb dnes není jen dodání "obrázků", ale i veškerých odpovídající dat k nim. V této podobě je to u UPC jen neúplná služba.
 6. zby

  Horizon Go - Android - pouze zvuk

  S nákupem v zahraničních eshopech problém nemám. Ale hledám něco bez RockChipu, se kterým já osobně nemám moc dobré zkušenosti. Právě proto se ptám na osobní zkušenosti a za každý tip budu rád.
 7. zby

  Horizon Go - Android - pouze zvuk

  Nějaký tip na zařízení do ceny 2 tis. Kč (u kterého je ověřena funkčnost H.Go), ale s čipem od jiného výrobce než RockChip? Díky.
 8. zby

  EPG

  Jestli si to ten jejich systém nevyhodnotil jako číslo epizody seriálu a tu 13 z názvu nesmazal.
 9. zby

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  A ještě byste si mohli opravit odkazy u hlášení o tom výpadu (např. z předchozího náhledu freekarol - "... klikněte, prosím, na tento odkaz.") A výsledek:
 10. zby

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Včera kolem 23 hodiny u mne také ZZ na STB - opět chyba nemáte předplacený balíček s možností ZZ!
 11. zby

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Aktuálně při vyzkoušení ZZ na několika pořadech na různých stanicích (které byly vysílány před zhruba hodinou, např. Teorie velkého třesku), malý box - Program není objednán, nemáte předplacený balíček s možností ZZ...
 12. zby

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Mně se zasekávání při zpětném přehrávání objevuje už mnohem déle, než týden, čtrnáct dní. (Minimálně to budu počítat opravdu v řádech měsíců.)
 13. zby

  Nefunguje zpětné zhlédnutí

  Taktéž zlobí. Nepoužitelné pro ZZ předzávodního studia F1 (na PC OK). Dále závody F1 - délka ZZ jen 1hodina a 10 minut, přitom skutečná délka je mnohem větší - tj. konec není jak zhlédnout. Než takové zpětné zhlédnutí, tak to raději, ať jej UPC nenabízí vůbec!
 14. zby

  Horizon Go

  Jednotlivé kanály šly seřadit i v původní verzi.
 15. zby

  Zpětné shlédnutí na malém boxu

  Jj, potvrzuji uvedené chování ZZ na malém boxu. Ikdyž to nevyužívám tak často, takže souvislost s časem přehrávání/zaznamenání pořadu nemohu posoudit. Ale zasekávání a následné poskočení v čase jsem v poslední době zaznamenal několikrát.
×